Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 10:45 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 615 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Tür:RPG
Yapımcı:Bethesda Softworks
Dağıtıcı:2K Games
Çıkış tarihi:20/03/2006
Platform:PC
Puan:
17 yaş ve üstü için uygundur. Dehşet öğeleri ve argo dil içerebilir.
Oblivion, yeni nesil için hakiki bir rol yapma oyunu ve oyunculuk için ileri bir atılım. Zengin içeriklendirilmiş ve yaşam dolu oyun dünyasına adım atın. Oblivion, destansı ve çok başarılı Elder Scrolls serisindeki son bölümüdür ve tamamen oyuna kendinizi kaptırabilmeniz için yeni nesil oyun donanımlarından sonuna kadar faydalanır. Serbest oynanış ve eşi görülmemiş grafiklerin oluşturduğu güçlü kombinasyonla, kendi yöntemlerinizi kullanarak ana görevleri açığa çıkarın ya da bu çok geniş dünyayı keşfederek karşınıza çıkacak zorlukları kendiniz bulun.

İmparatorun gizemli ve zamansız ölümüyle, Tamriel’in tahtı boş kalır. İmparatorluk parçalanmaya başlamışken, Oblivion kapıları açılır ve iblisler ülkede ilerlemeye, yollarındaki herşeyi yoketmeye başlar. Karanlığın akınını durdurmak için, tahtın kayıp varisini bulmalı ve Tamriel’i yoketmekle tehdit eden uğursuz entrikaları açığa çıkarmalısınız.

  • Başka bir yaşamı başka bir diyarda yaşayın. Hayal edebildiğiniz karakterinizi yaratın ve oynayın - asil savaşçı, sinsi suikastçiden yaşlı büyücüye kadar.
  • Yeni nesil grafikler. Oyunlar arasında gerçek yaşamı yansıtan kasabaları, zindanları ve en gerçekçi ormanları içeren, eşi benzeri olmayan görüntüleri yaratmak için Pixel-shader efektleri ve yüksek çözünürlüklü televizyonları tamamen desteklemektedir.
  • Birincil kişi gözünden arbede ve büyü. Tamamen yeni mücadele ve büyü sistemi, gerçekten hissedebileceğiniz darbelerle, birincil kişi gözünden rol yapmaya yeni seviyede bir yoğunluk getiriyor.
  • Parlak yapay zeka. Bu sarsıcı yapay zeka sistemi, Oblivion karakterlerine 7 gün 24 saat, çevrelerinde olan bitene göre kendilerini programlamalarını ve kararlarını vermelerini sağlıyor. Oyuncu olmayan karakterler yemek yiyor, uyuyor ve kendi amaçlarını kendi başlarına yerine getiriyorlar.
  • Gerçekçi karakterler. Oblivion’ın 1,000’in üzerinde oyuncu olmayan karakterleri, yüz ifadeleri, dudak uyumu ve tam diyalogları ile hayat buluyor. Hatta birbirleriyle ya da sizinle senaryolaştırılmamış sohbetlere girebiliyorlar.
  • Önü açık oynanış; Kısa kapışmalar. Kendi yöntemlerinizle keşfetmeniz için Oblivion’ın devasa dünyası sizin için açılıyor ve haydutlarla kavga etmek, ilaçları karıştırmak, büyü yapmak ve arkadaşlarınızı ikna etmek gibi kısa süren olaylar, mücadelelerin sürekli karşınıza çıkmasını sağlıyor.


Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close