Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
18/06/18 00:43 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 238 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store

StarCraft

Tür:Strateji
Yapımcı:Blizzard North
Dağıtıcı:Blizzard Entertainment
Çıkış tarihi:08/02/1998
Platform:PC
Puan:
Minimum sistem: İşlemci: Pentium 90 veya Eşdeğeri / RAM: 16 MB / Video Modu: 2 MB / Disk Alanı (MB): 80 / Ses kartı: Evet / İşletim Sistemi: 95/NT
13 yaş ve üstü için uygundur; kaba ve argo dil içerebilir.
Bağlantı
Oyunu çalıştırdıktan sonra Multiplayer seçeneğinden bağlantı türünüze göre seçim yapabilirsiniz, Ağ (LAN) üzerinden oynuyorsanız zaten fazla ayar yapmanıza gerek kalmayacaktır, zira oyun kurmak ve bağlanmak oldukça kolaydır, Create Game seçeneğinden kurulan oyun, Ağ (LAN) seçeneğini seçtiğinizde karşınıza çıkacak pencerede belirecektir.

Battle.net seçeneğini seçtiyseniz öncelikle size hangi sunucuda oynamak istediğiniz sorulacaktır. North America, Europe, Middle East ya da Asia sunucularından birini seçebilirsiniz. Oyuna ilk defa bağlanıyorsanız ve oyunun güncelleştirmelerini kurmadıysanız güncelleştirmeler bilgisayarınıza indirilerek kurulacaktır. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra oyuna bağlanıp kendinize ait bir kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz istenecek. Kullanıcı adınızı (nick) seçerken dikkat etmeniz gerekenler Türkçe karakter barındırmaması ve boşluk karakterine sahip olmaması. Bu işlemi de gerçekleştirdikten sonra karşınıza çıkacak olan ekrandan (varsayılan olarak Turkey kanalı açılacaktır) oyuncularla konuşabilir, maç ayarlayabilirsiniz.

Eğer oyuncu beklemek istemiyorsanız ya da hemen oynamak istiyorsanız, o halde ekranın sol tarafındaki Join butonuna basarak halihazirda bulunan ve oyuncu bekleyen oyunlara bağlanabilirsiniz. Buradaki pencereden aynı zamanda bağlanmak istediğiniz oyun modunu da belirleyip (Örneğin: Team Melee) size uyan bir modu oynayabilirsiniz.

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close