Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 10:46 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 662 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store

Spore

Tür:Simulation
Yapımcı:Maxis
Dağıtıcı:EA Games
Çıkış tarihi:Belirsiz
Platform:PC
13 yaş ve üstü için uygundur; kaba ve argo dil içerebilir.
Tanrı Simulasyonu olarak tanımlayabileceğimiz Spore, büyük başarı gösteren Simcity ve The Sims oyunlarının Will Wright'ın tarafından tasarlandı. Oyuncuların tek hücreli bir canlıyı büyütüp daha karmaşık yaşam formlarına dönüştürdüğü, bunları çoğaltıp köyler ve hatta büyük şehirler kurduğu bir oyun.

Oyuncular bu canlıların görünüşlerini ve davranışlarını, yaşadıkları şehirlerdeki nesneleri, binaları ve taşıtları değiştirebiliyorlar. Kendilerini hazır hissettiklerinde gezegen görüntüsüne geçip diğer şehirler ile diplomatik ilişkiler kurabiliyor, savaşlar yapabiliyorlar. Spore gerçek bir tanrı simulasyonu olarak, gezegenden de uzaklaşıp başka galaksilere, hatta başka evrenlere geçmenize de imkan veriyor.

E3 2005 fuarında kapalı kapıların ardından gelen demo büyük bir hayranlık ve merak uyandırmıştı. E3 2006'da ise oyunla ilgili oldukça fazla detayı görme şansına sahip olduk. Henüz çıkış tarihi belli olmasada Will Wright'ın bu yeni oyununu merakla bekliyoruz.

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close