Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
21/01/19 19:43 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 330 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store

Call of Duty 2

Tür:Aksiyon
Yapımcı:Infinity Ward
Dağıtıcı:Activision
Çıkış tarihi:04/11/2005
Platform:PC
Minimum sistem: İşlemci: Pentium IV 1.4Ghz Eşdeğeri / RAM: 256 MB / Video Modu: 64 MB VRAM / Disk Alanı (MB): 4000 / Ses kartı: Evet / DirextX v9.0c
Bağlantı
Bu oyunu internet üzerinde birden fazla oyuncu ile oynayabilmek için öncelikle oyunun ticari sürümünü bilgisayarınıza kurun. Bir defa çalıştırarak kurulumun sorunsuz olduğundan emin olun. Gerekiyorsa oyunun ilgili menülerinden grafik, ses ve diğer ayarlarını yapın. Daha sonra Sunucular sayfası üzerinden oynamak isediğiniz oyunu seçmeniz ve uygun bir sunucuya bağlanmayı denemeniz yeterli. Oyunun son sürümünün sizde olup olmadığını ise dert etmenize gerek yok.

Sunucular sayfasına girdiğinizde, sunuculara bağlanabilmek için bir web uygulaması bilgisayarınıza otomatik olarak yüklenir. Bu ufak program yardımıyla bilgisayarınızdaki oyunların sunucu ile aynı sürümde olup olmadığı kontrol edilir. Program oynamak istediğiniz oyunlar için gerekli harita, yama ve benzer eklentiler kurulması gerekliyse bu dosyaları bilgisayarınıza hemen indirmeniz için sizi dosyalar alanımızdaki ilgili linklere yönlendirir. Sunuculara erişim hızınızı kontrol ederek en uygun sunucuya bağlanabilmenizi sağlar.

Programın yüklenebilmesi ve sunuculara bağlanabilmek için karşınıza çıkan uyarıya "EVET" (YES) tuşuna basarak onay vermeniz gerekmektedir. Eğer bu uyarıya HAYIR (NO) dediyseniz lütfen bu sayfaya tekrar girerek ya da sayfayı yeniden yükleyerek çıkan pencerede "EVET" (YES) tuşuna basınız.

Programın otomatik olarak kurulabilmesi için Internet Explorer güvenlik ayarlarınızın (Orta) düzeyde olması, winguard, folderguard yada ActiveX uygulamaları kurmanızı engelleyecek firewall vb. uygulamaları kapatmanız veya Oynasana.com sitesi için devre dışı bırakmanız gereklidir. Eğer okul, internet cafe ve benzeri bir yerden bağlanıyorsanız lütfen bilgi işlem yetkilisine bu bilgileri iletiniz.

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close