Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
25/05/18 12:14 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 243 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store

Age of Mythology

Tür:Strateji
Yapımcı:Ensemble Studios
Dağıtıcı:Microsoft Games
Çıkış tarihi:31/10/2002
Platform:PC
Puan:
Minimum sistem: İşlemci: Pentium II 450 veya Eşdeğeri / RAM: 128 MB / Video Modu: 16 MB / Disk Alanı (MB): 1500 / Ses kartı: Evet / İşletim Sistemi: 98/ME/2000/XP / DirectX v8.0 ve üstü
13 yaş ve üstü için uygundur; kaba ve argo dil içerebilir.
Bağlantı
Oyuna bağlanabilmek için minimum Internet Explorer 5.0'ın sisteminizde kurulu olması gereklidir. Bağlantı yönteminiz (dial up, kablo, adsl vb.) ve oyuncu sayısına göre değişik konfigürasyonlar tavsiye edilmekte. Örneğin iki kişilik bir oyun için 128 MB Ram'e sahip Pentium 2 450 bir makine ve dial up bağlantı yeterli olurken, 12 kişilik bir oyun için minimum 512 MB Ram'e sahip P4 2.4 bir makine ve kablo ya da adsl önerilmekte. Bunlara ek olarak internet üzerinden oynanacak oyunlarda mümkün olduğu kadar bilgisayar tarafından yönetilen (AI) oyunculara yer verilmemesi, eğer verilecekse oyunu kuracak olacak makinenin olabildiğince hızlı bir makine olması önerilmektedir. Bu şartları sağladıktan sonra çok oyunculu (multiplayer) oynamak istediğinizde karşınıza çıkacak seçenekleri inceleyelim :

Online : Bu seçeneği seçtiğinizde oyun kendi içindeki tarayıcısı ile Ensemble Studios Online'a (ESO) bağlanacak ve orada gerekli doğrulama işlemleri gerçekleştikten sonra diğer oyuncular ile oynama imkanı bulabileceksiniz.

LAN / DIRECT IP - TCP/IP Connection for Direct IP or LAN : Herhangi bir ağ üzerinden oynamak istediğinizde kullanabileceğiniz bu seçenek, kullandığınız protokolü bilmenizi gerektirmekte.

Modem Connection for Direct IP : AoM'un desteklediği minimum hız olan 56Kbps ya da daha üstü hızlara sahip bir modeminiz varsa, internet üzerinden bu seçeneği seçerek oynayabilirsiniz. Eğer herhangi bir şekilde firewall ya da maskelenmiş bir IP numarasının arkasında bulunuyorsanız, bağlantı ve oyun sırasında bir takım sorunlar çıkabilir.

Bunların haricinde Quick Start seçeneğini seçerek ESO ile direk bağlantı kurarak ESO'nun profilinize en uygun oyuncuyu sizin için aratıp bulmasını sağlayabilirsiniz. Arama kriterlerini istediğiniz gibi değiştirip arama süresini optimize edebilirsiniz.

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close