Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 11:25 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 555 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
Türk Haritaları
Türk Harita yapımcılarının tasarlamış olduğu Counter-Strike haritaları.
03/03/2003 17:00 | Yazar: MoNtReaL
Türk harita yapımcılarının Counter-Strike için hazırladıkları haritaları sizler için seçtik. Makalemizde Türk haritaları ile ilgili oyun akışı, atmosfer ve çeşitli detaylara ulaşabilirsiniz. İncelenen haritaları çeşitli Counter-Strike sunucularında oynayabilirsiniz.

Cs_Filistin   (download)

Atmosfer ve Kaplamalar: Küçük boy bir harita. Kasabayı basan teröristlerin ellerinden haremde bulunan 4 kişiyi kurtarmaya çalışıyoruz. Standart dust kaplamaları kullanılmış. Kullanılan radyo, Yaser Arafat resimleri, halılar atmosferi güçlendirici öğeler.

Oyun Akışı: Haritada çatışmalar ağırlıklı olarak ortadaki meydanda gerçekleşiyor. Küçük bir harita olması sebebiyle fazla kişinin bulunduğu sunucularda amacın rehine kurtarmak değil adam öldürmek olması kaçınılmaz. Bunun dışında rehine kurtarma sisteminde sorunlar var. Rehinelere 2 ayrı yoldan ulaşabiliyorsunuz; ancak arkadan açılan yoldan rehineleri kurtaramıyorsunuz, çünkü rehinelerin geçemeyeceği kadar dar olmuş. Bu yüzden rehineleri mutlaka ana kapıdan geçirmek zorundasınız.

Harita Yapımcıları: ZuLuuuuuu ve  Levelord

Ekran Görüntüleri:
Sonraki: De_Yeniturkkasabasi  »
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close