Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 11:02 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 464 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
Battlefield 1942 Demo
Bu oyunu mutlaka denemelisiniz!
Battlefield 1942 Demo
Electronic Arts'ın dağıtımını üstlendiği Battlefield 1942 oyunu ikinci dünya savaşında geçen first person shooterlardan en yenisi. Hatta bizce son yılların en iyi oyunu. Bugüne kadar oynadığımız oyunlara göre de büyük bir farkı var; oldukça realistik kullanımlara sahip savaş araçlarını yönetebiliyorsunuz. Oyunda uçaklardan, tanka, ağır makinelilerden, uçaksavarlara, zırhlı personel taşıyıcılara ve gemilere kadar tam 35 ayrı aracı bütün özellikleriyle kullanabiliyorsunuz.


Battlefield 1942'de yapabilecekleriniz sadece savaş araçlarını kullanmak değil elbette. Diğer first person shooterlarda olduğu gibi çeşitli görev dallarından seçeceğiniz bir asker olabiliyorsunuz. Yani bir keskin nişancı olup aynı zamanda, gerektiğinde jip'inize atlayıp arkadaşlarınızı görev yerlerine taşıyabilirsiniz.

Aşağıdaki linklerden oyunun demo ve yamasını çekip sırasıyla kurduktan sonra oyunun demo sunucularina bağlanabilirsiniz.

 • Battlefield 1942 MP Demo
 • Battlefield 1942 MP Demo yaması

  İlk bağlantı sağladığınızda sizden bir taraf (Axis veya Allies) ve başlangıç noktası (Spawn point) seçmeniz istenecektir. Standart klavye ayarları ile Enter tuşuna basarak karşınıza çıkan ekranın sol tarafındaki sütunda tarafınızı ve görevinizi (medic, assault vb.) seçebilir, sağ taraftaki haritada ise üzerinde size ait tarafın bayrağı bulunan (Axis için kırmızı noktalı beyaz bayrak, Allies için Amerikan bayrağı) noktalara mouse'unuzla tıklayarak başlangıç noktasını seçebilirsiniz. Tüm bu seçimlerinizi yaptıktan sonra eğer seçtiğiniz başlangıç noktası sizin tarafın kontrolünde ise 15 ila 20 saniye içerisinde o noktadan oyuna başlayabilirsiniz.

  Demoyu bilgisayarınıza çekmeniz biraz zaman alabilir ama dosyalar alanımızdan milyonlarca kez çekilen demolardan en iyisine sahip olacağınızı garanti ediyoruz. Eğer sizi halen ikna edemediysek bir sonraki sayfadaki oyundan ekran görüntülerini incelemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

  Battlefield 1942 tam sürüm oyunla ilgili bilgiler ve oyunla ilgili detaylı taktikler ipuçlarının bulunduğu makalemize buradan ulaşabilirsiniz.

 • Sonraki: Oyundan ekran görüntüleri »
  Sayfalar: 1 2

  Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
  Google+
  close