Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
22/02/19 14:17 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 346 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store


Karşımıza çıkan "Define Output" - Files ekranından aşağıdaki ayarları yapmalıyız:

Output File(s):
Bu kısımda videonuzun sesli veya sessiz olmasını ayarlayabilirsiniz.

Write VIDEO and AUDIO to this file: Videomuzun kaydedileceği klasörü ve dosya alanını seçin.

Format: Burada "AVI" uzantısını seçiyoruz.

Videomuzun diğer ayarlarını yapmak için yukarıdaki kulakçıklardan Video'yu seçiniz.Bu ekrandan videomuzla ilgili olarak aşağıdaki ayarları yapabiliriz:

Resolution [Çözünürlük]: Videonuzun boyutlarını değiştirip istemediğiniz yerleri kesip yukarı aşağı çevirebilmenize yarar. Filminizin rahatlıkla izlenilebilmesi ve boyutunun çok büyük olmaması için 640x 480 ve altı çözünürlükleri kullanmanızı öneririz.

Color Depth [Renk derinliği]: Renk derinliği standart olarak 24-bit 16 Milyon renk çözünürlüğü seçili olarak gelmektedir. Bu şekilde kullanabilir ya da dosyanızın daha az yer kaplaması için 15-bit 32bin renk'i seçebilirsiniz.

Frame Rate (fps) [Kare / Dakika): Programda otomatik olarak (Automatic) seçili gelecektir. Automatic kutucuğunun işaretini kaldırıp alttaki boş alana 30 yazınız.

Format: Buradan videomuzu işlerken (render) kullanacağımız video formatını (codec) seçeceğiz, hem boyut olarak hem de kalite olarak XviD veya DivX'i kullanmanızı öneriyoruz. Bu formatları kullanabilmek için öncelikle bilgisayarınıza yüklemiş olmanız gereklidir.

DivX 5.11'i bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.

Bu işlemi de tamamladıktan sonra videomuzu işleme aşamasına geçebiliriz.Videomuzu işleyeme başlamak için yukarıdaki ekranda 2 ile gösterilen butona (Start processing) tıklayınız.Bilgisayarınızın konfigürasyonu ve seçtiğiniz demonun uzunluğuna göre bu işlem biraz zaman alacaktır. Sabırla bekleyiniz. Bol pratik yaparak zaman içerisinde oldukça kaliteli filmler oluşturabilir, hazırladığınız videoları farklı programlar kullanarak birleştirebilir hatta arka plan müziği ekleyebilirsiniz.
Önceki: « 2. sayfa
Sayfalar: 1 2 3

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close