Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
22/02/19 13:40 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 367 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
Adım 5: Demolardan oluşturduğumuz resim dosyalarını eğer Half-Life'ı standart klasöre kurduysanız "c:\sierra\half-life"'ın altında bulabilirsiniz. Dosyalarınızı (örneğimizde: bL0001.bmp'den bL2555.bmp'ye kadar) farklı bir dizin yaratarak oraya kopyalayarak daha rahat çalışabilirsiniz.

Ekran görüntülerini ayrı bir klasöre yerleştirdikten sonra dosyaları art arda ekleyerek hareketli video haline getirmemizi sağlayacak olan VideoMach programını buradan bilgisayarınıza indirin ve kurun. Shareware olan programı Evaluate butonuna tıklayarak 30 gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Adım 6: VideoMach programını çalıştırın. Karşınıza çıkan ilk ekran aşağıdaki gibi olacaktır.Yukarıdaki resimden işaretlenmiş kısma tıklayarak birleştireceğimiz dosyaları seçeceğimiz ekranı açıyoruz.Birleştireceğimiz resimleri seçiyoruz (program resimleri dosya sırasına göre küçükten büyüye doğru birleştirmektedir) ve daha sonra "open" tuşuna basıyoruz. Böylece resimler programımıza ekleniyor.Resimleri başarı ile eklediğimizde yukarıdaki gibi bir ekran karşınıza geliyor. Birleştirme işlemine başlamadan önce ayarları yapmalıyız. Bunun için yukarıdaki görüntüde 1 ile işaretlenmiş butona basarak videomuzun ayarlarına geçiyoruz.
Önceki: « Counter-Strike filminizi yapın
Sonraki: 3. sayfa »
Sayfalar: 1 2 3

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close