Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 11:29 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 447 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
Bitmeyen Efsane Minecraft
Bitmeyen Efsane Minecraft
Tasarım oyunu olarak tanınan ve tüm dünyada çocukların en çok satın aldığı oyunların başında gelen Minecraft, hayatta kalma mücadelesi üzerine kurgulanmış.
22/02/2018 15:14 | Yazar: mag


Tasarım oyunu olarak tanınan ve tüm dünyada çocukların en çok satın aldığı oyunların başında gelen Minecraft, hayatta kalma mücadelesi üzerine kurgulanmış. Günlük ihtiyaçların giderildiği ve bunun yanında çeşitli yapıların tasarlanabildiği oyunda kazı yaparak bulunan elmas, taş, gümüş ve altın gibi madenleri kullanmak gerekiyor. Bu yapılar bir nevi lego mantığını da akla getiriyor. Çoklu oyuncu seçeneğinin de olduğu Minecraft’ta iki veya üç kişi birlikte farklı tasarımlar ortaya çıkarmak mümkün. Arkadaşlarınızla birlikte daha nitelikli yapıların yanında malzeme toplama konusunda da daha kolay hareket edebilirsiniz.

Optifine arayüzüyle keyifli dakikalar geçirin
Her yaştan oyunsever tarafından oynanan Minecraft’ta çeşitli mod ve arayüzlerle de oyun keyfinizi ikiye katlayabilirsiniz. Oyunun bu kadar popüler olmasında sadece çocuklara değil her yaş grubuna hitap etmesi de önemli rol oynuyor. Alışması oldukça basit olan arayüzler ile birlikte bulmaca türünde olan bu oyunda optifine arayüzü ile daha keyifli dakikalar geçirmek mümkün. Bilgisayarlarda grafik seçeneklerini de fazlasıyla artıran bu arayüz ile birlikte görsel açıdan zengin bir oyun oynamak çok daha kolay.

Journeymap arayüzü ise oyunda her alanı daha rahat keşfetmenizi sağlayan bir harita arayüzü olarak tanımlanabilir. Tam ekran olarak tüm yolları ve yolculuğunuzu basitleştirerek oyun yolculuğunuzu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Not Enought Items modu ise en trend arayüzlerden birini oluşturuyor. Eşyaları nasıl yapabileceğiniz ve malzemeleri ne şekilde bir araya getirebileceğinizi bu mod ile daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Doğa dostu oyun alanınızı natura moduyla kurgulayın

Inwentory Tweaks modu ise eşyaların dayanıklılığını kontrol eden ve tüm eşyaları yenileyen bir özellik olarak öne çıkıyor. Bu mod yardımı ile her türlü eşyayı düzenleme ve toparlama seçeneğine sahipsiniz. Decocraft modu ise yine dekorasyon sorunlarını çözmek için birebir. Birçok eşyayı düzenlemek ve daha trend hale getirmek bu modla birlikte mümkün. Natura modu ise doğasever oyuncular için biçilmiş kaftan. Bu mod ile birlikte oyun içerisinde ağaç, bitki ve odunsu yapıdaki kutuları tasarlayabilir ve oyunu yeşili bol bir alanda oynayabilirsiniz.


Minecraft modlarıyla tasarım becerilerinizi geliştirin
Tinker's Construct modu ise yeni eşyalarla birlikte çok daha zengin bir oyuna sahip olmanıza yardım ediyor. Minecraft dünyasında eşyalarınızı yenilemenin yanında bozulan eşyaları tamir etmek için de bu moddan yararlanabilirsiniz. Popüler oyunlardan olan Minecraft ile hem keyifli vakit geçirmek hem de tasarım becerilerini geliştirmek mümkün. Kısa sürede trend olmuş pek çok modu kullanarak Minecraft'da zengin bir dünya inşa etmek mümkün.


İlgili makaleler:
Battle Royale`ın Yükselişi
Türk Yapımı Oyunlar
Fifa ve Pes Karşılaştırması
En iyi Minecraft Youtube Kanalları
PUBG İnceleme
Dünya Oyun Olimpiyatlarına katılmak için son fırsat
World Cyber Games 2004 Kayıtları başladı
Kopyacılığın Tarihi
World Cyber Games 2004 oyunları

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close