Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 11:07 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 489 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
The Sims 4 DLC Çılgınlığı
The Sims 4 oyun yapımcıları oyunu daha heyecanlı ve ilginç hale getirmek için bir çok DLC`i de beraberinde sunuyor.


Her yaştan oyunseverin beğenisini kazanan simülasyon oyunu The Sims, yeni sürümü The Sims 4'ün yanı sıra DLC ek paketleri ile de oyun meraklılarının radarına girmeyi başardı. Oyunun daha zevkli hale gelmesine yardım eden DLC'ler her geçen gün daha farklı senaryolarla karşımıza çıkıyor. Siz de bir Sims bağımlısı iseniz DLC çılgınlığına kolaylıkla kapılabilirsiniz.
The Sims 4'ün en popüler DLC'lerinden Get Together oyuna pek çok yeni özellik ekliyor. Sosyalleşme eklentisi olarak öne çıkan bu DLC içerisinde kulüpler, Dj'ler, yeni mekan ve grupların yanında Windenburg'un yeni dünyası gibi aktiviteler yer alıyor. Get Together eklentisi sosyalleşmek ve eğlenmek isteyen oyunseverler için harika bir uygulama. Kulüplere üye olarak Sim'inizi eğlence dolu bir dünyaya sokabilirsiniz. Sim'inizi kulübün kurallarına uygun bir şekilde yönetmeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde dışlanma tehlikesi baş gösterebiliyor. Bir kulübe katılmak istemiyorsanız kendi kulübünüzü de oluşturmanız mümkün. Kulüplerdeki çeşitli aktivite ve oyunlarla Sim'inizi hiç olmadığı kadar mutlu hissettirebilirsiniz. Cafe ve Chalet gibi mekanlar da bu eklentinin yeni alanları olarak öne çıkıyor. Eklentide birden fazla Sim'i gruplar halinde yönetebilmek de mümkün.Eklentiler oyunu hareketlendiriyor
Get to Work eklentisinde ise iş temalı aktiviteleri ele alıyor. Bu DLC ile birlikte sanatçı, bilim adamı, polis veya doktor olabilirsiniz. Yarattığınız Sim'i Magnolia Promenade semtine yerleştirebiliyor ve kariyerinizde emin adımlarla ilerleyebiliyorsunuz. Fotoğrafçılık ve aşçılık gibi yeteneklerinizi konuşturarak harika işler çıkarmanız ve bunları yüksek fiyata satabilmeniz de eklenti ile mümkün. Bilim adamı olmayı tercih ederseniz çeşitli karışım ve iksirler yardımı ile Sim'inizin görünüşünü bile değiştirebilirsiniz. Get to Work eklentisinin bir diğer önemli detayı ise diğer gezegenlerden gelen uzaylılar ve polis Sims'inizin onları bulma çabası olabilir.


City Living eklentisinde ise San Myshuno semtinde özgür bir yaşam sürmeye olanak tanıyor. Yeni bir çevrede apartman hayatını deneyimleyerek yeni komşularla tanışmak mümkün. Karaoke Bar'da yeni arkadaşlarınızla eğlenebilir veya sergilerde en yeni eserleri inceleyebilirsiniz. Şehrin sokak havasını da gayet yoğun bir şekilde yaşayabilir ve sokakta düzenlenen aktivite ve gösterilerle Sim'inizi eğlendirebilirsiniz. Bulunduğunuz semtte Sim'inize uygun bir apartman dairesi seçmek oldukça önemli. Apartmanlar ve komşular yeri geldiğince bu eklentide en büyük sorunlar olabiliyor. Kötü bir komşu veya bakımsız bir apartma dairesi Sim'inizi mutsuz etmeye yetiyor. Kariyer alanında sanat, aşçılık veya siyasete yönelebilmek de mümkün. Böylece DLC eklentisi daha zevkli bir hal alıyor.

Bu konuyla ilgili diğer makaleler:
Türk Yapımı Oyunlar
Fifa ve Pes Karşılaştırması
En iyi Minecraft Youtube Kanalları
Fortnite Inceleme
Dünya Oyun Olimpiyatlarına katılmak için son fırsat
Kopyacılığın Tarihi
Hakkımızda
Oyun: Fifa 2004
Oyun: Unreal Tournament 2004
Oyun: Playboy: The Mansion
Oyun: Knight Online
Oyun: Battlefield 2142

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close