Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 11:47 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 372 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
Counter-Strike:Global Offensive'de Yeni Trendler
CS:GO'da Yeni Trendler ve Modlar
Counter-Strike:Global Offensive'deki en yeni trendler ve modlarla ilgili bu yazıda yok yok.
22/02/2018 13:50 | Yazar: mag


Valve tarafından piyasaya sürülen Counter Strike: Global Offensive oyunu first person shooter türünün en sevilen örnekleri arasında yer alıyor. Çoklu oyuncu seçeneği ile de oynanabilen bu oyun 2012 yılından beri türünün en iyi oyunlarından biri olmayı başarıyor. Terörist ve anti-terörist olmak üzere iki grubun yer aldığı oyunda amaç, çeşitli görevleri yerine getirerek karşıdaki takımı etkisiz hale getirmek. Görev tabanlı ve kendi türünün en popüler oyunlarından olan Counter Strike: Global Offensive, teröristler çeşitli saldırılar planlarken bu saldırıları engellemek karşı takım oyuncularının görevi. Oyun içerisinde bir tur, görevlerin tamamlanması veya rakip takımın yok edilmesi ile birlikte sonlanır. Turdaki performansa göre ise silah ve ekipman temini yapılır.CS:GO`nun 6 Farklı Modu Var
6 farklı oyun modunun sunulduğu Counter Strike: Global Offensive oyununda klasik ve rekabetçi modlar çeşitli senaryolar içeriyor. Bomba, rehine senaryoları ve silah yarışlarının yanında yıkım ve ölüm maçı da oyuna heyecan katan hikayeler arasında. Rekabetçi mod 5 kişilik bir ekiple oynanırken, klasik modda daha kalabalık bir ekip kurulabilir. Her görev sonunda silah ve kasa kaplamaları elde edilebiliyor.
Son güncellemelerle daha renkli ve heyecanlı bir hale getirilen CS:GO oyununda oyun içi, harita ve rütbe sistemlerinde bazı ayarlamaların yapılması yeni trendler olarak nitelendiriliyor. Counter Strike: Global Offensive oyununu sıkı takip edenlerin merakla beklediği bu yenilikler arasında harita değişiklikleri dikkat çekiyor. Rekabetçi modu bazı haritalarda yer almıyor. Mirage, Inferno, Overpass, Train, Nuke, Canals, Office, Dust 2, Agency ve Cache gibi haritalarda rekabetçi mod geçerli. Savaş oyunları kısmına ise silah yarışı ve yıkım modları eklenmesi yenilikler arasında. 2v2 modundaki rütbe sistemi oyunda yer alırken bu modda harita seçebilme özelliği getirildi.
Yeni Trendler CS:GO`ya Heyecan Katıyor


Trust factor sistemi ise oyuna heyecan katan en yeni trendler arasında başı çekiyor. Bu sistem bir nevi güvenilirlik faktörü ile ilgili bir sistem anlamına geliyor. Bu sistem ile birlikte fazla raporlanan oyuncular yine fazla raporlanan oyuncularla karşı karşıya bir rekabet içine girebiliyor. Yani bu oyun sistemine bir denge unsuru olarak bakılabilir. Oyun oynadığınız sürenin de dikkate alındığı bu sistemde yüksek saate sahip oyuncular düşük saate sahip smurflerle eşleşemiyor. Wingman ve Flying Scoutsman'ın oyun modu olarak eklendiği CS:GO trendlerinde ayrıca War Game oyun modunda ise 12 kişilik bir ekip oluşturulabiliyor. Hydra operasyonu ise CS:GO'da sona erdi. Yeni trendlerle birlikte CS:GO meraklılarını daha aksiyon dolu bir oyun bekliyor.

İlgili makaleler:
Battle Royale'in Yükselişi
Türk Yapımı Oyunlar
PUBG İnceleme
Counter-Strike:Source CAL-O Başladı!
Steam Kurulum Rehberi
Türk Haritaları
Counter-Strike Taktikleri
Counter-Strike Botlar Rehberi
Oyun: Counter-Strike
Oyun: Counter-Strike: Source

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close