Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 12:07 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 349 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
Fortnite Inceleme
Fortnite Inceleme
Epic Games`i yeni oyunu olan ve hem survival hem de crafting yapabileceğiniz Fortnite oyununu sizler için inceledik
22/02/2018 11:05 | Yazar: mag


EpicGames Fortnite'ı tekrar çevrimiçi hale getirerek türün meraklılarını heyecanlandırmayı başardı. Yeni 2.4.0 güncellemesi ile Fortnite Battle Royale'a yeni bir silah olan minigun eklendi. Bu oyun türünü sevenler için yepyeni silah özellikleri ile birlikte oyunda ortalığı kasıp kavurmak mümkün. SMG ile aynı hızda patlayabilen bu yeni silah aynı zamanda hazine ve hava desteklerinde de düşebiliyor ve aynı zamanda hafif cephane özellikleri de kullanabiliyor. Efsanevi ve epik düşme oranlarına da azaltma ayarı getirilmesi yeni güncelleme detayları arasında bulunuyor. Bunun yanında otomatik koşma özelliğini açıp kapatmak kontrolcü üzerinden rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.Fortnite yeni güncellemesiyle daha iyi bir oyun deneyimi sunuyor
Yeni güncelleme paketinde bunun yanı sıra 3 boyutlu çözünürlük ayarı da getirilerek çeşitli platformlarda daha iyi bir oyun deneyimi yaşanması sağlanıyor. Arayüz konusunda da Epicgames çeşitli geliştirmeler ile dikkat çekmeyi başarıyor. Oyunseverler Fornite oyununu oynarken kaç izleyici olduğunu rahatlıkla görebilirken, ekranın üstündeki göz işareti ile bunu rahatlıkla gerçekleştirebilecekler. Bu ayrıntıyı ayarlardan kapalı konuma getirmek de mümkün olacak. 2.4.0 güncelleme paketi aynı zamanda Fortnite oyununda yer alan bazı hataları da düzelten bir düzenleme içeriyor. Kale gibi mekanlar artık mermi geçirme özelliğine sahip olurken zemin yüksekliği ayarları da düzenlendi. Oyun oynama anlamında giderilen hataların yanında ayrıca genel performansa etki eden unsurlar da elden geçirildi. Ses işaretinin performansının düzeltilmesinin yanında, seçilen karakterin dış görünüşü konusundaki hatalar da giderildi. Oyuncuların ses açmasını engelleyen fonksiyonlar da düzeltilerek daha etkili bir oyun deneyimi sağlandı. Performans alanında durma ve yürüme esnasındaki bazı hatalar giderilirken oyundaki yıkım ve çarpışma sahnelerinde de yaşanan oyunun çökmesi engellendi ve performans daha güçlü hale getirildi.
Arayüz kısmındaki hatalarda ise silahların ikonlarının gözükmeme sorunu ele alınırken aynı zamanda eşya mağazasındaki slotlar da daha belirgin hale getirildi. Haritalarda yer alan bazı siyah nokta sorunları da 2.4.0 güncellemesi ile birlikte ortadan kaldırıldı. Envanterdeki eşyaların önizleme sorunu da ortadan kaldırılarak önizleme gerçekleştirme kolaylığı getirildi. Ses konusunda da silahların seslerinin başka yönden gelmesi sorununun önüne geçildi ve statik ses hataları giderildi.
Epicgames'in web sitesinde de yer alan güncelleme detayları ile Fortnite Battle Royale oyun deneyimi de daha nitelikli bir hale gelmiş görünüyor. Save the World modundaki yeniliklerle birlikte the Cozy Campfire da başlangıcını yapıyor. İçeriğe duyarlı menü seçenekleri ile birlikte artık oyunseverler Hero Squad, Armory ve Survivor Squad ekranlarında daha fazla seçeneğe sahip.


İlgili makaleler:
Battle Royale`ın Yükselişi
Türk Yapımı Oyunlar
The Sims 4 DLC Çılgınlığı
En iyi Minecraft Youtube Kanalları
PUBG İnceleme
Dünya Oyun Olimpiyatlarına katılmak için son fırsat
Kopyacılığın Tarihi
Oyun: Battlefield 1942
Oyun: Star Wars: Battlefront

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close