Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 11:25 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 555 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
PUBG İnceleme
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
2017ye damga vuran ve satış rekorları kıran survive/shooter türündeki oyun PUBGı sizin için inceledik
22/02/2018 10:26 | Yazar: mag


Karşınızda PlayerUnknown's Battlegrounds yani diğer adı ile PUBG. Aksiyon ve First Person Shooter türündeki oyun yıllardır devam eden diğer oyun türlerini çok büyük rakamlarla geride bıraktı ve ulaşılması güç rekorlar kırdı.
Dünya genelinde çok sayıda profesyonel oyunun toplandığı turnuvalar ile de ses getiren PubG son gelen güncellemesi ile gücüne güç katmış durumda. Oyundaki hataların birçoğunun giderilmesiyle birlikte daha akıcı ve rahat bir oyun konforu sağlayan güncelleme, oyunun verdiği keyfi katlamayı başarıyor.

PUBG`nin Güncellemeleri Oyunu Daha Keyifli Hale Getiriyor

Yeni gelen güncellemede sadece hatalar üstünde durmayan yapımcı şirket Blue Hole Studio, bir de yeni harita eklemeyi düşünmüş. Bu da oyuna ayrı bir keyif katmış. Yeni gelen çöl haritası ile yüksek tepeler arasında oynamak oyuna daha da gerçekçilik katıyor. Ayrıca oyunda yeni araçlar ve silah gibi yeni ekipmanlar da yer alıyor. Oyunda kazandıkça ve skor elde ettikçe gelen oyun içindeki paralarla kasalar alıp onları da açma şansınız oluyor. Bununla birlikte gelen ekipmanları da isterseniz oyun içinde kullanabileceğiniz gibi istersiniz de steam içinde satma şansına sahip oluyorsunuz.
PubG şu anda bilgisayar ve xbox one gibi platformlarda boy gösteriyor. Bu da çeşitlilik açısından birden fazla imkan sağlıyor. Genel olarak şu an solo, duo ve squad oyun içi seçenekleri ile isterseniz tek, 2 kişilik ya da 4 kişilik takım oyunu ile oyunun en üst sınırlarını zorlama şansınız olabilir. PubG piyasadaki diğer rakiplerini de geride bırakmış durumda. CS:GO'nun yıllardır süregelen liderliğini elinden alıp uzun yıllar bu liderliği taşıyacağının mesajını veren PubG oyun piyasası içinde ciddi bir boşluğu doldurdu ve yerini ilk sıralara taşıdı. Oyun içinde takım modlarında oynarken takım arkadaşlarının vurulması halinde direkt ölmeleri gibi bir durumun olmadığı PubG'de takım arkadaşı vurulduğu zaman belirli bir süreye kadar yerden kaldırıp oyuna devam etmesini sağlayabilir.
Oyuna gerçekçilik katan unsurlar artıyor
Oyun içindeki araçların içinde sadece araba değil motosiklet gibi de araçların bulunması ayrı bir gerçekçilik katıyor. Birden fazla çeşit araç bulunurken hepsinin sürülmesi de oyun içi kolaylık sağlıyor. Oyunun satış rakamları yeni rekorlar kırarken hala oynamayanlar için çok şey kaçırdıklarını söylemek mümkün. Oyun içi modları ve eklentileri ile oyun hem daha üst hem de daha profesyonel bir görüş sergiliyor. Oyun içindeki silahların farklarını ve eklentilerini öğrenip daha da rahat bir oyun akışına sahip olabilirsiniz. Bu sayede rakip oyunculara daha kolay bir üstünlük sağlar ve zevkli bir oyun sergilersiniz. Oyunda şans da çok önemli. Siz gittiğinizde silah ve ekipmanların çıkma ihtimalinin yüksek olması, sizi önceden silahlanma konusunda da şanslı kılar.


İlgili makaleler:
Battle Royale`ın Yükselişi
Counter Strike:Global Offensive`de Yeni Trendler
Counter-Strike:Source CAL-O Başladı!
Dünya Oyun Olimpiyatlarına katılmak için son fırsat
World Cyber Games 2004 Kayıtları başladı
World Cyber Games 2004 oyunları
Steam Kurulum Rehberi
Oyun: Battlefield 1942
Oyun: Star Wars: Battlefront

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close