Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
21/01/19 19:39 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 343 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
İçerik gönüllümüz olun
Oynasana.com, sahip olduğu geniş içeriğini geliştirmeye devam ediyor. Siz de içerik gönüllümüz olarak bu alanda yapılan çalışmalara katkıda bulunarak bir haftadan başlayan özel üye paketlerinden kazanabilirsiniz.

Size verilecek olan İngilizce kısa metinleri Türkçe'ye çevirerek özel üyelik avantajlarından faydalanma şansına sahip olabilirsiniz. Her 20 adet çeviri için bir haftalık, her 50 adet çeviri için bir aylık süre boyunca kullanıcı hesabınız özel üyelik statüsüne yükseltilecektir.

Şartlar:
1- Yaptığınız başvurunun ardından deneme amaçlı olarak 5 adet metin çevirisi* yapmanız istenecektir. Çevirilerinizin uygun bulunması halinde sisteme otomatik olarak giriş yetkiniz verilecektir.
2- Hesabınız, 20 adet metin çevirisini tamamlamanızın ertesinde istediğiniz tarihte özel üyelik statüsüne geçirilecektir.
3- Metin çevirilerinin, otomatik çeviri yapan bir program veya websitesi aracılığıyla yapılmamalıdır.
4- Metin çevirileri için başka web sitelerinden yararlanılmamalıdır
5- Katılımcıların, çevirilecek metinlerin içeriğinde değişiklik yapılamaz.
6- Metin çevirilerinin sisteme gönderilmesinin ardından katılımcıların yazılar hakkında herhangi bir hak talep etmesi mümkün değildir. Katılımcıların isim veya rumuzları, yaptıkları metin çevirilerinin altında yer almayacaktır.


*Deneme süresi içinde yapacağınız bu 5 adet metin çevirisi, özel üyeliğe geçmek için gerekli olan 20 adet metin çevirisine dahil kabul edilecektir.

Başvuru:
İngilizce'niz çok iyi seviyedeyse ve oyunlarla aranız iyiyse bu görev tam size göre. Katılmak için online destek sistemimiz üzerinden başvurabilirsiniz. Yapmanız gereken Konu: kısmında Web Sitesi kategorisi altındaki İçerik Gönüllüleri başlığını seçmek. Daha sonra Mesaj: alanında ise kısaca kendinizden, eğitiminizden ve hangi oyunlarla ilgilendiğinizden bahsedin.


Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close