Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
20/02/19 10:46 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 662 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
Desert Combat
Battlefield 1942 motoruna sadık kalarak sadece kaplamalar üzerindeki iluzyon ve yeni seslerle ortaya çıkarılmış yepyeni bir oyun.
16/11/2003 18:25 | Yazar: Tupac[baph]

Desert Combat, Electronic Arts ve Dice ortak yapımı olan Battlefield 1942`nin Trauma Studios tarafından geliştirilen en gözde modifikasyonlarından. Desert Combat’in en dikkat çeken özelliği Battlefield 1942 motorlarına sadık kalınarak sadece kaplamalar üzerindeki iluzyon ve yeni seslerle yepyeni bir oyunun ortaya çıkarılmış olmasıdır.

Ortalama sistemler için sorunsuz ve kesintisiz oyun keyfini sunan Desert Combat yeni nesil grafik kartlarında takdire değer sonuçlar veriyor. Desert Combat`in tek eksisini de yazıma eklemeden geçemeyeceğim. Oyunda her iki tarafında sahip olduğu jet motorlu uçaklar; oyunun dinamiklerine göre çok yavaş kalıyor ve haritaya sığmakta zorluk çekiyor. Yani başka bir deyişle tank , piyade , hafif zırhlı kara araçları, helikopterler ve birçok deniz aracında gerçeğe yakın simle edilen oyun, jetler konu olduğunda fazlasıyla arcade bir hal alıyor. Sonuç olarak tüm artıların ve eksilerin toplanmasıyla ortaya çıkan şey uzun zamandır hayali kurulan, gökte ararken yerde bulduğumuz Desert Combat. Multiplayer deneyimlerinizi hatırlanır hale getirecek bu modu diğerlerinden ayıran en belirgin özellik, modda oyuncunun ihtiyaç duyduğu bir çok eksikliğin giderilmiş olması yani ortaya yepyeni bir oyunun çıkmış olması.


Desert Combat ilk versiyonundan bugünkü versiyonu olan 0.5L Beta versiyonuna gelene dek bir çok iyileştirme ve ekleme ile modun gerektirdiği gerçekçiliğe adım adım yaklaşmaktadır. Battlefield’dan gelen bir kaç harita ve asıl önemlisi bu mod için özel tasarlanan yeni haritalarla oyunculara Körfez Savaşı`nda yaşanan çatışmalar
simule edilmektedir.

Sonraki: 2. sayfa »
Sayfalar: 1 2

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close