Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
21/04/18 22:23 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 307 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
Enemy Territory
Return to Castle Wolfenstein: Enemy Territory
Activision'dan tamamen ücretsiz bir oyun. Hemen kur, hemen oyna...
27/04/2003 02:12 | Yazar: Touch&Go
Uzun zamandır beklenen RtCW eklentisi, ayrı ve ücretsiz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun tek kişilik kısmında yeterli ilerlemenin sağlanamadığı için oyun sadece internetten ve yerel ağ üzerinden oynanabilecek. Geçtiğimiz haftalarda tek haritalık deneme sürümü çıkan oyun o haliyle bile büyük ilgi çekti.


Yenilikler
Oyun taktik ağırlıklı, kolay kolay adam öldüremiyorsunuz Küçük harita eklenmiş ve pusula geliştirilmiş.
Oyuncu sınıfları geliştirilmiş ve yeni bir sınıf (Covert Operations Spezialist) eklenmiş.
Sesli konuşmalara eklentiler yapılmış.
Yere yatma özelliği eklenmiş.
Gelişebilen kabiliyetler.

Download ve kurulum
Tamamen ücretsiz olan ve tek başına oynanabilen Enemy Territory’i dosyalar alanımızdan çekebilirsiniz.

Oyunu bilgisayarınıza indirdikten sonra WolfET.exe isimli dosyayı çalıştırarak önünüze gelen sorulara sırasıyla Next / I Agree / Next / Next / Yes / Next / Next / Install / Yes / Finish yanıtlarını vererek kurulumu tamamlayabilirisiniz. Daha sonra Masa üstünüzdeki Wolfenstein - Enemy Territory kısayolunu açarak oyuna girebilirsiniz.

Giriş
Oyunu masa üstündeki kısayoldan açtığınızda yandaki resim çıkacaktır. Oyuna eklenen yeni bir özellik Farklı kullanıcı profilleri belirleyebilmeniz. Burada Player Alias yazan kısım oyun nickinizi yazacağınız yeri gösteriyor. Altında ise video ve fare ayarları var. Gerekli ayarları yaptıktan sonra Create’e tıklayarak bu sayfayı geçebilirsiniz. Burada ise küçük bir kutu içinde grafik ayarlarınızın çalışıp çalışmadığınız sorar. Buna da Yes dedikten sonra oyunun asıl arayüzünü görebilirsiniz.


Online oyun
Bir sunucuya girmek için Ana Menu’den Play Online’ı seçmeniz gerekiyor. Buraya girdikten sonra önünüze birçok sunucu listesi gelecektir. Bunlardan birine tıklayarak girebilirsiniz. Sunuculara girmeden önce PunkBuster’ın sağ alt taraftaki butonuna tıklarsanız bu anti-hile yazılımını kullanan sunuculara da girebilirsiniz.Burada dikkat etmeniz gereken başka bir şey ping kısıtlaması olan sunuculardır. Bu beyaz koşma işaretiyle belirtilir. Detaylı filtreleme seçeneklerini kullanarak bu şeklin yanındaki kutucuğu X işareti haline getirirseniz bu sınırlamanın olduğu sunucular görünmeyecektir.

Sunucuya bağlantı esnasında karşınıza çıkan brifing ekranında sunucuda oynanan harita ve görevleri öğrenebilirsiniz. Bağlantı sağladıktan sonra oyuna başlamak için ise yapmanız gerekenler sırasıyla şöyle:
1. Amerikan ya da Alman bayraklarından birini seçerek takımınızı seçin. (altlarındaki sayılar takımlardaki oyuncu sayısını göstermektedir, düşük olanı seçmeye özen gösterin)
2. Alttaki her bir küçük daire 5 sınıftan birini gösterir. Bunlardan birini seçerek sınıfınızı belirleyin.
3. Silahınızı değiştirme imkanınız varsa silah resminin üstüne basılı tutarak istediğiniz silahı seçinin.
4. Ok diyerek oyuna başlayın.


Not: Oyuna başlamadan önce haritaya ve sol alt taraftan görevlere bakmayı unutmayın.

Sonraki: Oynanış »
Sayfalar: 1 2

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close