Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu
 
Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu
 
Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu
 
21/01/19 20:23 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 345 kullanıcı siteyi görüntülemekte
store
Outcast HileleriPC  
Tür: MaceraYapımcı: AppealDağıtıcı: InfogramesOyun bilgileri

 
Outcast (PC)Hile kodu  İpucu  
Hile kodu
Modifiye Hileleri
Bu kodlar oyunda sahip olduğunuz silahların hızlarını, stoktaki mermi sayısını, paranızı artıracak ve hasar almamanızı sağlayacaktır.
Oyunun klasörü içindeki "Data" klasöründen "OUTCAST.ini" dosyasını bir metin editörüyle açın. "Simplegun" satırını bulun. Ardından aşağıdaki değişiklikleri yapın:

"damage= 5" -> "damage= 90000"
"bullet speed= 20" -> "bullet speed= 5000"
"ammo box= 5" -> "ammo box= 500"

NOT: Burada yaptığınız ayarları diğer silahlar üzerinde de yapabilirsiniz. Bunu yapmak için ilgili silahın ayar bölümünde, yukardakilerle benzer kelimeleri arayın.
Eğer değiştirdiğiniz değerlere çok fazla "0" (Sıfır) koyarsanız, "Out of Memory" hatasıyla karşılaşabilirsiniz.

Aşağıdaki ayarlar da ölümsüzlük ve para içindir. Bu hileleri istiyorsanız dosya içinde aşağıda yazan satırları bulup gerekli değişiklikleri yapın:

"1playerdamage= 1" -> "1playerdamage= 0"
"1playermoney= 10" -> "1playermoney= 500000"
"moneychest= 20" -> "moneychest= 100000"

İpucu
Kolay para kazanma:
Okasankar bölgesinde sizden bir hırsızı yakalamanız istenecektir. Adamın paraları çaldığını gördüğünüzde yanına gidip ona "I saw you" deyin. Buna karşılık size bir soru soracaktır. Sorunun cevabı olarak ona "NO" deyin. Size tekrar soru soracaktır. Buna da "NO" cevabını verin. 100 Zorkin'i Zafar'a geri verin ve teklif ettiği Booyat'ı alın. Bundan sonra aynı işlemi istediğiniz kadar tekrar edebilirsiniz.Kilitli kapıları açma:
Bir locator'ınızı kapının yanına yerleştirin. Buraya tekrar geldiğinizde kapının öbür tarafında olacaksınız.Star Wars: Episode One Theme şarkısı:
Talanzaar şehrinin güneyine, kuyunun olduğu yere doğru gidin. Etrafta dolaşın ve Talans'ın flütle çaldıklarını dinleyin. Sese doğru giderken Star Wars: Episode One Theme şarkısını duyacaksınız.

Gönderen: .Mr.Bomb., 28/08/2006 23:43


Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close