Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

23/10/17 12:52 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 114 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Call of Duty » Genel Tartışma
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: önemli

eX*
Oyuncu
04 Mart 2016 12:53 %0
steamdan indirdiğim orjinal oyunda multiplayere girmiyor bunu çözebilcek bir arkadaş varsa yardımcı olabilir mi? oyunu açtığımda patch 1.2 gibi görünüyor 1.3 indirip kurmaya çalıştım ama onda da hata aldım oyunu silip tekrar yükledim ama yine patch yükleyemedim sorunu bilen varsa ulaşırsa sevinirim

eX ten neXt olmaz.

seyffullah
Oyuncu
08 Mart 2016 09:54 %0
keske bilen arkadaslar olsa iade et hocam

eX*
Oyuncu
09 Mart 2016 00:48 %0
ZOR OLDU AMA SORUNU ÇÖZDÜM AYNI ŞEKİLDE SIKINTI YAŞAYANLAR VARSA YARDIM EDEBİLİRİM

eX ten neXt olmaz.

dm11
Oyuncu
11 Mart 2016 08:38 %0
Nasil cozdugunu yazarsan iyi olur isine yarayacak birileri olabilir...

eX*
Oyuncu
13 Mart 2016 13:43 %0
Its from a post here try this if you running windows 10pen up your Steam Folder, C:Steam
3. Copy Steam.dll and Steam2.dll
4. Open your COD2 folder, C:SteamsteamappscommonCall of Duty 2
5. Paste the copied files into the COD2 folder.
6. Right-click CoD2MP_s.exe, select Properties, select the Compatibility tab and select "Run this program in compatabilty mode for: Windows XP Service Pack 3" Hops it help you!

windows 10 kullanan arkadaşlar için yazmışlar fakat ben windows 8 e de aynısını uyguladım işe yaradı
1. c program dosyaları oradan steam ın içine girip steam.dll ve steam2.dll yi kopyalıyoruz
2.c den yine steamın içine girip orda steamapps dosyasının içinde call of duty 2 yi bulup içine kopyalıyoruz
3.multiplayer işaretine sağ tıklayıp uyumluluk ayarlarından Windows XP Service Pack 3 seçip onaylıyoruz.

bu şekilde oyuna girebiliriz fakat hala oyun açılıken 3-4 saniye bir gri ekran oluyor fakat oyun açılıyor servarlara ise join game deyip ordan lan dan interneti seçerek bakabiliriz ıp aramadan direk servarlara girebilirsinizz

eX ten neXt olmaz.

Sayfa: « 1 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close