Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
0 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
0 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

30/04/17 21:39 Toplam 0 oyuncu %p sunucu 108 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Call of Duty » Genel Tartışma
Alana Geri Dön
Yazar

Kalıcı konu: Son sunucu değişiklikleri

darktrpr

12 Ekim 2006 23:23 %2
Call of Duty 2 sunucularımızdaki oyun kalitesini arttırmak amacıyla bir süredir sunucularımızda çeşitli değişiklikler yapmaktayız. Bu süreç içerisinde yaptığımız değişiklikler ve detaylarını aşağıda bulabilirsiniz:

• Hile ve küfür olaylarını daha etkili bir şekilde takip edebilmek amacıyla sunucularımızda kullanıcı adlarının değişmesini engelleyen bir sistem kullanılmaya başlanmıştır. Böylece renklendirme amacı dışındaki tüm kullanıcı adı değişiklikleri sunucudan atılma ile sonuçlanacaktır.
  • 11-14 nolu sunucularımız dışındaki tüm sunucularımızda ambient olarak adlandırılan fog, weather gibi efektler devre dışı bırakılmıştır.
  • CTF sunucularında test amaçlı olarak bayrak sınırı 5'ten 8'e yükseltilmiştir.
  • 5 ve 6 nolu sunucularımızda test amaçlı olarak her harita değişiminden önce harita oylama sistemi eklenmiştir. Oylama sisteminde her 2 özel üyenin oyu 3 normal üyenin oyuna denk olacaktır. Harita değişiminde 30 saniye içerisinde ateş etme tuşunu kullanarak (sol mouse tuşu) harita oylamaya katılabilirsiniz.
  •  
    jesus17
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 00:40 %0
    Böylesi daha iyi olurdu zaten bence çok güzel olmus

Darth.
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 04:22 %0
    forum biraz gözden uzak olmuş sanki daha cafcaflı şekilde yaparsanız bence daha kullanışlı olacak çünkü şu saat girdim ve şunu söyleyebilirim, vote sistemi çok güzel bir çalışma ama bilinçsiz kullanıcılarla dolu ve ortalıkta genel bi konuşma hakim

-bu vote olayı çok güzel olmuş
    -(vote biter sonraki map açılır)
    -yaa bu haritadan nefret ediyorum.
    -(halbuki nası OY kullanacagını bilmeyen kullanıcı nefret ettigi map e oy vermiştir)

yani inşallah başarılı olur ama diger kalıcı forumlar gibi göz atılmadan geçilen ve oraya öylesine konuldugu zannedilen bir forum olmaz inşallah bu

beynim sulandı dilbilgisi hataları için şimdiden özür dilerim

||VTM||newcheri
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 12:49 %0
    cod 2 ye kalite katacak değişiklikler tebrik ederim .. ama bununla sınırlı kalmamalı

Jamcho
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 13:10 %0
    Yenilikler için teşekkürler...

..Sn!PeR
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 15:45 %0
    Küfür için önlem diyosunuz oyundan çıkıp küfür edenin ssini gönderiyorum 1haftada cvp yazılmıyo bu nasıl çelişki?

yakuli_
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 16:36 %0
    Bu iyi olmuşda benim bir isteğim daha var bir tane de çok slotlu(35-40)bi serverda admiral mod yapsanız iyi olur böyle bir düşünceniz var mı ?

__AlIrIm_AnAhTaRıNı

darktrpr

13 Ekim 2006 17:12 %0
    @Sniper;
    Online Destek konusunda şu anda bazı aksaklıklar olduğunun farkındayız. Çağrıları yanıtlayan görevlilerin bir süredir öncelikleri farklı konulara kaydığı için böyle bir sorun yaşanıyor. Bu sorunu en kısa zaman içerisinde çözmeye çalışıyoruz.

@yakuli;
    Admiral mod ve diğer bazı Call of Duty 2 modlarını halihazırda incelemekteyiz. Kesin kararımızı henüz vermiş olmasak da önümüzdeki haftarda farklı modları sunucularımıza görme ihtimaliniz oldukça yüksek.

||VTM||1_boss_1
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 17:25 %0
    Yenilikler güzel.

enriqueee
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 18:51 %0
    ctf'de bayrak sayısını 8 yaptınız o guzel ama bayrak frag sayısını 10'dan 5'e indirseniz daha guzel olur

ANub!S_WaRR!oR
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 18:58 %0
    umarım hq da görürüz

Savaşın AmACı ülkeniz için ölmek değil,karşınızdaki alçağın ülkesi için ölmesini sağlamaktır.

..Sn!PeR
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 19:10 %0
    Açılmış çağrıyı kapatmıcam umarım bi sonuç elde ederim.

yakuli_
    Oyuncu
    13 Ekim 2006 21:26 %0
    Cevap için saol 1 haftadır bunu duymak istiyordum inşallah bi aksilik çıkmaz bi de slotlar ? admiral modu kaç kişilik düşünüyorsunuz?

__AlIrIm_AnAhTaRıNı

Jamcho
    Oyuncu
    14 Ekim 2006 18:05 %0
    Umarim dediğiniz gibi en yakın zamanda yeni modlar gelir...Örneğin hq güzell olur..

||VTM||1_boss_1
    Oyuncu
    14 Ekim 2006 18:11 %0
    HQ gelsin iyi mod o.

topalkarga...
    Oyuncu
    16 Ekim 2006 16:27 %0
    tesekkurler öncelikle...
    Demekki sesimizi duyan varmış.CTF 5 deki degişiklikler için sagolun hep istenilen seylerdi bu degişiklikler bayrak sayısı ve harita seçimi super cogunluk neyse o olsun olayı sagolun tenki tekrar...
    Yeni yenilikleri bekliyoruz mod olaraktan...

DNA Maniac
    Oyuncu
    18 Ekim 2006 23:09 %0
    ambient lerin kaldırılması kesinlikle süper bişiy olmuş...
    düşük fps liler çok sevinecektir buna.. örnek ben

bide yüksek kapasiteli bi sd sunucu konulabilirse çok eğlenceli olacağına inanıyorum...
    20v20 gibi serverlar çok eğlenceli olabiliyo.

kolay gelsin.

Forum Gevezesi

darktrpr

20 Ekim 2006 11:10 %0
    Şu aşamada yüksek kapasiteli yeni bir sunucu açılması maalesef söz konusu değil. Uzun dönem planlarımızda böyle konular var ancak; öncelikli olarak bazı sunucu tiplerini dengeleyerek Admiral Mod eklemek için bazı çalışmalar yürütüyoruz.

alıntı:
    Gönderen: DNA Maniac
    ambient lerin kaldırılması kesinlikle süper bişiy olmuş...
    düşük fps liler çok sevinecektir buna.. örnek ben
    bide yüksek kapasiteli bi sd sunucu konulabilirse çok eğlenceli olacağına inanıyorum...
    20v20 gibi serverlar çok eğlenceli olabiliyo.
    kolay gelsin.
    Forum Gevezesi

||VTM||1_boss_1
    Oyuncu
    20 Ekim 2006 21:18 %0
    20v20 sd sıkıcı olur.TDM olsa neyse.Bekle bekle bitmiyor.

^1[KWP]^2BHeart
    Oyuncu
    21 Ekim 2006 02:50 %0
    tesekkürler

{dark}klite
    Oyuncu
    22 Ekim 2006 23:56 %0
    tesekkür ederiz gercekten güzel calışmalar.

karakabus91
    Oyuncu
    25 Ekim 2006 00:13 %0
    arkada_lar bu yenikileri nas1l yüklicez ekranda yüklenio yaz1o ama bi_ey ç1km1yo bende

karakabus91
    Oyuncu
    25 Ekim 2006 00:14 %0
    lütfennn !!!!
    cvp

C4LL3R
    Oyuncu
    25 Ekim 2006 11:15 %0
    Ozellikle Nick degistirememe olayı cok guzel olmus
    Tesekkurler

Sayfa: « 1 »
    Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
    Google+
    close