Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

19/12/14 14:05 Toplam 0 oyuncu 16 sunucu 127 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Konu Dışı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Saç kazıtmanın faydası varmı ?

Cristiano
Oyuncu
23 Eylül 2005 23:30 %0
varmı ?

CoLTCeMBeR
Oyuncu
23 Eylül 2005 23:31 %0
saçlar daha gür çıkıo diye birşey duymuştum.

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
Mustafa Kemal ATATÜRK
ICQ uin: 225-019-517

aRIZaLI`_-
Oyuncu
23 Eylül 2005 23:43 %0
Kazımanın faydası olsa başka yerlerdede olurdu

CoLTCeMBeR
Oyuncu
23 Eylül 2005 23:49 %0
o zaman var.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Atrum.Sanctus
Oyuncu
24 Eylül 2005 00:05 %0
saç kazıtmanın faydası yok öyle laflar ortaçağdan bile kalma değil karaçağdan kalma.

selcjK
Oyuncu
24 Eylül 2005 00:31 %0
benim arkadaş sıklıkla kazıtır hatta saçta ektirdi; ama sonuç yine aynı değişmiyor, baban kelse, kel olmak alın yazın

APUŞ
Oyuncu
24 Eylül 2005 14:43 %0
Faydası var fakat sadece 1 sene filan etkiliyo herhalde saç dökülmesini ben her yaz kazıtırım ama hiç bir faydasını görmedim artık vazgeçtim 20 yaşındayım (vizonteledeki gibi benim kafam kel değil alnım geniş) ama ne yapalım 30 da herhalde sadece kenarlada kalacak.

aRIZaLI`_-
Oyuncu
24 Eylül 2005 22:26 %0
alıntı:
Gönderen: pegasus85
kılda keramet olsaydı g.tte çıkmazdı...

"NE ALAKASI VAR?" diye bir soru sorsam uyar dimi

-Jedi-Knight-
Oyuncu
25 Eylül 2005 09:18 %0
Saçları kazıtırsanız daha gür çıkıyo ancak kelliğe çözüm diye bişey söz konusu değil kel her zaman keldir

Epox 8KDA3J
Amd Sempron 64 2800+@4000+( Powerd by Vantilatör :P )
MSI RX9550TD128(250/400@540/600)

DJCreAR
Oyuncu
25 Eylül 2005 09:45 %0
Alman bilim adamları kanıtladı bunu.Saçı kazıtmak hiç bir fayda sağlanamıyor.Ayrıca "çok sapka takarsan havasızlıktan saçın dökülür" laflarında yine alman bilim adamları tarafından çürütüldü.

Infinity CaR Audio SySTeM FaNaTiCs

Love Cyprus
Oyuncu
25 Eylül 2005 10:56 %0
demekki bnimkisi psikolojikmiş saclarımı kazıttım hatta kendim yaptım jiletle saclarım uzayınca daha gürmüş gibi geldiler bana aman zaten simdilik dokulme gibi 1 sorun yok saclarımdan memnunum simdi 10-15 sene sonra nolur bilmem

DJCreAR
Oyuncu
25 Eylül 2005 12:48 %0
Psikoloji çok önemli saç konusunda.Saçınızın dökülceğini düşünmeniz bile negatif bir etki yapar.Uzun günler stresle yaşayan insanların saçlarıda bu yüzden dökülüyo.Kesinlikle kafaya takmayın.Saçlarım dökülüyo diye endşelenmeyin.Babamın 4 tane erkek kardeşi var hepsinin saçları döküldü resmen saç kalmadı zamanında acayip kafaya takmışlardı.Babam böyle konularda özellikle çok kompleksiz bir insandır.Ailede saçı olan tek kardeş babam.Hiç kafaya takmadı ve üstlerden çok az döküldü.Sonuçta bu olay genetik ancak genetik olarak 10 tel dökülmesi varsa stres+genetik=10000 tele eşit(örnek veriyorum)Kesinlikle arkadaşlar kafanıza takmayın bu gibi şeyleri.Genetik oalrak ne kadar dökülcekse dökülsün bunu engellemenin çaresi yok ancak stres yapmayın kafaya takmayın.

CoLTCeMBeR
Oyuncu
25 Eylül 2005 14:17 %0
peki neden bebeklerin saçları kesildikten sonra daha çok ve sert çıkıyo?

Mustafa Kemal ATATÜRK

jedimetin
Oyuncu
25 Eylül 2005 14:37 %0
Valla bende takmıyorum ama bizimkiler abi saçların seyrelmiş flan dio gıcık oluyorum. Yoksa benim umurumda değil.

Bende her yaz kazıtıyorum. Bakalım Alman'mı yaman Metin mi yaman görecez ehehe.

DJCreAR
Oyuncu
26 Eylül 2005 13:23 %0
alıntı:
Gönderen: CoLTCeMBeR
Mustafa Kemal ATATÜRK

Bebeklerin saçlarının zamanla daha sert çıkmasının kestirmeyle alakası yok.Her bebeğin saçı önce cılızdır.Sonradan sertleşir.Kuzenim benim gözümün önünde büyüdü.İnce telliydi saçları zamanla sertleşti.
Ayrıca arkadaşlar genetik olarak saçınızın durumunu tahmin etmek için anne tarafındaki erkeklere bakın.Erkekler testesteron hormanlarının %90'ınını anne tarafından alırmış.Dayınız veya dedenizde saçlar sağlamsa genetik olarak sizin onlara çekme şansınız epey fazla.Tabii dış etkenler önemli(jöle,fön).

otafuku
Oyuncu
26 Eylül 2005 16:53 %0
jöle saç dökmez bu bir, kazıtma saç çıkarmaz bu iki, her duyduğunuza inanmayın bu da üç...

Atrum.Sanctus
Oyuncu
26 Eylül 2005 17:29 %0
Sana da bebekliğine ait kök hücreleri naklederlerse senin de çok ve sert çıkar.

alıntı:
Gönderen: CoLTCeMBeR
Mustafa Kemal ATATÜRK

Vit0
Oyuncu
26 Eylül 2005 20:35 %0
ewet war.sacında cıkmayan kıllar wucudunun dıger bolgelerınde mutlaka kendını gosterecektır.ancak nerede cıkacaının garantısını weremeyız.artık kıwırcık falan ıdare edersın.
ABdullah Cezmioğlu iç çamaşırları...içinizede bakarız saçınızada

..::Arkadaşların yıldızLar oLsun,hem zaten gökte işsiz güşsüz duruyorlar..::-RaPsOdi istANbuL-

=RA=Batistuta
Oyuncu
28 Eylül 2005 10:20 %0
fayda derken şu şekilde olabilir. şampuan parası vermezsin. tarakları çöpe atarsın. kızlar pek ilgilenmeyeceği için kızlarla harcıcağın parayı tek başına yersin

CoLTCeMBeR
Oyuncu
28 Eylül 2005 11:35 %0
alıntı:
Gönderen: DJCreAR

Bebeklerin saçlarının zamanla daha sert çıkmasının kestirmeyle alakası yok.Her bebeğin saçı önce cılızdır.Sonradan sertleşir.Kuzenim benim gözümün önünde büyüdü.İnce telliydi saçları zamanla sertleşti.
Ayrıca arkadaşlar genetik olarak saçınızın durumunu tahmin etmek için anne tarafındaki erkeklere bakın.Erkekler testesteron hormanlarının %90'ınını anne tarafından alırmış.Dayınız veya dedenizde saçlar sağlamsa genetik olarak sizin onlara çekme şansınız epey fazla.Tabii dış etkenler önemli(jöle,fön).

alıntı:
Gönderen: Atrum.Sanctus
Sana da bebekliğine ait kök hücreleri naklederlerse senin de çok ve sert çıkar.

saolun beyler ogrendigim iyi oldu.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa: « 1 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close