Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
2 sunucu
0 oyuncu

02/09/14 00:01 Toplam 0 oyuncu 18 sunucu 90 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Konu Dışı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Eşcinsellik bir tercih mi yoksa hastalık mı?

fena.
Oyuncu
09 Temmuz 2005 15:02 %0
bugün yabancı ülkelerde eşcinsellere özel kanallar yapılıyor,özel mağazalar açılıyor.Sizce eşcinsellik gerçekten de normal birşey mi?benim görüşüm doğru birşey değil çünkü bi kere yaradılışa aykırı geliyor benim için ve bence eşcinseller tedavi edilirlerse düzelebilecek kişiler ama dünya bunu normal kabul ettiğinden böyle kalıyorlar.
ben böyle düşünüyorum ve yanlış düşünüyorsam da kendimi düzeltmek istiyorum bu yüzden sizin görüşlerinizi de merak ediyorum bunu burada tartışmak istememin nedeni tabular yüzünden bunu günlük hayatta başkalarıyla tartışamam.zira sırf bu konuyu açtım diye eşcinsel olduğumu düşünenler bile çıkabilir!

gelecek de bir gün gelecek

tankard`
Oyuncu
09 Temmuz 2005 15:36 %0
alıntı:
Gönderen: fena.
doğru birşey değil çünkü bi kere yaradılışa aykırı geliyor

Cevabı kendin vermişsin zaten.
Bana göre bi hastalık değil tercih meselesi.Genelde kızlardan ilgi göremeyen,sorunları olan,geçmişte bi takım şeyler yaşamış kişiler veya maddi durumdan dolayı bu yolu seçen "travestiler"

before you login the logic
be sure that you have some courage
w1th magic...

AlphaFlight_The
Oyuncu
09 Temmuz 2005 16:01 %0
Hastalık, tıpta yeri var...

Cankut93
Oyuncu
09 Temmuz 2005 16:40 %0
bence tercih.

anilkoc
Oyuncu
09 Temmuz 2005 16:49 %0
bencede tercih

Anıl KOÇ
Gerçek, Orada Bir Yerde

Hindi1
Oyuncu
09 Temmuz 2005 17:18 %6
hastalıklı bir tercih

officer26
Oyuncu
09 Temmuz 2005 17:34 %0
Nasıl hastalık olabilir ki?

mainkiller
Oyuncu
09 Temmuz 2005 17:37 %0
Ne biçim bi forum oldu bu oynasana yahu.bi tarafta dinden şeriatçilikten konuşurlar diğer tarafta cinsellikten

Khutuck
Oyuncu
09 Temmuz 2005 18:26 %0
Tercih. Ayrıca eşcinsellik doğada da var. Top yunuslar var mesela. Eğer yaradılışa aykırı olsa doğada olmazdı.

"Yurtta sulh, cihanda sulh!"
M.Kemal Atatürk

Khutuck
Oyuncu
09 Temmuz 2005 18:27 %0
alıntı:
Gönderen: mankiller
Ne biçim bi forum oldu bu oynasana yahu.bi tarafta dinden şeriatçilikten konuşurlar diğer tarafta cinsellikten

Olması gereken de bu değil mi sence? Dinle cinsellik birbirine aykırı kavramlar değil.

M.Kemal Atatürk

Hindi1
Oyuncu
09 Temmuz 2005 19:54 %0
alıntı:
Gönderen: Khutuck
Tercih. Ayrıca eşcinsellik doğada da var. Top yunuslar var mesela. Eğer yaradılışa aykırı olsa doğada olmazdı.
M.Kemal Atatürk

insanla hayvanı bir mi tutuyorsun?
anasını s.ken aslanlar da var...

RaDaX*01*
Oyuncu
09 Temmuz 2005 20:02 %0
bir zevktir ama dominant taraf için

AĞACA BİR TAŞ ATTIM,DÜŞMEDİ TAŞIM DÜŞMEDİ TAŞIM,TAŞIMI AĞAÇ YEDİ TAŞIMI İSTERİM TAŞIMI İSTERİM(O.V)

Tezat
Oyuncu
09 Temmuz 2005 20:22 %0
Bilmiyorum ama genç yaşta tecavüze uğrayanlar genelde eşcinsel olduğuna göre belki anüsten alınan zevkle ilgili olabilir. Doktor olan, tıpta okuyan yada meraklısı olan varsa biliyordur belki anüsten zevk alma durumu sırf eşcinsellere has bir özellik mi?

fena.
Oyuncu
09 Temmuz 2005 20:28 %0

alıntı:
Gönderen: Hindi1
hastalıklı bir tercih

gelecek de bir gün gelecek

[Tc.EFO333]
Oyuncu
10 Temmuz 2005 03:00 %0
alıntı:
Gönderen: Khutuck

Olması gereken de bu değil mi sence? Dinle cinsellik birbirine aykırı kavramlar değil.
M.Kemal Atatürk

Olayı özetlemiş işte ne diyeyim...
Bence hatalı bir tercih ama o da bana der sende bana göre hatalısın kendi kuyruğumuzu kovalar dururuz boşver sen takılmana devam et düzgün düzgün

Szopen
Oyuncu
10 Temmuz 2005 03:19 %0
alıntı:
Gönderen: Tezat
Bilmiyorum ama genç yaşta tecavüze uğrayanlar genelde eşcinsel olduğuna göre belki anüsten alınan zevkle ilgili olabilir. Doktor olan, tıpta okuyan yada meraklısı olan varsa biliyordur belki anüsten zevk alma durumu sırf eşcinsellere has bir özellik mi?

Değil, hatta hatunlar bu olayı bizden daha iyi biliyor ve kabullenmiş, cinsel ilişki sırasında ellerini poponuzda, bi zaman sonrada anüse daha yakın bölgelerde hissediyorsunuz.

"34 DT 917"
http://server3.uploadit.org/files/Szopen-171a.jpg
http://server3.uploadit.org/files/Szopen-Low.jpg

Tezat
Oyuncu
10 Temmuz 2005 03:39 %0
alıntı:
Gönderen: Szopen

Değil, hatta hatunlar bu olayı bizden daha iyi biliyor ve kabullenmiş, cinsel ilişki sırasında ellerini poponuzda, bi zaman sonrada anüse daha yakın bölgelerde hissediyorsunuz.
"34 DT 917" http://server3.uploadit.org/files/Szopen-171a.jpg http://server3.uploadit.org/files/Szopen-Low.jpg

Peki erkekler? Organ aynı olduğuna göre erkekler tarafındanda aynı şeyler hissediliyordur muhtemelen. Diyeceğim erkek eşcinselliği anüsten zevk alma durumu değilde kendini bir kadın gibi hissetme durumu olabilir.

Mc_Ryan
Oyuncu
10 Temmuz 2005 09:48 %0
doğuştan çift cinsiyetli doğan insanlar var . bide sonradan olanlar bunuda belirtiyim ayrıca bazı arkadaşlar eşcinselliği sadece kendi istenilen bişiy zannediyorlar

[Tc.EFO333]
Oyuncu
10 Temmuz 2005 12:37 %0
alıntı:
Gönderen: Epiphone
Bende tanıdıgım birinden bahsediyim belki yardımcı olur.. Lise deyken sınıfta basarılı , sessiz sınıfta arka planda kalan bir cocuk vardı. Fazla muhabettim yoktu sadece geyik yapardık bigun hoca belki duselırız dıye onun yanına oturttu ve gel zaman gıt zaman cocugun guvenını kazandım. Bana hep bir sırrı oldugunu solerdı ama tahmın etmemi isterdi bulamazdım ve bir gun bır kankası aracılıgı ıle bana ıtıraf ettı. Ilk basta saka yapıolar sandım ve daha sonra o arkadasım la konusarak olayın ciddiyetini anladım. Ona yardım etmek istediğimi , ona kız arkadastan tutun , parayla kadın a gıtmeyi veya bu durumdan kurtarabilmek için türlü türlü yollar denedim ve onunla saatlerce konustum. Zaten o zamanlar bilen 2. kişi oldugumdan bana anlatmak onuda rahatlatıyordu. Neden derseniz bana cocuklugundan beri erkeklere ilgi duydugunu fakat orta 2 ye kadar bu ilgisine anlam veremediğini taki yavas yavas cinsel bilgileri oturdukça kadınların onu etkilmediğini anlamıs. Hatta eskıden cok gusel futbol oynadıgını sırf bu durtulerı yuzunden futbolu bıraktıgını bile solemişti. (beden derslerınde de hakketen hoca serbest bırakırdı tek basına veya 1 2 kısıyle kosede otururdu) Herneyse ben onunla konustugumda bana hep bunun kendi sucu olmadıgını kendisini değiştirmek için cok ugratıgını ve engel olmadıgını ve en sonunda hayatı akısına bıraktıgını solemıstı. Hemde turkıye gıbı bır yerde cok zor , kotu bısy oldugunu solemıstı. Ben o zamana kadar escınsellıgın bir tercih oldugunu dusunurdum fakat o gunden sonra dogustan gelen bır sapkınlık olarak gordum. Hatta hepımızın bıldıgı gıbı dogada o kadar cok escınsel ilişkide bulunan hayvan varki onları gorunce hakkiketen dogustan gelen bazı hastalıklar gibi bununda herkesin basına gelebileceğini dusunuyorum. Fakat travestilik derseniz o baska birseydir. O escınsellıgın ust kademesi cunku onda kadın gibi olma istegi de var. Kısaca benım arkaasım gaydi. Yasadıgım bu olayın bu konuya bır cevap olacagını dusunuyorum. Bu arada sımdı o arkadasın sorunlu bır cocuktur dersenız derslerınde gayet basarılı , kendıne gore ugrasları hobileri olan , maddi acıdan ust duzey olmasada her istediğini alabilecek vaziyette , ailesini de az cok gordum gayet normal insanlar felan fılan yanı sızın benım gıbı ınsanlar benzetmek gibi olmasın.. neyse cok yazdım.. bole işte.

Enteresan baya ya allah korusun öyle bi hastalıktan
Bana amca oğlum anlatmıştı doğuda bu akraba evliliklerinden dolayı çift cinsiyetliler doğuyormuş bunlar bi şekilde askerlik çağına kadar kendilerini saklamayı becerebiliyormuş ama askerlik zamanı gelince köyden kaçıyorlarmış bilmiyorum ne kadar doğru...

Szopen
Oyuncu
10 Temmuz 2005 13:21 %0
Çift cinsiyetlilere Hermafrodit deniyor, hem erkek hem kadın cinsel organına sahipler ama bildiğim kadarı ile aktif olan organa göre cinsiyeti belirleniyor ve ameliyat ediliyor. Eşcinsellikle de hiçbir alakası yok.

"34 DT 917"
http://server3.uploadit.org/files/Szopen-171a.jpg
http://server3.uploadit.org/files/Szopen-Low.jpg

jedimetin
Oyuncu
10 Temmuz 2005 16:09 %0
Hastalık olmalı bence...

Çünkü davranış bozuklukları var onlarda, tabi bu davranış bozukluklarında halkın (sadece Türkiyede değil her ülkede ters davranılır onlara(bazı ülkelerde biraz daha hoş görülsede yinede istisnalar kaideyi bozmaz)) onları dışlamasıda etken.

[DevilDragon]
Oyuncu
10 Temmuz 2005 21:40 %0
hastalik..

tabii bu orada burada prim yapmak icin gay oldugunu iddia edenleri kapsamiyor

CoLTCeMBeR
Oyuncu
10 Temmuz 2005 23:13 %0
hem hastalık hem de sapıkça bir tercih aralarında önemli fark var hasta olanlar ile tercih arasında. yarın unuymazsam yazarım.

Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene!!!
Mustafa Kemal ATATÜRK

r0bbiE
Oyuncu
10 Temmuz 2005 23:15 %0
bak mesela ben lezbiyenim bayanlardan hoşlanıorumm

CCYBORG
Oyuncu
10 Temmuz 2005 23:41 %2
alıntı:
Gönderen: r0bbiE
bak mesela ben lezbiyenim bayanlardan hoşlanıorumm

senin o dediğin biraz fantaziye girer ki her erkeğin içinde bir fantazisi vardır.ayrıca gay lık kadar saçmalık bişi duymadım ben.o adamların eline vereceksin 1er tane rus avradı bak neler oluyo.ayrıca anüs ne demek abi yav?

Sayfa: « 1 2 3 4 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close