Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

22/12/14 20:19 Toplam 0 oyuncu 16 sunucu 283 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Konu Dışı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Yahudileri neden kimse sevmez?

-Amon-
Oyuncu
26 Ocak 2005 22:23 (26/01/2005, 22:25) %0
Dünyanın hiçbir yerinde "yahudi"ler sevilmiyor, dışlanıyor, öldürülüyor. Adolf Hitler bile yahudileri diri diri fırınlarda yakmış.
Peki bunun sebebi nedir? Açıklama istiyorum beyler. Tarihi aydınlatalım biraz olmazmı?

"Air infantrY..."
"Turn Maniac Aviator..."

FatalERROR!
Oyuncu
26 Ocak 2005 22:40 (26/01/2005, 22:45) %0
Bence Fikirlerinden geleneklerinden kaynaklanıyor.

wh0nderb4h
Oyuncu
26 Ocak 2005 22:56 %0
kimse sevmez diye birşey yok;ben çok severim..

"n0 0ne Lives f0rever!"

baganza
Oyuncu
26 Ocak 2005 23:05 %0
Yahudilerin bir çok sektörde parmağı var. Ve kimse bunun farkında değil. Yahudilerin sevilmemesinin nedeni ise dinleri ya da mezheplerinin farklı oluşudur. Ayrıca sevilmeyen tek ırk yahudiler değil. Açıkçası ben Almanları ve Arapları sevmem. Tabii bu bir genellemedir, o ırktanda kaliteli insanlar çıkabilir.

<<< | Konu Dışı | >>>

BeaLzeBuB
Oyuncu
26 Ocak 2005 23:19 %2
sevilmeme nedenlerinin dinleri yada mezheplerinin farklı olmasıdır
konusuna katılmıyorum. O na bakarsan hiç bir müslüman hristiyanı sevmemeli, hristiyanda müslümanı;hatta ortodokslar tamamı protestanları sevmemeliydi.

Benim fikrime göre sevilmeme nedenlerinden en büyük olanı (benim asıl nedenimdir), kendi ırkları haricindeki hiç bir milleti, hiç bir medeniyeti kabul etmemeleridir. Kendilerini çok üstün, hatta tanrı tarafından kutsanmış kabile olarak görmeleridir.

alıntı:
Gönderen: `chaos
Yahudilerin bir çok sektörde parmağı var. Ve kimse bunun farkında değil. Yahudilerin sevilmemesinin nedeni ise dinleri ya da mezheplerinin farklı oluşudur. Ayrıca sevilmeyen tek ırk yahudiler değil. Açıkçası ben Almanları ve Arapları sevmem. Tabii bu bir genellemedir, o ırktanda kaliteli insanlar çıkabilir.
<<< | Konu Dışı | >>>

Bu bir işaret...
.::.Konu Dışı Klanı.::.

TCK]DooMGuaRDiaN
Oyuncu
26 Ocak 2005 23:29 %0
alıntı:
Gönderen: Brendan
Dünyanın hiçbir yerinde "yahudi"ler sevilmiyor, dışlanıyor, öldürülüyor. Adolf Hitler bile yahudileri diri diri fırınlarda yakmış.
Peki bunun sebebi nedir? Açıklama istiyorum beyler. Tarihi aydınlatalım biraz olmazmı?
"Air infantrY..."
"Turn Maniac Aviator..."

insan deillerde ondan

htrd in my veins
Oyuncu
26 Ocak 2005 23:32 %0
yıkanmak için

Novembers Doom - Silent Tomorrow

Impress
Oyuncu
26 Ocak 2005 23:39 (26/01/2005, 23:44) %2
kimse sevmez cunku dunya tarihinde ne kadar fitne varsa hepsinin altindan bi yahudi cikar
ayrica bu adamlar dunyaya cok duskun olduklarindan hicbir manevi degere sahip degildirler, bu da baska bi sebep.

bi arkadas bunlar baskalarina insan olarak bakmaz demis, bu da dogrudur, onlarin tahrif edilmis inanclarina gore evrendeki tek insanlar israilogullaridir, digerleri sadece onlara hizmet icin yaratilmis -afedersiniz- kopeklerdir. hatta siz isteseniz bile yahudi olamazsiniz, onlara gore yahudilik inanci sadece israilliler icindir, siz sadece mason olabilir onlara daha iyi hizmet edersiniz

ayrica israilogullari lanetlenmis bi kavimdir, cunku tarihteki bircok peygambere (Hz. Musa dahil) cektirmedikleri cile kalmamistir. her zaman isyankar bi kavim olarak kalmislardir ve cezasini da cekmislerdir (cekecekler de )

sevip sevmemeniz pek onemli degil ama onlara karsi cok dikkatli olmanizi tavsiye ederim. sebep sormayin, israile bakin apacik bi delil iste!!

I m p r e s s ! . .
impress@hotpop.com

hel
Oyuncu
26 Ocak 2005 23:49 %2
alıntı:
Gönderen: Impress
kimse sevmez cunku dunya tarihinde ne kadar fitne varsa hepsinin altindan bi yahudi cikar
ayrica bu adamlar dunyaya cok duskun olduklarindan hicbir manevi degere sahip degildirler, bu da baska bi sebep.
bi arkadas bunlar baskalarina insan olarak bakmaz demis, bu da dogrudur, onlarin tahrif edilmis inanclarina gore evrendeki tek insanlar israilogullaridir, digerleri sadece onlara hizmet icin yaratilmis -afedersiniz- kopeklerdir. hatta siz isteseniz bile yahudi olamazsiniz, onlara gore yahudilik inanci sadece israilliler icindir, siz sadece mason olabilir onlara daha iyi hizmet edersiniz
ayrica israilogullari lanetlenmis bi kavimdir, cunku tarihteki bircok peygambere (Hz. Musa dahil) cektirmedikleri cile kalmamistir. her zaman isyankar bi kavim olarak kalmislardir ve cezasini da cekmislerdir (cekecekler de )
sevip sevmemeniz pek onemli degil ama onlara karsi cok dikkatli olmanizi tavsiye ederim. sebep sormayin, israile bakin apacik bi delil iste!!
I m p r e s s ! . .
impress@hotpop.com

Çok doğru söylemişsin. Ayrıca onlar müslümanların en büyük düşmanıdırlar.

Ölümün olduğu yerde , daha ciddi ne olabilir. . .

Across
Oyuncu
26 Ocak 2005 23:56 %0
alıntı:
Gönderen: Brendan
"Air infantrY..."
"Turn Maniac Aviator..."

Fıtratlarında kötülük var... Onlarda filistinde soykırım yapıyolar. Dunyanın butun ekonomik dengeleri ile oynuyolar. tarihin neresinde bi vahşet yaşanmışsa, bakın arkasından bir yahudi çıkackatır. Sevilmeli için bi neden göstersenize. Ben sevmiyorum en azından.

[ #snc.tr @ Quakenet ] For Our History

brkk620
Oyuncu
27 Ocak 2005 00:07 %0
aa aaaa!...ne tesadüff,ben de hiç sewmiyorum onları...hatta nefret ediyorum da denebilir..

ufoozgur
Oyuncu
27 Ocak 2005 00:09 %0
Albert Einstein da bir yahudiydi..unutmayalım..insanları ırk,dil,mezheplerine göre sınıflandıran anlayıştan vazgeçelim lütfen...

Trust No One...

Tezat
Oyuncu
27 Ocak 2005 00:13 %0
-Dili, dini, rengi, ne olursa olsun, iyiler iyidir
-Hiçbir milleti ve insanı ayıplayamayız
Hünkarı Hacı Bektaşi Veli

hel
Oyuncu
27 Ocak 2005 00:21 %0
Antisemitizm'e karşıyım. Irkçılık yakışmaz bize.

Ölümün olduğu yerde , daha ciddi ne olabilir. . .

TCK]DooMGuaRDiaN
Oyuncu
27 Ocak 2005 00:32 %0
alıntı:
Gönderen: ufoozgur
Albert Einstein da bir yahudiydi..unutmayalım..insanları ırk,dil,mezheplerine göre sınıflandıran anlayıştan vazgeçelim lütfen...
Trust No One...

sınıfladırıyoruz warmı kardeşim nasıl bizi hayvan gibi görüyorlarsa bizde sınıflandıryoruz artık herseye toz pembe bakmaktan vazgeçin

slşdf38r9
Oyuncu
27 Ocak 2005 00:58 %0
bu konuya bireysel olarak degil toplumca yaklasilmis o yuzden bireyleri katman anlamsiz.

alıntı:
Gönderen: ufoozgur
Trust No One...

irc.quakenet.org Join #exstnc

r3b.
Oyuncu
27 Ocak 2005 01:05 %0
yahudiler hayvandan türemiştir

lapacı

TCK]DooMGuaRDiaN
Oyuncu
27 Ocak 2005 01:40 %0
alıntı:
Gönderen: [theo.c]seth
yahudiler hayvandan türemiştir
lapacı

+99999999

-Unintended-
Oyuncu
27 Ocak 2005 02:06 %0
Irkçılık???? bunu ancak yahudi inanclarini bilmeyen bir insan söyleyebilir....

Alın size yahudilerin din anlayisi;

Eger bir yahudi bir hırıstiyan yada musluman kadınına tecavuz eder ise cezasi 4 ay hapistir.

Eger bir hırıstiyan yada müslüman bir yahudi kadina tecavuz ederse önce uzvu kesilir sonra da öldürülür ayda ömür boyu hapsedilir....

bunlarin daha o kadar cok örnegi vardir ki...diger dinden insanlara saygı göstermezler.Bir yahudinin önünde can çekiş bakmaz gecer.1 milyon iste vermez...KANI bozulur diye sana kızını yada oglunu evlenmen icin vermez.PAYLASMAZ...ama 2 yahudi evlenirse kızın babasi egerki erkegin isi yoksa iş kuracak para vermek zorundadir...o para battımı? tekrar iş kuracak parayi toplamak icin dini merkezlerinde bütün yahudilerden bağıs toplanir....

Birakin onu bunu korumayida size nasil davranildigina,nasil bakıldıgına bakın...hiçbirsey bilmeden konusmak ne kadar kolay dimi?bana diş gösterene ah cici demem ben...

Zoru Basarırım...İmknsız ise iki günümü alır....
LİGMİZE SAHİP CIKALIM http://www.esl-europe.net/tr

NuKE*
Oyuncu
27 Ocak 2005 02:51 (27/01/2005, 03:24) %0
ewt arkadaslar

Yahudilerin daima kendilerini başka mesheplerden ve insanlardan üstün gördüğü doğrudur.Peki neden?

Çünkü onlar tarihlerinin başlarında hz. Musa tarafından mucizevi bir şekilde firavun soyundan kurtarıldığı için kendilerini özel hissetmeleri fikrine kapılıp bunu soydan soya aktarmışlardır.

Ve dikkat edin Hitlerin onları yok etmek istemesinin tek nedeni arkadasın yazdığı gibi deildir.

Hitler Yahudilerin zamanında Alman ve dünya ekonomisindeki hakimiyetini önceden görüp onları hastalıklı bir şekilde yahudi tarihine ibret olsun diyerek imha etmiştir.

Aslında bu konu daha çok uzun...

*This_NuKE*

fen0men0
Oyuncu
27 Ocak 2005 04:28 %0
sonuçta yahudiler lanetlenmiş bir ırktır bişi duymuştum kuran da mı yazıyor bilmioyrum yanlış bişi söllemiyim bi gün yahudiler helak olcak ve o helak oluş sıarsında böle bir şeyin arkasına saklananları o saklandıkları cisim dile gelip sölicekmiş burda diye yani böle bişi bile var

dEsIgnstudIE
Oyuncu
27 Ocak 2005 06:08 %0
Yahudilerin Musluman alemi tarafindan sevilmemesinin neden Israil-Filistin iliskileri ile dogrudan baglantilidir. Bunu disinda Yahudiler dini inanclari geregi birnevi komun halinde yasamaktadirlar ve guc durumda olan baska Yahudilere yardim etmek dini acidan onemli bir durum oldugu icin tum Yahudiler az cok varlikli insanlardir. Cok uzun yillardan beri ticari mekanizmalari ellerinde bulundurmuslardir. Bu da ticari zekalarini geleneksel olarak gelistirmistir. Varlikli insanlar olduklari icin bir anlamda 'guc' de onlarin elindedir. Bu yuzden fazla sevilmezler.
Hitler sorusuna bir yanit da ben vereyim. Hitleri 'Aryan' yani Ari irkinin ustun irk oldugunu dusunuyordu. Bu daha cok fiziksel yonden gecerliydi. Zamaninin Almanya'sinda cokca bulunun Yahudiler Ari irkindan gelmiyorlardi. Hitlerin ustun irk stratejisi nufustaki tum Yahudileri katletmesine yol acti.

"if this country is so damn well free, then i can burn the fucking flag if i damn well please"

Szopen
Oyuncu
27 Ocak 2005 07:36 (27/01/2005, 07:38) %0
Hitler'in Yahudileri sevmemesinin nedeni, 1.Dünya Savaşını kaybetmelerinin nedeni olarak Yahudileri görmesi ve 1.Dünya Savaşı sonrası ekonomik bakımdan Almanya çöküşte iken, Almanya'da ki yahudilerin zenginlik içinde olmasıdır. Irkçı görüşü ise kitabından (Mein Kampf) özetle; "Alman olmak için Almanya'da doğmak yada sonradan vatandaşı olmak yetmez, Alman olmak için Alman ırkından olmak gereklidir" şeklindedir.
Bu arada, Osmanlı ve 2.Dünya Savaşından dolayı Yahudiler bizi genelde severler. Sözde Ermeni soykırımını tek kabül etmeyen lobi Yahudi lobisidir. Schindler'in Listesini bilenler için söylüyorum, Oscar Schindler'in yaptığını (hatta fazlasını) 2.Dünya Savaşında yapan bir sürü Türk iş adamı vardır. Almanya'dan yahudi kaçırmış, onlara hem iş imkanı, hemde can güvenliği sağlamışlardır.
Hitler'in Yahudileri sevmemesi, ırkçı görüşü vs. konusunda çok fazla görüş ve atmasyon hikayeler vardır. Ama Jean Genet olayı süper özetlemiş;
"Hitler tüm Alman gençliğiyle sevişmek istiyordu. Bunun imkansız olduğunu anlayınca hepsini ölüme gönderdi. Tümünü öldürmek de onlara sahip olmanın bir başka yoluydu." Bence Hitler'in hayatı, bir insanın yavaş yavaş yükselmesi, aklını kullanarak kitleleri etkilemesi ve bir devletin en üst kademesine tüm yetkilerle (Diktatör) geçmesi bakımından olağanüstü ilgi çekicidir. Azmin gücü diyecem ama bu yolda hırsından dolayı hilede yapmıştır (Parlamento yangını gibi) ve Hitler'in en yakınındaki adamlarda en az onun kadar zekidir. ("Deutschland Uber Alles" gibi sözleri bulan propaganda bakanı Joseph Goebbels gibi). Kavgam'ı okumanızı tavsiye ederim. Son olarak "Türkei Uber Alles" diyorum.

Not: Hürriyet gazetesinde, Hürriyet yazısının soluna bakın "Türkiye Türklerindir" yazar. Goebbels bunu görse idi direk bizden çalar "Almanya Almanlarındır" diye kullanırdı.

34 DT 917 http://www.uploadyourimages.com/viewer.php?pix=672912171a.jpg

010010110111100101110010011010010110010100101

maxigenous
Oyuncu
27 Ocak 2005 11:08 %0
Yahudilerin kişilikleri konusunda bir yorum yapamayız . Her insan birbirinden farklıdır , Benzerlikler bulunabilir elbet ama tek bir noktada bütün Musevileri aynı kefeye koymak yanlıştır .

Benim bahsedeceğim benzerlik Musevilerin para yönetimi konusundaki kuşkusuz başarılarıdır . Dünyanın nerdeyse her yerinde para Musevilerin elindedir . Bunun da sebebi DNA'dan gelen bir bilgiden çok Yahudi diasporasının Tüm dünyada mükemmel işlemesidir . Diğer bir değişle Museviler Dünyanın her yerinde birbirlerine yardımcı olurlar . Bunun da altında tarih boyunca azınlık olmanın verdiği paylaşımcı duygu yatar .

Sonuç olarak şu veya bu şekilde Dünya'nın parasında söz sahibi olmayı başarmış bu insanlar pek tabi ki parada fazla söz sahibi olamayan , olmak isteyenler tarafından sevilmezler .

Hitler'in nefreti ise Alman ırkındaki ezilmişlik duygusunu ortadan kaldırmak içindir . 1. Dünya Savaşında yahudiler yüzünden yenildik , Yahudiler ülkemizi sabote ediyor vb nutuklarla halkı etkilemeye çalışmış ve bunda da oldukça başarılı olmuştur .

Fakat ne ilginçtir ki Hitler'i de , Mussolini'yi de iktidara taşıyan Yahudi mali desteğidir . Tabi bunun da altında başka sebepler yatar.

Inaction is a weapon of mass destruction

Burada* önemli olan boyut değil işlev - Konu Dışı

[ LuCiFeR ]
Oyuncu
27 Ocak 2005 11:28 %2
evet dostum doğru demişsin.hatta çıkmış bile.bildiğiniz gibi Einstain'da Yahudiydi.Fakat Adolf Hitler Yüzünden;almanların zulmunden kurtulup amerikaya kaçar ve amerikan vatandaşı olur !

alıntı:
Gönderen: `chaos
o ırktanda kaliteli insanlar çıkabilir.
<<< | Konu Dışı | >>>

"En iyi rehber kural kitabı değil, tecrübedir."
MSN : maximillian_@hotmail.com
MaiL : maximillian89@gmail.com

Sayfa: « 1 2 3 4 5 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close