Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
1 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
2 sunucu
0 oyuncu

01/10/14 17:13 Toplam 1 oyuncu 18 sunucu 302 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Strateji » Age of Empires
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Age of empires xp sorununa tam çözüm

cozarat
Oyuncu
31 Temmuz 2004 11:03 (05/03/2005, 03:06) %0
aşağıya bakın: ;-)

cozarat
Oyuncu
03 Mart 2005 17:42 (02/08/2006, 19:43) %2
...

- - - -
5 ağustos'ta mesaja ek:
-size yeni bir kolaylık yapmak istiyorum dosyayı "rapidsahe.de"'ye upload ettim. Aşağıdaki linke tıklayın. çıkan sayfanın en aşağısındaki "free" butonuna tıklayın. sonra da yine sayfanın en aşağısındaki saniyeler geriye saydıktan sonra, age_of_empires_2 dosyasına tıklayın ve kaydet diyin:

Tıklayın

sonra aşağıdaki açıklamayı takibedin kolay gelsin:
-1.age of empires 2'yi kur ve normalde yaptığın gibi cd'nin içindeki * dosyasını kopyala ve program files'dan microsoft games'e oradan da age of empires 2 dosyasının içine yapıştır. Buraya kadarını her zaman yapıyoruz bir çok oyunda zaten.

2. Şimdi ise indirdiğin ".zip" dosyası içerisindeki * exe'sini dışarı çıkar çift tıkla karşına çıkan pencerede install butonu olacak ona basmadan ÖNCE yukarısında dosyayı nereye install edeceğini yazıyor ve "desktop" diyor. sen onu değiştirerek örneğin; "crogram files/ microsoft games/ age of empires II" diye değiştirecek ve install diyeceksin.

*Artık age of'un hem XP'de çalışacak hem de CD'siz
-can beşer-

kafanıza birşey takılırsa, dosyayı indiremezseniz ya da canınız isterse buyrun mailim: janjanmsn@yahoo.com

15 Ağustos itibariyle(e-mail ve rapidshare'den download yoluyla top.):

60 kişi bu dosyaya ulaştı(anlaşılan rapidshare'in büyük yararı oldu)

mad_fatih
Oyuncu
03 Mart 2005 18:34 %0
slm ben xp sp2 kullanıcısıyım ve "age of empires rise of rome"yi normal şekilde oynaya biliyorum ama internette yani multiplayer olarak oynayamıyorum bana yardım edersen çooook sevinirim..

mad_blue_cat@hotmail.com

msn kullanıcısıyım.

cozarat
Oyuncu
03 Mart 2005 19:12 %0
rise of roma'yı oynamadım ve pek fazla da bilgim yok dolayısıyla.. kusura bakmayın.

alıntı:
Gönderen: mad_fatih
slm ben xp sp2 kullanıcısıyım ve "age of empires rise of rome"yi normal şekilde oynaya biliyorum ama internette yani multiplayer olarak oynayamıyorum bana yardım edersen çooook sevinirim..
mad_blue_cat@hotmail.com
msn kullanıcısıyım.

ekolojist

hashimato
Oyuncu
05 Mart 2005 13:32 %0
sunu birde bana yollasan cok makbule gecer. bir conquers hasatası olarak (yanlış yazmış olabilirim salla tabi) XPsp2 yüklü

c@ner|oyunx
Oyuncu
05 Mart 2005 17:55 %0
ben xp sp2 kullanıyorum ama age of empires 2 var kurdum ama çalışırken bilinmeyen hata veriyor ne yapacam lütfen yadım edin

cozarat
Oyuncu
08 Mart 2005 00:01 %0
bana age Xp diye mail at sana atayım a***** dosyasını açıklayarak ;-)

ekolojist

EXPER_27
Oyuncu
23 Mart 2005 00:38 %0
AGE OF EMPİRES II TRİAL VERSİYONUNU İNTERNETTEN İNDİRDİM TRİAL VERSİYONUNU NASIL FULL YAPABİLİRİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM....

brooke123
Oyuncu
08 Haziran 2006 21:35 %0
Kardeş link ölmüş.Bi baksan çok iyi olur.Çok ihtiyacım var.Lütfen en kısa zamanda düzeltmeye çalış.Teşekkürler...

Sayfa: « 1 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close