Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

18/04/14 11:15 Toplam 0 oyuncu 16 sunucu 275 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Teknik Destek, Bağlantı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Nasıl mp3 cd si yapılır

Führer
Oyuncu
28 Mayıs 2004 21:52 %0
Ben klasörlerden oluşan bir mp3 cd si yapmaya çalışıyorum ama kullandığım burner nti-2000 audio cdsine klasor koyulmaz diyo.
yardımcı olursanız sevinirim

[xy]
Oyuncu
28 Mayıs 2004 22:01 %0
ee sende klasorsuz koy muzik dosyalarini

[xy]
Oyuncu
28 Mayıs 2004 22:04 %0
mp 3 calarlar1n maalesef bi control paneli yok

Tora

29 Mayıs 2004 00:58 %0
Hata yapıyorsunuz bu yüzden klasör ekleyemezsiniz diyor. Audio CD hazırlamak ile mp3 cd'si hazırlamak ayrı şeylerdir. Audio CD'de sesler PCM olarak kaydedilir ve tracklerden oluşur. Bildiğiniz .cda uzantılı müzik cd'leridir. mp3 cd'si yaratırken data cd seçimi ile yaratmalısınız. müzik cd'si olarak belirtirseniz olmaz. dakika hesabı yapar ve mp3'leri .cda'ya çevirir.

May the spirit of Arkaine protect me.

bidpai
Oyuncu
29 Mayıs 2004 15:19 %0
Nero prog. olması lazım.Bence Nero en iyisi.

anymore vish.

Anarchy.qp
Oyuncu
29 Mayıs 2004 16:22 %0
Nero veya Easy Cd creater Kullanmalısın. Windows Xp kullanıryorsan Windows Media Player'dan wma formatında parçaları çevirip. Ondan sonra Cd'ye kayıt yapabilirsin. Eğer biligisayarda yada wma formatını destekleyen bi DVD veya VCD dinlemek için. Audio Cd'ye Takarsın. Mp3 Compressor Proglarımları onları kullanarak Audio Cd'yi Mp3'e çevirebilirsin. Bence sen www.google.com'dan Mp3 çevirici diye arattırıp ordan bulabilirsin. Yada dergi Cd'leri bunları free olarak verir Onlardan yararlanabilirsin. Sana Kolay gelsin. Yardım istersen Bana özelden Msj bırakabilirsin.

Clinick@Msn.Com

ieL
Oyuncu
29 Mayıs 2004 17:54 %0
Tora nın dedigi gibi data cd si yaratacan audio da bir sarkı 50 mb tutuarken mp3 de 4-5 mb tutar.CD ye sıgmadıgı icin hata veriyodur

Führer
Oyuncu
29 Mayıs 2004 20:44 %0
dediğiniz gibi de yaptim bitane klasörler ve içlerinde mp3 formatinda müzikler olarak fakat mp3 destekli cd çalar okumadi
fakat dışardan arkadaşlarınkileri okudu
hata neyde olabilirki data cd dedim kalsorler açtım ve içlerini mp3 lerle doldurdum discman no cd falan diyo

-bLazE-
Oyuncu
30 Mayıs 2004 00:13 %0
nero burning rom varsa nero express i aç ordan Music/MP3 Disc olarak yarat olması lazım.

allreadydead
Oyuncu
30 Mayıs 2004 03:20 %0
bazı ucuz mp3cd playerlar sub-directory desteklemiyor. sorunu cıkaran mp3 playerin markası ve modelini söylersen yardımcı olabiliriz.
bunun dısında mp3 leri cd ye kopyalaman yeterli. hatta arkadasımın iriver mp3cd caları artist - album seklinde alt klasörlere ayrılmıs cd leri hic sorun cıkarmadan tanıyıp calıyor.

fight till the blood on your hands is a blood of a king...

Sayfa: « 1 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close