Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

16/04/14 10:14 Toplam 0 oyuncu 16 sunucu 338 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Konu Dışı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Karın yağlarını karın kasına çevirebilen var mı?

afa_
Oyuncu
17 Mart 2004 16:48 %0
Arkadaslar içinizde hiç göbeğini eritip kas yap var mı? bu iş nasıl oluyor ya rejim mi yapacaz yoksa yapmayıp sadece mekik mi çekeceğiz? Koşacak mıyız? Ben sporcuyum ama hafif göbeğim var ve bi türlü eritemedim. O kadar hareket yapıyom cimnastikte takla, amud falan yani düsün 100 metre amudda yürüyorum. Ters takla ön takla falan tamam ama şu göbeği eritemedim yakısmıyo. Belil olmasada ben rahatsız oluyorum. Nasıl yapacaz bu işi daha öncede deneyip başaran varsa benimle paylaşabilir mi?

otafuku
Oyuncu
17 Mart 2004 17:50 %0
her gün 30 dakika koş ve diyet yap bakalım ne oluyor...

JW-
Oyuncu
17 Mart 2004 18:02 %0
günde bir öğün yemek ye

ben yazın 2 ay denizden çıkmadın göbek hariç bütün vücut kas olmuştu.
geldikten sonra göbek çıkdı fazla yemek yemedim.
az yemek ye sonra sabahları 1o mekikle başla akşamda aynı sonra hergün 2'şer 3'er çoğalt..

Performer
Oyuncu
17 Mart 2004 18:24 (17/03/2004, 18:25) %0
kıLo aLmak ıstıom herkese bana body e mı gıdıosun dıe bı sey yaPmadım haLde vucudum cok atLetık 1 kıLo bıLe aLamıom surekLı yedıkLerım kasLarıma gıdıo annamadım gıttı

vox stellarum
Oyuncu
17 Mart 2004 19:40 %0
Ya bende kosmak istiyorum duzenli ama useniyorum. Yakin zamanda baslasam iyi olacak.

alıntı:
Gönderen: otafuku
her gün 30 dakika koş ve diyet yap bakalım ne oluyor...

Meine Ehre Heisst Treue.

aeternus-
Oyuncu
17 Mart 2004 19:58 %0
80 kusu kiloluk bi devden 73 kiloluk bi delikanliya cevirdim kendimi =] Sabahlari kalkar kalkmaz sigara yaktim, 1 diet kola 1 Mavi/Yesil kek. Ogleyin ekmeksiz tavuk snitzel menu [patates,domates,salata diet kola veya soda] Aksam da ayni. Dumb calistim mekik cektim sinav cektim o kadar. Bi de deniz kenarinda oldugumuzdan her hafta sonu yazliga gidip yuzdum. Sonuclar guzeldi ;]

better than q3

pesett0
Oyuncu
17 Mart 2004 20:22 %0
Ben de kilo alamiyorum abi ya.. Her gün bi dünya yemek yiorum, abartisiz yatmadan bi öğün yemek yerim ztn. Ama gram kilo alamiyorum.. Fizigimden memnunum siska felan deilim ama kilo problemim var. 1.78-80' e 64 kiloyum. Body' e baslicam bu hafta, kilo fln aldiriolarmis sanirim. eh haliyle biraz da kas yapicam abartisiz olmak sartiyla.. Kilo aldirip aldirmadii konusunda bilgisi olan var mi?

N0body
Oyuncu
17 Mart 2004 20:25 %0
ya en iyi kas barfix derim ben.... bi demir yaptırt birilerine odanın girişine fln geçerken çekersin bi kaç barfix aşırı işe yarıyo... yanındada mekik şınav fln aşarsın

N0body is perfect
I'm N0body

vox stellarum
Oyuncu
17 Mart 2004 20:28 %0
Otafuku'yu bekleyin, o en iyisini bilir.

Meine Ehre Heisst Treue.

_ChaoS_
Oyuncu
17 Mart 2004 21:02 %0
179 boy - 81 kilo düzenli 5 yıldır tenis oynuyorum ama hiç bi zaman ince olamadım.
Nasıl bi diet uygulamam gerekiyo.

Inferno
Oyuncu
17 Mart 2004 21:13 %0
1,5 sene kadar önce 125kg'ydum, haliyle ekvator gibi göbek vardı :)

1 sene boyunca her gün, fazla değil, ortalama 15dak mekik-kürek çektim. sonraları tabii bu yarım saate kadar çıktı.. insan başta "o ne ki?" diyo ama işin sırrı, senin her gün artık 1 tane fazladan çekemeyecek kadar yormanda kendini. ben zar zor kalkıp sürüne sürüne gidebiliyodum banyoya duş almak için.. en başta 10dak'da o hale geliyodum vücut çok ağır ve antrenmansız olduğu için, sonra adım adım 15-20-25dak diye gidiyo zaten.
bunu da sırf sebze yiyip "0" karbonhidrat alarak, ara sıra da et vs. (proteinli besinler) yiyerek destekledim..

1 senenin sonunda 83'e kadar indim, e göbek de epey eridi haliyle :)

ama hala en çok karnımın etrafında yağ var, gitse de baya, hepsinin gitmesi çok zor oluyo.. ama tabii başta 125kg gibi çok uç bi değer olduğu zaman :)

dediğim gibi hiç karbonhidrat almayıp bol sebze yemeye ve su içmeye, karın kaslarını çalıştırıcak mekik benzeri egzersizlerle düzenli olarak kendini çok zorlamaya çalış. 3-5 ay içinde epey bi yağ kaybı olacaktır..

No Pain No Gain

Dark_Jedi_Saner
Oyuncu
17 Mart 2004 22:35 %0
alıntı:
Gönderen: Inferno
No Pain No Gain

Budur

G@DLike
Oyuncu
17 Mart 2004 23:50 %0
Inferno walla helal olsun sana iradenin gücü budur işte !!!

Antean
Oyuncu
18 Mart 2004 01:38 %0
valla bikaç ay vücut çalıştım, ama sporcu geçmişim sağolsun karın kaslarıyla pek bi sorunum yoktu.fakat ağırlıklı olarak karın bölgesine çalışan arkadaşlarım da oldu ve 5-6 ayda iyi sonuç aldılar. ama body çalışırsen soru şu. derdin yağlarını vermek mi yoksa onların yerine kas yapmak mı? ki kas yapmak istiyosan vücudun şekile girdiğinde eskisinden daha da ağır olduğunu göreceksin. ve tıbben o iş karbonhidrat, et falan almamakla olmaz, düzgün bi rejim ayarlatmalısın kendine(ki kas yapmak için body yapan adam eskisinden çok yemek yer)... ha şu da varki bi salonda çalışarak geliştirebileceğin kasların 90% ını evde çalışarak da geliştirebilirsin. ama sana tavsiyem hem sana uygun bi çalışma sisteminin(zaman,set artı rejim ayarları falan) oturtulabilmesi için en kötü bi iki ay bi salonda hoca gözetiminde çalışman(ki artık öyle eskisi kadar pahalı bi şey değil bu olaylar). bi iki ay sonra sistemi kapar, hangi hareketleri evde hangi eşyalarla çalışabileceğini öğrenirsin ve eve geçersin(ki göreceksin zaten, göğüs-kanat-triceps-biceps için iki tane ağırlık alsan yeter eve şu sonradan ağırlık eklenebilirlerden) ama dikkat et eve geçtikten sonra çalışma disiplinini bozma boşa gider onca çalışma.... ha not:karın kası en zorudur, ama sistemini bozmadan haftada 3-4 gün arkadaşın da dediği gibi sürünme noktasına gelecek kadar çalışırsan(ki verimli bi çalışma zaten 45-50dk dır. tabi başta vücudunu iyi ısıtman gerekiyo. ve tabi o dönemde iyi dinlenmelisin, kaslar çalışırken değil çalışmadan sonraki dinlenme esnasında oluşur) 1-2 ayda farkı gözle görmeye başlarsın... aman vitamin herici ilaçlardan uzak dur...
ha bi de bu işin sağlıklısı öyle sadece bi kasa yüklenmek değil, verimliliği kanıtlanmış sistemler var, onlardan birini kendine seçersin, artık eskisi kadar zorlanmadığı gördüğünde daha zor bi sisteme geçersin öyle çalışırsan tek bi kasa yüklenerek çalışma sürende biçok kası en az o tek kas kadar iyi çalıştırmış olursun.

otafuku
Oyuncu
18 Mart 2004 12:14 %0
alıntı:
Gönderen: vox stellarum
Otafuku'yu bekleyin, o en iyisini bilir.
Meine Ehre Heisst Treue.

Şimdi güzel arkadaşlarım kendi yaptığım zayıflama programını yazıyorum (bundan sonuçlar çıkartın diye yazıyorum aynısı sizde de süper olur diye değil)

SABAH:
2 dilim kepek ekmeği
2 yumurta beyazı
2 kibrit kutusu büyüklüğünde yarım yağlı peynir
1 bardak "EXTRA LIGHT" süt

ÖĞLEN:

250-300 gram ızgara tavuk
az biraz pilav (etin yanında garnitür olarak verdikleri kadar)
su-soda

AKŞAM:

300 gram ızgara tavuk
yeşillik (zeytin yağlı hayvan gibi bi salata falan olabilir)
1 kase yoğurt

ayrıca: öğlen yemeği ile arası 3 saatten az olmamak kaydıyla meyve (1 büyük muz veya 2 elma)

bu kas kaybını minimumda tutarak size zayıflama olanağı sunar

Diet konusunda atlanan en önemli şeyler:
1)Yememek, öğün atlamak sandığınız kadar iyi değildir (metabolizmayı yavaşlatır falan filan)
2)Düzenli olmak zorundasınız yoksa kilo vermeniz zorlaşır ("nasıl yani?" diyorsanız benim uyguladığım günlük programa bakın)

"Otafukunun diet zamanı hayatının özeti" programı

08:00 kahvaltı (09:00 ı geçmez)
12:15 öğlen yemeği (13:00 ı geçmez)
17:00 İdman (Yoğun + Ağır kas çalıştırma ve 30 dakika civarı koşu) (sonrasında 5 tane amino alıyorum (ki bu da aşağı yukarı 15-20 gram saf a.a. demektir)
19:30 akşam yemeği
00:00-01:00 yatak

otafuku
Oyuncu
18 Mart 2004 12:17 %0
alıntı:
Gönderen: GyPsY
Dengeli diyet ve sportif aktivite görüntü kirliliği yaratma probleminize yardımcı olacaktır ancaaak; Yağ hücreleri vucudun en ilginç hücreleridir. Vücütta ÖLMEYEN tek hücre yap hücresidir. Çok ilginç bir hücredir, bir torba gibi fazlla ye şişer diyet yap iner ama asla ölmez. Hep pusuda bekler. Onun için öncelikle hiçbir zaman kilo almamaya bakın. Unutmayın ki bu hücreler sayısal olarak artıyor ama iş azalmaya geldiğinde banamısın demiyorlar. Kıssadan hisse kısa süreli diyet ve spor da çare değil, hep dikkatli olmak lazım. Birkez şişmanladıysan her an tekrar ŞİŞKO olabilirsin

evet böyle bir durum da söz konusu inceldiğiniz de inceliği korumak da önemli yağ hücreleri gerçekten sinir bozucu yaratıklar...

[CQ]GuRuR=AMG=
Oyuncu
18 Mart 2004 16:50 %0
gün aşırı ve ya günde 75 tane roman chair yap ya da hyper traning bakalım nasıl oluyor karnın

DgTh | masterE
Oyuncu
18 Mart 2004 17:50 %0
yakında bende şişman bir adam olucam

=RA=Batistuta
Oyuncu
18 Mart 2004 18:50 %0
şu sporları hergün 1 saat yapma imkanın varsa başarıya ulaşırsın. basketbol, kürek, yüzme bildiklerim.

Zırva forumlardan sıkıldınız mı ?
Gerçek* bir şey mi arıyorsunuz ?
Burası Konu Dışı*...

CacH
Oyuncu
18 Mart 2004 20:41 %0
dier arkadaşlarında söölediği gibi kesinkez su sporlarını deneyin vücuddaki tüm kaslar çalışıo en muntazam hale gelio yane bol besin gerekio günde 1 saat yüezmen yeterli olacaktır fazla vaktim yok diyorsanız sabah akşam mekik felam çekin arttırın yawaş yawaş formda kalırsınız ama TİKKAT! yaz gelio plajlar kıs kaynıo bilemiyorum yane?

Life is a waterfall we're one in the river and one again after the fall swimming through the void we hear the word we lose o

=RA=Batistuta
Oyuncu
18 Mart 2004 20:47 %0
eğer daha önceden bir çalışma yapmadıysan arkadaşın söylediği yöntemle sadece sırtın karnın kolun ağrır. aman derim. ilk olarak 15erden 3 set ideal olacaktır. 3 hafta sonra 20 25 diye arttırarak devam et.
alıntı:
Gönderen: [CQ]GuRuR=AMG=
gün aşırı ve ya günde 75 tane roman chair yap ya da hyper traning bakalım nasıl oluyor karnın

Zırva forumlardan sıkıldınız mı ?
Gerçek* bir şey mi arıyorsunuz ?
Burası Konu Dışı*...

_ChaoS_
Oyuncu
18 Mart 2004 20:51 %0
roman chair nasıl oluyo?

ben sabah mısır gevreği
öylen tam bir öğün
Akşam da meyve fln yiyorum

spor performansım da artış var 4 kilo fln verdim rahatladım

BAY/PEMBE
Oyuncu
18 Mart 2004 21:17 %0
süper anlatmış ii dinleyin eski dost gipsi

alıntı:
Gönderen: GyPsY
Dengeli diyet ve sportif aktivite görüntü kirliliği yaratma probleminize yardımcı olacaktır ancaaak; Yağ hücreleri vucudun en ilginç hücreleridir. Vücütta ÖLMEYEN tek hücre yap hücresidir. Çok ilginç bir hücredir, bir torba gibi fazlla ye şişer diyet yap iner ama asla ölmez. Hep pusuda bekler. Onun için öncelikle hiçbir zaman kilo almamaya bakın. Unutmayın ki bu hücreler sayısal olarak artıyor ama iş azalmaya geldiğinde banamısın demiyorlar. Kıssadan hisse kısa süreli diyet ve spor da çare değil, hep dikkatli olmak lazım. Birkez şişmanladıysan her an tekrar ŞİŞKO olabilirsin

afa_
Oyuncu
18 Mart 2004 23:11 %0
yok abi formdayım zatende sorun göbek kısmı..
Bi seferde 90 şınav çekebiliyorum düz olarakta bi 150 mekik rahat çekerim arttırmayı denemedim. Yarım olarak daha yararlı oluyor. Şu Martins in gollerden sonra attığı takla varya ondan bende atabiliyorum işte
Ama yakışmaz bu vücuda üst kısım baya iyi amudda dolanıp durabiliyorum heryere oluduğum yerdede dönerim 100 metre ileride giderim. Yani omuz göğüs kısmım falan bu sebepten gelişmiş durumdalar alt kısımda isi göbek var belirgin değil ama en azından kas değil yani..
Kesinlikle yoketmem lazım onları!
Kas yapmadan gitmeleri mümkün mü?
Mekik dışında göbek erimez bence yada koşmadan.
..
Bakalım başarabilecem mi..
hadi görüsürüz

otafuku
Oyuncu
19 Mart 2004 09:20 %0
mekikle göbek erimez

Sayfa: « 1 2 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close