Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

31/07/14 14:27 Toplam 0 oyuncu 16 sunucu 369 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Konu Dışı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Saçım nekadar uzar?kaç ayda?

Atrum.Sanctus
Oyuncu
01 Nisan 2003 23:51 %0
Beyler saçları kestirdim ve pişmanım kaç ayda uzar ? şuan saçlarım pancununkiler gibi kısa.i . uzunken ortadan ayırıyodum sizce nekadar sürer uzaması?

FASHIST
Oyuncu
01 Nisan 2003 23:54 %0
Saçımı usturaya vurmuştum üç hafta önce ve bir santime yeni geliyor şimdi.

"a single death is a tragedy, a million deaths is a statistic"

Atrum.Sanctus
Oyuncu
01 Nisan 2003 23:55 %0
sinir oluyorum ya tüm kış her sene uzun saçlarım oluyor yaz yaklaşırken cinnet geçirip kısaltıyorum sonra da acayip sinirlenip aynaya bakıp bune ya diyorum...Hay allahım ya ...

7v | Mr.Perfect
Oyuncu
02 Nisan 2003 00:05 %0
2 senede kıchema kadar uzatmıştım....

[=CK=] Efendi ol,rüyalarına girerim... !!!
CK-HOMEPAGE&DESIGN

Atrum.Sanctus
Oyuncu
02 Nisan 2003 00:06 (02/04/2003, 00:12) %0
uzmanlar yardım etsin lütfen resmen suxladım

Saç teli günde kaç mm uzar?

[St.]ForeOne
Oyuncu
02 Nisan 2003 00:26 %0
arch nerdesin sen ya?

bak benişm sıfırdan atkuyruguna uzaması 18 ay alıyor... 3 kere bastan uzattım....adam gibi at kuyrugu 2 yıldan once olmaz ama (uzun yani)
birde sen fzla uzatma bence dokulme meselelerıi falan...

[St.]ForeOne
Oyuncu
02 Nisan 2003 00:29 (02/04/2003, 00:30) %0
kıl donmesi olup sac vucudun icine girdiinde gunde 1 cm uzar bu dogrudur normalde yaklasık olarak gunde 0.3 0.7 mm arası uzar... beslenmene bagli cok

YalnızDragoon
Oyuncu
02 Nisan 2003 00:37 %0
gunde 0.5 cm mı ne uzuo

her zaman her yerde en büyük BESIKTAS

barbie
Oyuncu
02 Nisan 2003 01:49 %0
ortalama ayda 0.9cm uzar diye okumuştum seneler önce dandik bi gazetede, yalan doğru.

(HMH)ReNoN
Oyuncu
02 Nisan 2003 01:59 %0

alıntı:
Gönderen: [KiE]Dragoon
gunde 0.5 cm mı ne uzuo
her zaman her yerde en büyük BESIKTAS

oha derim baska bisi demem...cok iii yazmisin...

Only GoD Judge Me...

Atrum.Sanctus
Oyuncu
02 Nisan 2003 08:48 %0
Eywallah saolun kenkler

[LvL]Sabo
Oyuncu
02 Nisan 2003 09:59 %0
hmmm sen boyunun da bir gün yataktan kalktığında 20 cm uzamış olduğunu görmüşündür

alıntı:
Gönderen: Mr.Perfect
CK-HOMEPAGE&DESIGN

Atrum.Sanctus
Oyuncu
02 Nisan 2003 12:00 %0
Walla pek giremedim derslerden dolayı napıyosunuz arada bakıyorum forumlara şimdi sınaw haftasına giriyoruz....ya ewt saç dökülme olayı beni çok üzdü , kendini benim yerime koyarsan daha ii anlarsın şakaklarımda seyrekleşme oldu önlerde seyrekleşme oldu ama dökülme durdu şuan... saçlar uzundu hep jöleliyordum , hergün jölele yıka , jölele yıka bıktım en sonunda kestirdim... Tüm kış baya uzundu saçlarım . Arkadan toplayacak şekilde uzundu. Şimdi de pişman oldum , aman beyler uzun saçınız war ise kestiriyimmi tereddütte kalırsanız kestirmeyin. İnsan alışamıyor. ve şimdi nekadarda uzar stresine girdim

alıntı:
Gönderen: ForeOne
arch nerdesin sen ya?
bak benişm sıfırdan atkuyruguna uzaması 18 ay alıyor... 3 kere bastan uzattım....adam gibi at kuyrugu 2 yıldan once olmaz ama (uzun yani)
birde sen fzla uzatma bence dokulme meselelerıi falan...

Szopen
Oyuncu
02 Nisan 2003 12:52 %0
valla 1 sene önce kestirdim saçımı belimdeydi ve çok gürdü (5 senelik saçtı) o bir senden beri kesmedim bağlanmıyor bile daha ki zaten artık uzatmıyıcam böyle orman kaçkını gibi daha güzel uzunken bakmak zorunda kalıyorsun.

Cannons Buried Among Flowers!!!

Atrum.Sanctus
Oyuncu
02 Nisan 2003 12:59 %0
Tabi abi ama uzun saçın hawası da ayrı. Benim saçlar kaşları kapatıyodu...kulakları da okadar uzundu nası oldu da kestirdim anlamadım bi anlık bir olay şimdi ulen naptım ben diyorum ondan aman abi saçınızın kıymetini bilin yaz geliyor kestirmeyin... uzaması için baya vitamin vs alıcam temmuza kadar uzaması lazım ayda 0.9 uzuyor ise 3 ayda 3 santim uzar diyelim.Hiç berbere gitmiycem.Tamam ya saolun kank lar
Saygılar& Sewgiler

alıntı:
Gönderen: Szopen
valla 1 sene önce kestirdim saçımı belimdeydi ve çok gürdü (5 senelik saçtı) o bir senden beri kesmedim bağlanmıyor bile daha ki zaten artık uzatmıyıcam böyle orman kaçkını gibi daha güzel uzunken bakmak zorunda kalıyorsun.
Cannons Buried Among Flowers!!!

xaotic
Oyuncu
02 Nisan 2003 13:22 (02/04/2003, 13:25) %0

alıntı:
Gönderen: Mr.Perfect
CK-HOMEPAGE&DESIGN

ulan nasıl yazdın hemen
bizim bi arkın sacı beline kadar geliyo cocuk 13 senedir kestirmemiş(düzelttirmek haric)

a.k.a.|Punisher
#ae.tr
online contact:785212

[St.]ForeOne
Oyuncu
02 Nisan 2003 14:25 %0
ayda iste 1 cm ile 2 cm arası uzar ben en son aglayarak mudurumuzun zoruyla sacımın 20 cm ını evet 20 cm kestırdım eylul ayında.. Su anda yer yer 19 20 falan en uzun yerlerse 30 cm civarinda. Artik askere gidene kadar duzelttirme disinda kestirmeyecem... yani en az 5 sene ... tabi babami kandirip cifte vatandaslik olayindan askerden yırtmazsam... (18 aylık yaptırtacam sana adam olacan diyip duruyor...ne kadar sanssizim hatta az sonra bunun hakkında bir forum acicam karar verdim....) bu arada cifte vatandaslar da askerlik yapiyorlar diyenler onun caresi var ama paraya bakiyor...

Sayfa: « 1 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close