Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
3 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

24/07/14 18:20 Toplam 0 oyuncu 15 sunucu 391 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Konu Dışı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Ankaralılar-tunalı hilmi'ye nasıl giderim.

!=TS=!
Oyuncu
24 Eylül 2002 17:30 %0
Beyler ank.da yeniyim ve tunalıya işim düştü.yani tunalı hilmi caddesimiymiş neymiş herles tunalı diyor...

metroyla nasıl gidebilirm yani kızılayda inince?

Türkçe Yozlaşmasın!!!

[SS]CeNGAVeR
Oyuncu
24 Eylül 2002 17:32 %0
Gardaş gitme tunalı ya falan conilerin yerine
gel ben sana Angara da gidilecek yerleri gösteriim
Önce 19 mayıs stadyumu kale arkası yani gecekondu ya gidecen...

DURDURAMAZSINIZ
ANKARAGÜÇLÜ GELIYOR

!=TS=!
Oyuncu
24 Eylül 2002 17:33 %0
quote:
Gönderen: [SS]CeNGAVeR
Gardaş gitme tunalı ya falan conilerin yerine
gel ben sana Angara da gidilecek yerleri gösteriim
Önce 19 mayıs stadyumu kale arkası yani gecekondu ya gidecen...

DURDURAMAZSINIZ
ANKARAGÜÇLÜ GELIYOR

ya durum acil.lütfeen..!!!

Türkçe Yozlaşmasın!!!

[SS]CeNGAVeR
Oyuncu
24 Eylül 2002 17:36 %0
Kızılayda çıkacan yukarı o metro ya benzer şeyden sonra yukarı yürüyecen işte nası anlatacam atla taksiye git hayret yaw

DURDURAMAZSINIZ
ANKARAGÜÇLÜ GELIYOR

Jack'sWastedLife
Oyuncu
24 Eylül 2002 17:38 %0
Kızılay'da ki otobüs duraklarından otobüse bin. Zaten otobüslerin %95'i Atatürk Bulvarı'ndan düz gider. Bak Akün Sinema'sını görürsün yolda giderken. Sol tarafta. Akün Sinema'sının kar$ısında durak var orada in. Sonra azcık yukarı doğru yürü Dost Kitabevi'ni görürsün oranın yanından düz git Kıtır var kumpirci orayı da geç düz yürü Mado'yu görürsün. O sokak Tunalı Hilmi'dir. Zaten sen otobüse bin, sor parayı verdiğin adama veya $öföre ben Tunalı Hilmi'de incem de adam sana söyler nerde inmen gerektiğini.

IN TYLER WE TRUST

Jack'sWastedLife
Oyuncu
24 Eylül 2002 17:40 %0
Akün Sinema'sı kapandı afi$ olması gereken yerde "VEDA EDİYORUZ" yazıyor. Hatta Akün Sineması'nın sağından git Varan falan var oranın yanından merdivenlerden in düz yürü gene sokağa çıkarsın. Kar$ıda Mc'Donalds falan var o sokakta Tunalı Hilmi'ye girer.

IN TYLER WE TRUST

!=TS=!
Oyuncu
24 Eylül 2002 17:41 %0
quote:
Gönderen: Jack'sWastedLife
Kızılay'da ki otobüs duraklarından otobüse bin. Zaten otobüslerin %95'i Atatürk Bulvarı'ndan düz gider. Bak Akün Sinema'sını görürsün yolda giderken. Sol tarafta. Akün Sinema'sının kar$ısında durak var orada in. Sonra azcık yukarı doğru yürü Dost Kitabevi'ni görürsün oranın yanından düz git Kıtır var kumpirci orayı da geç düz yürü Mado'yu görürsün. O sokak Tunalı Hilmi'dir. Zaten sen otobüse bin, sor parayı verdiğin adama veya $öföre ben Tunalı Hilmi'de incem de adam sana söyler nerde inmen gerektiğini.

IN TYLER WE TRUST

saol

Türkçe Yozlaşmasın!!!

Sayfa: « 1 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close