Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
1 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
2 sunucu
0 oyuncu

02/10/14 15:25 Toplam 1 oyuncu 18 sunucu 271 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Ultima Online (Arşiv)
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Mezarlıklar hakkında

marco
Oyuncu
14 Ağustos 2001 03:08 %0
yaklaşık 2 3 hafta önce bütün warrior ların şikayeti mezarlıkların boş olması para kazanamamk gibi sorunlardı. tatilden bugün döndüm ve mezarlıklarda iskeletleri görünce çok sevindim. yanlız benim hala bi sorunum var:karakterim newbi sayılır hala. mezarlığa bi giriyorum 3 tane yaratık etrafımı çeviriyo. mezarlıklar bence çok kalabalık monster olarak tabii. bi iskelet keserken arkadan lord linch gelmesi çok kötü bi durum. ben sadece britain mezarlığına baktım. diğer mezarlıklarda durum nası bilmiyo. ha bitek yew e baktım o da bomboştu.
oyunun uzmanlarından tavsiye bekliyorum. ben charımı nası geliştirecem de bu mezarlıktakilerle başa çıkabilecem

crzr
Oyuncu
14 Ağustos 2001 04:18 %0
belli noktaları seç durcak lich lordların ve elder gazerların yüzünü görmemeye çalış sadece senin için deil herkez için geçerlidiir bir lich lord veya elder gazer potansiyel tehlikleidir
eger dikkatli davranırsan ve büyü yapılamayacak yerlerde savaşırsan öldürcein en az 10 15 yaratık var..

-zombie-
Oyuncu
14 Ağustos 2001 20:53 %0
İskeletler cok rahatsız edici deil ama bence elder gazerler rahatsız edici boyutta fazla.Eskiden mezarın üstünde beklerdik şimdi durmak pek mümkün deil.

FeaRleSS(sTs)

marco
Oyuncu
14 Ağustos 2001 22:58 %0
kesinlilke haklısın. eskiden bi iskelete 3 kişi birden dalar kim önce lootlayacak diye yarışırdık.şimdi bi player a 3 yaratık dalıo.osn şu mezarlıkları bi daha gözden geçirmeli yada her mezarlıktaki dengeler farklı olmalı
app sw ile gm sw aynı mezarda olmamalı

marco
Oyuncu
15 Ağustos 2001 00:48 %0
anilathor saçmalıyosun. galiba iyi okumadın karakterimin sw si 40 bile deil. dummy leri aştığıma göre gidip mezarlıkta skeleon kesecem tabi. ama benim gücüm 3 tane yaratıkla savaşmayı kaldıramıyo. dövüşmeden kendimi nası geliştirecem. bunun kolaylıkla rahatlıkla çayla kahveyle ne alaksaı var. benim gücüm belli. bana alternatif bi yol söle o zaman ben diorum işte bütün mezarlıklar aynı olmasın. bazılarında sadece skeleton olsun ve seyrek çıksın bölece newbi ler kendini geliştirebilsin. app sw nin elder gazel e veya lord liche saldırması kadar saçma bişi olamaz.

tyranius
Oyuncu
15 Ağustos 2001 00:51 %0
Arkadaşa katılıyorum,ben de app mage ve app archer olarak girdiğimde(range skillere sahip olmam rağmen) zoprlanıyordum,bir keresinde pk öldürdü,bir daha da brit mezara gitmeme kararı aldım.Dha uygun yerlerde uğraşıyorum arttık!
Bu arada,herkese göre yerler var lütfen böyle haksızlık yapmayın;eğer orası zorsa kolaylaştırmaya çalışmayın,daha kolayını bulun!
Zorla uğraşmak da,zoru yenmek de daha fazla zevk verir!

Ranger of the nature's law

marco
Oyuncu
15 Ağustos 2001 00:59 %0
tyr abi o zaman söle bana o zaman app charlar için uygun mezarlık nerde var brit çok kasış yew de hiç bişi yok. cove un mezerlığı oldukça uygun benim için galiba

dentalman
Oyuncu
15 Ağustos 2001 14:49 %0
Kardeşim elder gazer ve liche lord BOSS derecesinde yaratıklardır. Brit mezar sınırı içinde en güçlü karakter olarak liche olmalı. Skeleton Knightlar var bi de oda ayrı bi sorun. 3 vuruşta bi newbie kesiolar valla. Çok aşırı kalabalık brit mezar. Oranın aslında skeleton, headless ve zombie tarlası olması lazm. Tabi bu da güçlü oyunculara yetmiyecek İşte oynasana nin en önemli sorunlardından biri de bu. World Decoration

Stoneheart
Oyuncu
15 Ağustos 2001 14:56 %0
bencede gazerlar lich lordlar abartı olmuş artı lag yapıorlar zaten etrafımı 8-9 kişi çeviriyo onların lagı yetmiomuş gibi bide yaratıklar lag yapıo kaçma şansımız hiç kalmıyor bence acil bir çözüm buluunmalı

BLaDe R.T.

You'll die as you lived
In a flash of the BLADE,
In a corner forgotten by no one.

pisgopat
Oyuncu
15 Ağustos 2001 15:05 %0
quote:
Gönderen: -EMC-BLaDe
bencede gazerlar lich lordlar abartı olmuş artı lag yapıorlar zaten etrafımı 8-9 kişi çeviriyo onların lagı yetmiomuş gibi bide yaratıklar lag yapıo kaçma şansımız hiç kalmıyor bence acil bir çözüm buluunmalı

BLaDe R.T.

You'll die as you lived
In a flash of the BLADE,

ölmek katillik mesleğinin çok doğal bir riskidir.. o riskten korkuyorsan mezarlık basmaya gitmezsin..

Brit mezarlık şu anda güçlü playerların şehirden fazla uzaklaşmadan para kazanabileceği bir yer deiştirilmemeli.. zayıf olanlar vesper veya cove mezarlarında çalışabilir..

Beleg Cuthalion -Strongbow-
Marchwarden of Alderia
http://welcome.to/alderia/

dentalman
Oyuncu
15 Ağustos 2001 15:07 %0
Holygun, güçlü adamların mezarda ne işi var ?
Mezarlar newbie ların gelişmeleri içindir. orda hafif güçte yaratıklar olur. Öbür güçlü yaratıklar dungeon lara felan konulur. Yada map te yerleri var default olarak oralara konulur.

Brit mezar dahil hiçbi mezarda doğru dürüst spawn rate yok. 1-3 dakka arası bi zaman konuşulmuş spawnlar arası.

YUH !

Oyuncu
15 Ağustos 2001 15:10 %0
Bırde sole dusunun headless zombıe lıch ve skleton lardan loot cıkmıyor suan.Ewet mezarlar suan cok dolu we 1. sınıf yaratıklar war.gercekten işiniz cok zor

Ronin[R.T] Ailenizin PK sı !!
Madenci Ronin[R.T Craftsmen] Ailenizin Blacksmithi!!

dentalman
Oyuncu
15 Ağustos 2001 15:11 %0
Pisgopat, güçlü karakterler güçlerini ortaya koyup dungeon lara gitsinler bir zahmet. Yani çok acaip ve zor olacak ama dimi, çok zahmet olacak size ?

Maestro_Plus
Oyuncu
15 Ağustos 2001 20:20 %0
Bende mezarliklarin su son durumunu gercekten begenmedim bence o mezarligin ice sirf skeletton zombie vs vs olmasi geekir dier mezarlliklarida gezdim hepsi ani kimisi bos kimisinin icinde sanki lichlordlar ve eldergazerler cete olmuslar eski newbie center tekrar uygulamaya gecse bu arkadaslar cok kisa zamanda guclenebilirler...

Stoneheart
Oyuncu
15 Ağustos 2001 20:44 %0
ölmek katillik mesleğinin çok doğal bir riskidir.. o riskten korkuyorsan mezarlık basmaya gitmezsin..

Brit mezarlık şu anda güçlü playerların şehirden fazla uzaklaşmadan para kazanabileceği bir yer deiştirilmemeli.. zayıf olanlar vesper veya cove mezarlarında çalışabilir..

Beleg Cuthalion -Strongbow-
Marchwarden of Alderia
http://welcome.to/alderia/

zuahhahaa benim anlatmak istediğimle senin söylediğin pek uyuşmuyo be ben lagdan bahsediyom.
Ayrıca bu gün senide gördük guardzone içinden ok atmaktan başka bi boka yaradığın yok bide Lord olmuş görünce ölüyodum gülmekten.
Ezik herif sen Mezarlığın iç tarafına hiç gelmiyonki lagı göresin guardzonedan bi ara çıkarsan bana uğra

BLaDe R.T.

You'll die as you lived
In a flash of the BLADE,

(Bu mesaj 15 Ağustos 2001 20:45 tarihinde -EMC-BLaDe tarafından güncellenmiştir)

marco
Oyuncu
15 Ağustos 2001 21:09 %0
anhilator newbiliği bu kadar basit mi zannedion sen. 3 kuruş para kazanıyom zaten git öl res ol tekrar gel. eşyaların lootlansın. yeni armor alacak para yok zaten.
ayrıca bi ark demişki sende lich lord lara dalma. sanki ben kendi isteğimle dalıom. o kalabalıkta gim vurduya gidiyo. biri de demişki git party yap güclenn öle gel. nereye paksam etraf gm mage gm miner vs kaynıyo. o kadar kolay mı party yapacak adam.
ayrıca ben sizden alternatif istiyorum. diyorum ki brit mezarlığı benim için çok güclü daha güçsüz, sadece headless ların iskeltlerin olduğu mezarlıklar varmı. saolsun bi arkım bana gerekli olan cevabı cove ve vesper e git diye verdi.o arkadaşa teşekkür ederim.

viper
Oyuncu
15 Ağustos 2001 22:31 %0
haha valla çok güzel olmuş bu güçlü monsterların spawnları..özellikle brit mezarlıkta bizlere yardım ediyolar baskınlarda..sınıra kadar dayanıyolar..lol

Lord Spartan [!]

tuttorelli
Oyuncu
15 Ağustos 2001 22:48 %0
Zuahahahhaaa
Olm ben gıdıyom brıtı basmaya tek basıma(dragonla tabii) tum mawıler kacıyo benı gorunce tum mezarlık benım oluyo. gıdıyom kımı gorsem dalıyom lootluyo deluya gerı donduumde bı bakıyom toplam 10 k cıkmıs haywanlardan. Kendı kendıme oh ıyıkı uğrastırmadı benı mawıler dıyom ıyı edıyom
SAYGILARIMLA
SERA(R.T.) (gm tamer)

marco
Oyuncu
16 Ağustos 2001 11:46 %0
benim gibi newbi arklara jhelom a gitmelerini tavsiye ederim. sadece iskelet çıkıyor.

viper
Oyuncu
16 Ağustos 2001 21:19 %0
tamam dostum jhelom basıcaz artık demektir hahaha

Lord Spartan [!]

--SouLForGeD--
Oyuncu
17 Ağustos 2001 13:52 %0
quote:
Gönderen: -holygun-
kardesım mezarda oluosan gıt bı adam bul boks yap guclen azcık ole gel sen skeleton knghıt kesemıosun ama guclu adamlarda headlesslarla mı urascak herkesı dusunmusler.normal skeletona dal mesela lıch lord a dal dıen yok kı

Knight of the Blackrose
Lord Soth lıch lorda dalan yok o bize dalıyo

--SouLForGeD--
Oyuncu
17 Ağustos 2001 13:54 %0
quote:
Gönderen: anhilator
burdan su sonuc cikiyor turk insani isin kolayina kacmayi seviyor bu bi gercek. hayret bir sey bende newbie lik yasadim ama asla sizin gibi aglamadim burda. bir cok yer egzdim destart wrong gibi yerlerden hic cikmadim. mezarliklara bile gelmedim. sonucta kendimi gelistirdim dimi?
sizler o kadar cok alismissiniz ki isin kolayina kacmaya en ufak bir zorluk gordumu burda gelir aglarsiniz. biri sizi oyunda yendimi edit dersiniz nesiniz siz? su japonlarin yaptigi ve arada bir aglayan bebeklermi?
gidin kardesim guclenin oyle gelin oraya o zaman
bir cok yer var
gidin minoc ormana gezin dolsain bir cok yaratik goruceksiniz
sehrinizin dibindeki yer yerine bir cok altarnetif var
gezmesini bilin be
bu dunya brit mezardan olusmuyor sadece
ama tabi ne ben simdi bunlari diyorum biri cikar yine zirlamaya baslar
booo annneeee anhilator bana vurdu
booo annneee mezarlik cooook zor uhuhuh
diye aglarsiniz yalan mi?
fesuban allah tobe tobe gidin ya hayret bir sey
Black

Legends may sleep,but they never die
---

ufff salak salak konusma allahın lAmEri kolaya kacmak diil ben app mage im gO tum patlıyo reg alcam die gazr bi dokunuyo oluyom LameR

Sayfa: « 1 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close