Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

21/10/14 06:40 Toplam 0 oyuncu 16 sunucu 77 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Konu Dışı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Masturbasyon ve zararları..

Twin.Turbo
Oyuncu
30 Mayıs 2004 22:59 %0
Şekle şemale girmiş?!?!?

alıntı:
Gönderen: U.F.O
açılanmış ne demek la ????

webstaR*
Oyuncu
30 Mayıs 2004 23:18 %0
alıntı:
Gönderen: U.F.O
açılanmış ne demek la ????

Hafif yan tarafa doğru meğillenmiş galiba. Sağa veya sola doğru. %80 sağ tarafadır.

Burada* önemli olan kaç mesaj attığınız değil.
Mesajlarınızda ne yazdığınızdır.
Burası Konu Dışı*...

JW-
Oyuncu
30 Mayıs 2004 23:31 %0
Her insanın bünyesi ve yapısı farklı olduğu için her insanda farklı şeyler olabilir.

Ben doktara gidip sormadım bişe ama yaptığım zaman 1 gün geçmeden sivilce çıkıyor.pek fazla yaptığım şeyde değil açıkcası ama bazı insanlar artık alışkanlık haline getirmiş.

doktora giden bir arkadasıma doktor genç olduğun için yediklerin içinde çok enerji yapıyor bunu dışarı çıkarman lazım falan demiş yosa suratta sivilce yapıyor demiş. duda beni şaşırtan bir konu..

Papacoey
Oyuncu
30 Mayıs 2004 23:33 %0
ya sız ısı bılmıosunuzdur alın okuyun ogrenın : http://www.sinekli.com/bok/modules/news/article.php?storyid=6

T1000
Oyuncu
31 Mayıs 2004 00:05 %0
alıntı:
Gönderen: Papacoey
ya sız ısı bılmıosunuzdur alın okuyun ogrenın : http://www.sinekli.com/bok/modules/news/article.php?storyid=6

Puahahah, ne diyor bu yazı yaa!

HeadRose
Oyuncu
31 Mayıs 2004 10:39 %0
Mastürbasyon

İstimna nedir?

CEVAP

Mastürbasyon demektir.

Mastürbasyon günah mı, haram mı? Mastürbasyondan sonra gusül abdesti almak gerekir mi?

CEVAP

El ile istimna = Mastürbation, zevk için olursa haramdır. Sükunet bulmak, rahatlamak için olursa caiz, zina tehlikesi olursa, vacip olur. Demek ki, sırf zevk için mastürbasyon günah, ama insan sıkılmıştır, erkeklerde olur, boşalma ihtiyacı duyar, o zaman caiz olur, günah olmaz. Kadın için veya erkek için zina tehlikesi varsa o zaman mastürbasyon vaciptir, yani mutlaka yapıp o sıkıntıdan kurtulmalıdır. Mastürbasyon yapılınca gusül gerekir, çünkü meni geliyor. Mastürbasyon yapmak orucu da bozar.

Karı kız çok. Ama haram işlemek istemiyorum. Haramdan korunmak istiyorum. Kendimi haramdan korumak için ne yapmam lazım? İnsan mastürbasyon yapınca kendini haramdan koruyabileceğini bilse caiz olur mu?

CEVAP

Mastürbasyon hakkında yukarıda bilgi var. Harama bakmamak için en uygun çare namazı doğru kılmaktır, harama bakmanın zararı bilinmelidir. Mesela bazı hadis-i şerifleri hiç unutmamalıdır, bunlar insana tesir eder. İşte birkaç hadis-i şerif:

(Yabancı kadını görüp, azab-ı ilahiden korkarak, başını ondan çevirene Allahü tel ibadetin tadını duyurur.) [Hakim]

(Neresine olursa olsun, kadına şehvetle bakanın, gözlerine erimiş kurşun dökülecek, sonra Cehenneme atılacaktır.) [M. Enhür]

(Avret yerini açana, başkasının avret yerine bakana Allah lanet etsin!) [Beyheki]

İstimna zevk için olursa haram, rahatlamak, teskin olmak için olursa caiz, zina tehlikesi olunca vacip olur dediniz. Peki rahatlamak için olunca da bir zevk hasıl olmuyor mu?

CEVAP

Her üç halde de istimna edince zevk alınır. Zevk almak günah değil. Zevk almak için istimna yapmak günahtır. Ama çok rahatsız olunca, sakinleşmek için boşalmak günah olmaz. Boşalırken elbette zevk alınır. Zina tehlikesi olunca da öyle. Yani o zaman da zevk alınır. Fakat zina önlenmiş olduğu için günah olmuyor. Dinimiz her kötülüğü önleyici ruhsatlar vermiştir.

Sükunet bulmak için istimna caizdir. Sükunet nedir?

CEVAP

Şehvetin giderilmesidir.

Kadınların istimna hükmü, erkeklerin ki gibi mi?

CEVAP

Evet.

Mastürbasyon orucu bozar mı, bozarsa kaza mı kefaret mi gerekir?

CEVAP
Mastürbasyonun orucu bozduğu ve sadece kaza gerektiği, Fetava-i Hindiyye, Bahr-ür-raik ve Dürr-ül-muhtar ve diğer fıkıh kitaplarında yazılıdır. Bir Ramazanda iki defa mastürbasyon yapana kefaret de gerekir. Çünkü Ramazanın bir gününde, kaza gereken bir şey yaparak orucunu bozan kimse, başka gününde de bu şeyi kasıtla yine yaparsa, kefaret de gerekir.

Gülü Seven Dikenine Katlanır !

HeadRose
Oyuncu
31 Mayıs 2004 12:04 (31/05/2004, 12:05) %0
Tıp biliminde de zararları olduğu,mesela unutkanlığa sebep olduğu ispatlanmıştır.Vaqtim yoqtu başka bi sefere yollarım

Gülü Seven Dikenine Katlanır !

SLasH[KARDES]
Oyuncu
31 Mayıs 2004 12:10 %0
alıntı:
Gönderen: Galahad
Mecbur kalmadıkça yapılmamalı en fazla haftada 1 kez fazlası kişilik bozukluğu ve erken saç dökülmesine sebep olur.
İnsanı güçsüz bırakması da cabası.
Ayrıca bağımlılık yaparsa insanı yalnızlığa ve boşluğa iter.
çabuk kel kalmak istemiyorsanız yapmayın şunu!

ne dicemi bilemiyorum ama tamamen yazış bence bende bunların hiçbiri yok kişilik bozukluğu yok güçsüz falan değilim yalnızda değilim üstüne kellik falan artık ne diyim M-17 yim lise ogrencisiyim ve omzumdan aşağılara kadar saçım var ve görebileceğin belkide en gür saç hepiniz asılabilirsiniz tabi o zaman kafa derimden gider ama neyse artık

T1000
Oyuncu
31 Mayıs 2004 12:42 %0
Hacım, bu kesinlikle saç dökülmesine neden olur fakat bu 20 yaş sonrası başlar.Eğer 25-28 gibi kel kalacaksan masturbasyon bunu hızlandırır ve 24-25 lere inerbilir.Ama herkeste aynı oranda olmayabilir.

evocy
Oyuncu
01 Haziran 2004 09:54 %0
açılanmış derken penisinin sağ tarafı sol tarafına göre daha aşşağıda .. bilmiyorum belki doğuştandır belkide fazla abanmıştır sakatlanmıştır

Liberate Tutemet Ex Inferis...

BreakTheSilence
Oyuncu
01 Haziran 2004 17:47 %0
alıntı:
Gönderen: Niaziy

Zaten 12 yaşındaki biri için çok erken.
Gördüğünüz gibi bu forumda küçük kardeşlerimizde var, bayan arkadaşlarımızda var. Bu yüzden açacağımız konuların herkes için uygun olmasına dikkat edelim.
Burası Konu Dışı*...

niyazi ne adamsın ya...eheuh.eleman daha uyananamamış mevzuya...yalnız hakketten böyle thread mi olur..gerçi böyle thread olur hatta güzel bööle şeylerin tartışılması da bura yolgeçen hanı olduu için uymaz yani...

Uçurtmayı vurmasınlar...

Leeds1
Oyuncu
02 Haziran 2004 00:47 %0
peki neden 31 bilen varmı ?
nerden geliyo

webstaR*
Oyuncu
02 Haziran 2004 02:50 %0
alıntı:
Gönderen: BreakTheSilence

niyazi ne adamsın ya...eheuh.eleman daha uyananamamış mevzuya...yalnız hakketten böyle thread mi olur..gerçi böyle thread olur hatta güzel bööle şeylerin tartışılması da bura yolgeçen hanı olduu için uymaz yani...
Uçurtmayı vurmasınlar...

Hayır arkadaş gerçekten 12 yaşında. O yüzden söyledim.

Burası Forum/18*...

Performer
Oyuncu
02 Haziran 2004 08:26 %0
Koy verın gıtsın cnm bu arada sac dokuLmesıne yoL acması sacma geLdı bıras...

TheGuardian
Oyuncu
08 Haziran 2004 00:16 %0
"ş" var klavyemde, ama ben "$"leri daha cok seviyorum. Niye sizin "ş" mesela? Ya da bu yazinin bu konuyla ne ilgisi var?..

canerce@hotmail.com
To Be or Not To Be;)

crazy`
Oyuncu
09 Haziran 2004 21:05 %0
alıntı:
Gönderen: EvoLutioN
Koy verın gıtsın cnm bu arada sac dokuLmesıne yoL acması sacma geLdı bıras...

eğer saç dökülmesi olursa yıllar sonra bu forumu güncelleriz

f**k it all! f**k this world!

Dead Eternity
Oyuncu
09 Haziran 2004 22:17 %0
sacmalamayın ya gunde 8 postada gitsen bi zararı yok (tahrişten başka)ayrıca erkeklik hormonu uretimini hızlandırır
hem fazla masturbasyon diil sigara,uyusturucu,şehir kirlilii we gurultusu,stres vs bu gbi şeyler kısır bırakır napcas o zmn istanbuldanmı taşıncas ? yoo bize bişey olmaz diip gecces ahahaha

masterE
Oyuncu
10 Haziran 2004 14:49 %2
haftada 14 kere yapiyorum kesmiyo

hel
Oyuncu
10 Haziran 2004 15:04 (10/06/2004, 15:05) %0
gece yapanlar kucuk tuvaletini yapmadan yatmayın içerde kalan sperm geçici korluge yol acabiliyor...

O gün gelince herkes ailesini bile unutacak...

Sheidow!.
Oyuncu
10 Haziran 2004 15:08 %0
alıntı:
Gönderen: br1ght drknss
küçük penis demişsin küçük penis olmasında sorun yoktur ; önemli olan büyük yada küçük olması değil işlevidir http://www.irctr.com
CS Server ; cs.irctr.com

hehe tabi tabi...

mesh
Oyuncu
10 Haziran 2004 19:12 %0
alıntı:
Gönderen: Int.Cagri
işleyen demir paslanmaz

Yarildim yalniz hauha

[CLN1] Yoshi
Oyuncu
10 Haziran 2004 19:30 %0
alıntı:
küçük penis demişsin küçük penis olmasında sorun yoktur ; önemli olan büyük yada küçük olması değil işlevidir http://www.irctr.com
CS Server ; cs.irctr.com

Boyut mu, fonksiyon mu?

Hani Sinan Çetin'in Plato ekibinin hazırladığı, benim yeni starım Gülse Birsel'in yazıp oynadığı "Avrupa Yakası" dizisinde Evrin Akın'ın canlandırdığı Selin var. Müthiş bir tipleme. Dizideki tüm oyuncular gibi o da oynadığı kişiliği hem mükemmel canlandırıyor, hem de o rolle dalga geçmesini başarıyor. Hani o Selin arada bir "Oha, falan oldum! Çüş, falan oldum!" diyor ya. İşte ben de gazetelerde o jant reklamını görünce öyle oldum. Seksi bir kadın fotoğrafı... Yakın plan yüz çekimi. Elini ağzına hafifçe götürmüş. Dudaklar yarı açık... Bakışlar davetkar. Fotoğrafın tam altında ilanın başlığı var: 20 inch büyüklüğünde! Alttaki metin ise aynen şöyle:"Büyüklük önemlidir. Özellikle de Türkiye'nin 20 inch'lik ilk jantından bahsediyorsak. 20 inch'lik model son derece güvenilir, performansı yüksek, tasarımı çekici ve kaliteli. Tek farkı diğerlerinden büyük. Boyutun en az fonksiyon kadar önemli olduğunu düşünenlere öneririz." İletişimde cinselliğin kullanımı, popüler kültürün değişmez unsurlarından biridir. Dikkat çeker, akılda kalır. Hocam Haresh Shah, "Üç S'den örnek verirsen unutulmaz" derdi, "Siyaset, spor ve seks!" Hiçbir itirazım yok. Yalnız bir koşulla: Anlatım bedi olmalı! 'Bedi'nin anlamını bilmeyenler artık bir zahmet bilenlere soracaklar...

Ali Saydam SABAH GAZAETESİ

www.yoyofrp.com.tr.tc.
ÖSSye girecek arkadaşlara başarılar dilerim.

SaLiVa
Oyuncu
10 Haziran 2004 23:28 %0
Mastürbasyonu günde 3kereden fazla çekmek zarardır. hatta tavsiye edilen 2günde 1keredir.Bizim ingilizce biyoloji kitabında yazıodu valla
Abartmak iyi değildir hiçbirzaman bide 4kere yapanlar vardır bu kötü bir alışkanlık erken boşalmaya neden olan başlıca sebeb aceleyle işi bitirmektir.ona göre dünyada en erkek millet biz türkleriz bide erken boşalma ile gücümüzü düşürmeyelim

<Da ReaL 73> Icq:244-344

crazy`
Oyuncu
11 Haziran 2004 13:13 %0
alıntı:
Gönderen: SaLiVa
Mastürbasyonu günde 3kereden fazla çekmek zarardır
<Da ReaL 73> Icq:244-344

masturbasyon çekmek?

f**k it all! f**k this world!

OynaXx
Oyuncu
11 Haziran 2004 15:19 %0
alıntı:
küçük penis demişsin küçük penis olmasında sorun yoktur ; önemli olan büyük yada küçük olması değil işlevidir

+1 hll

Sayfa: « 1 2 3 4 5 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close