Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

30/10/14 17:52 Toplam 0 oyuncu 16 sunucu 312 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Konu Dışı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Kadınlar ne yapar?(kadınlar daha zekidir diyenlere karşı açıyorum)

Atrum.Sanctus
Oyuncu
13 Nisan 2003 18:42 %0
Hiç dikkat ettinmi dünyanın en ünlü aşçıları erkek.biraz garip ama şişman erkek aşçılar işini biliyor.

gelsin midye ayıklasın ve midyetawa pişirsin bakalım benim kadar yapabilecekmi .
Yok kenk ego tatmini değil.Dİkaat ettiysen erkekler aptaldır diye gelip gidiyor , siyaset meydanında vs heryerde bu laf çıkıyor....ben şunu merak ediyorum erkeklere aptal demek için ellerinde bir kanıt olması lazım ama bakıyorum kızların bizden ne fazlası war ne eksiği , erkek te kadın da eşit ama bu eşitliği anlayabilecek kadın azdır dünyada

çünkü dediğin gibi erkek ince işleri yaparken elleri titrer yapamaz mesela nebilim dikiş nakış (ama ameliyat kalp nakli beyin ameliyatlarını erkekler yapıyo genelde ilginç bi konu elleri titremiyomu.)
yani özetlersek estetik işleri kadınlar iyi yapıyor , erkekler de zor işleri iyi yapıyor bu mantıkta aslında birinin eksiği başka bi konuda fazlalığıyla kapanıyor birbirine her türlü eşitleniyor yani

! ama bu şu anlama gelmez ,

erkeğin gücü=a ise , zekası =b ise
kadının gücü = i ve zekası = k ise

a x b = i x k dır , ama i nekadar düşerse k nın okadar yüksek olması gerekir dolayısıyla kadınlar daha zeki olur .Eğer bu mantıkta kadınlar daha zeki olur ama bu denklem aslında yanlıştır çünkü : erkek dewamlı güçlendiğinde b yani zeka sewiyesi düşmesi lazım denklemin bozulmaması için.

alıntı:
Gönderen: -7-Carcharoth
Ego tatmini için bunları yazmaya gerek yok.. Herkesin düşüncesi kendine tabi ama bende sana katılmıyorum, kızlar (veya kadınlar) zeka küpü değil ama erkekler de onlardan daha zeki değil herkesin uzmanlık alanı başka oluyor sanırım. Sen futbol oynuyorsan o da yemek yapıyor. Onun kadar iyi yap da göreyim, o futbol oynamazsa bişey kaybetmez ama sen yemek yapmazsan ve yemezsen geberir gidersin...
Only your hatred can destroy me...

Atrum.Sanctus
Oyuncu
13 Nisan 2003 18:47 (13/04/2003, 18:57) %0
Benim branşım futbol değil onu söliyim.Yüzme.Benim kadar yüzemezse de geberip gidebilir.Bu açıdan da düşünürsen.

ayrıca ailesinden uzaklarda üniversite okuyan ev tutmuş erkek gençler 'in de kendi yemeklerini kendi pişirdiklerini herkes biliyor yemek yapamayıp gebermek gibi bi aptallık yapacak kadar aptal olmadığımızı düşünüyorum

Ve Kızlara bakıyorum da hazır çorba makarnadan başka ne yapıyolar , ula onu biz de yaparız.

alıntı:
Gönderen: -7-Carcharoth
Ego tatmini için bunları yazmaya gerek yok.. Herkesin düşüncesi kendine tabi ama bende sana katılmıyorum, kızlar (veya kadınlar) zeka küpü değil ama erkekler de onlardan daha zeki değil herkesin uzmanlık alanı başka oluyor sanırım. Sen futbol oynuyorsan o da yemek yapıyor. Onun kadar iyi yap da göreyim, o futbol oynamazsa bişey kaybetmez ama sen yemek yapmazsan ve yemezsen geberir gidersin...

BareTTA.
Oyuncu
13 Nisan 2003 18:56 %0
kadınların hiçbiri zeki yaratıklar değildir.

öncelikle şunu söylüyüm
HER başarılı erkeğin arkasında mutlaka bi kadın vardır
denilen söz kadar eziq bi söz yoktur.

yakında macellan dünyanın yuvarlak olduğunu bulurken 1 gün öncesinde bi kıza yolda selam vermişti yoksa bulamazdı falan diycek eziqler.

kadınların kafası neye çalışır ?
aldatma , boynuzlama , kıskandırma falan filan...
bu da toplumun cinsel konulardaki baskısından kaynaklanıyor.
normalde bi erkeğin üstünde böle bi baskı olsa kadının 5 günde akıl ettiğini
1 saatte çözer.

bir de kadınlar erkeklerin abazalığından çok yararlanır. eğer erkek milleti abaza olmasa
şu an hülya avşar gibi sosyeteler çöplerde gezerdi...

bi de feministler var. bir çok eziq in bi araya gelip
kendilerini dünyanın en üstün varlığı görmek gibi trajikomik
akıl almaz şeylerle zamanlarını tüketirler...

işte kadın milletinin zekası budur...

Szopen
Oyuncu
13 Nisan 2003 18:58 (13/04/2003, 19:06) %0

alıntı:
Gönderen: =JL=M4Rilyn
Szopen senin şu Evrimci fikirlerine sinir oluyorum.İşten anlayan birisi gelse de senin şu sacma sapan fikirlerini çürütse.bence Kadın erkek olayını bırakalım Allah bu iki warlığı bir birlerini tamamlasınlar diye yaratmış.bu dünya bi arabaysa Biz erkekler arabanın motor vs. kısmını oluşturuyoruz kadınlar da belki direksiyonu oluşturuyodur.Biz ne kadar mükemmel olsak da onlar olmadan bu araba yürümez,yürüsede saga sola carpar.O yüzden Yaratılanı sevelim yaratandan ötürü...

Olursun tabi Tanrına dokunuyor çünkü benimde sevdiğim , bütün umutlarımı bağladığım birşeye böyle yapsalar bende sinir olurdum ama benim öyle bir şeyim yok neyseki "bütün umudum kendimde".

Cannons Buried Among Flowers!!!

carc
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:02 %0
Ya beyler şimdi bana en iyi aşçılar erkektir demişsiniz ama adamların mesleği bu görevleri bu. Ona kalırsa kadın futbolcular da var yani.. Birisi de giderim dışarıda yerim demiş nereye kadar? Bütçe mi dayanır her gün dışarda yemeğe bana bunu söyle lütfen..

Ya diyorum uzmanlık alanları farklı diye ilk mesajımda da belirtmiştim. Kadınlar genelde ince işlere bakıyorlar, erkekler ağır işlerle fln (ki kadınların gözünde amelelik oluyor ya neyse) bakıyorlar falan.

_mars_
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:04 %0

alıntı:
Gönderen: BareTTA.
kadınların hiçbiri zeki yaratıklar değildir.
öncelikle şunu söylüyüm
HER başarılı erkeğin arkasında mutlaka bi kadın vardır
denilen söz kadar eziq bi söz yoktur.
yakında macellan dünyanın yuvarlak olduğunu bulurken 1 gün öncesinde bi kıza yolda selam vermişti yoksa bulamazdı falan diycek eziqler.
kadınların kafası neye çalışır ?
aldatma , boynuzlama , kıskandırma falan filan...
bu da toplumun cinsel konulardaki baskısından kaynaklanıyor.
normalde bi erkeğin üstünde böle bi baskı olsa kadının 5 günde akıl ettiğini
1 saatte çözer.
bir de kadınlar erkeklerin abazalığından çok yararlanır. eğer erkek milleti abaza olmasa
şu an hülya avşar gibi sosyeteler çöplerde gezerdi...
bi de feministler var. bir çok eziq in bi araya gelip
kendilerini dünyanın en üstün varlığı görmek gibi trajikomik
akıl almaz şeylerle zamanlarını tüketirler...
işte kadın milletinin zekası budur...

ok. arkadaşlar 2003 yılı geleneksel cadı avı törenine hoş geldiniz

::alkışlar::

bu yılda her yıl olduğu gibi öncelikle kadınları suda boğacaz,boğulmazlarsa ateşte yakacaz...

şenliklerin geri kalan zamanında ise "aaaşııığım uleen aşşııkk!!!" diye nara atacağız

hepinize kutlu olsun..

::alkışlar:: ::alkışlar::

Szopen
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:05 %0

alıntı:
Gönderen: Oblivion

zjuhuhauhau goster makaleyi kadinin en ust yerde oldugunu sana fahri doktora verecem ! zuhuhau ne diyon kardesim sen!
kadin ve erkek esit degildir. temel hak ve ozgurlukte esittir elbette, ona bisey denemez. ama potansiyel, yetenek vs. esit degildir. evrim de erkek problem cozumu icin (su mamutu nasil olur da oldururuz vs. ), kadin da temelde cocugu korumak yonunde evrimlesmistir. kadin ve erkek beyni biraz farkli calisir bunu anlamayan yoktur sanirim. kadinlar cabuk karar vermek icin sezilerine guvenirler, pek de dogru sonuclar ortaya cikmaz> cocugu ani tehlikelerden koruma amaciyla. erkekse adim adim dusunur ve sonucta belki yavas ama emin bi sonuca ulasir> analitik problem cozme. gunumuz is hayatinda kadinlardan iyi yonetici olur gordugunuz uzere. erkek den de iyi olur bi de ostrojen hormonu hafif ten zekayi etkiler, negatif yonde. ozellikle hamilelik sirasinda cok belli olur bu. ama temelde sunu soylemeliyim biolojik farkliliklardan cok toplumsal, yani yetistirilme tarzi vb. seyler kiz erkek ayrimini derinlestirmektedir.
every hour hurts. the last one kills.

"kadinlar cabuk karar vermek icin sezilerine guvenirler, pek de dogru sonuclar ortaya cikmaz> cocugu ani tehlikelerden koruma amaciyla. erkekse adim adim dusunur ve sonucta belki yavas ama emin bi sonuca ulasir"
o yüzdenmi şiddet olaylarının oldukça büyük kısmı bizden erkeklerden çıkıyor valla adım adım düşünüyorum
-1.önce kafa atayım
-2.sonra hayalara indiriyim
-3.gırtlak altı özel vuruşum
-4.yerde tekmeler gibi yaparım olmadı tekmelerim hmm çok emin bir sonuç çıktı
-muarrem abi nasıl oldu bu seferki eserim
-hocam güzel ama tinsel öğelerden bir türlü vaz geçmiyorusnfuasbfuısdbvf

|fs|[HoT]DoG
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:07 %0
bikere 4yıl once sınıf öğretmenimiz anlatmıştı
temel dursun idris deniz kıyısına giderler sora denizden bi deniz kızı çıkar 3dileğinizi yerine getircem der sora 1. adam beni 100 kat zeki yap demiş 100kat zeki olmuş
2. adam 200 kat demiş 200 kat zeki olmuş sora temele gelmiş sıra temelde kadın olmuş

Profancy Player Team
> IRC.PROFANCY.COM <
HEPINIZI BEKLIYORUZ!

Atrum.Sanctus
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:20 %0
Abi şöle söliyim , burda hepimiz kadınları deneyimlerimizden dolayı iyi anlamışızdır yediğimiz kazıklardan tut vs ye kadar...

Kadınla Birlikte olup ben anlaşamıyorum açıkçası mesela örnek bi neden.

örnek : ben denizde saatlerce yüzmeyi severken , o kıyıda 2 saat güneşlenmeyi seçiyor.(ki ben yüzerken zaten otomatikman güneşleniyorum aynı zamanda 2 iş yağmış oluyorum ama onun kadar kararamıyorum o ayrı).

Konu ne hatırlatıyım : " erkekler aptaldır" diyen kadınlar.
dolayısıyla erkeklere bok atanlar genelde birlikte olmayan onları anlamayan anlamına geliyor seninkinin türevi.

Ayrıca bir kadına 30 milyon ücretle ulaşabiliyoruz bukadar kolaylığı war.(onlar bize bedava ulaşabiliyolar deme sakın ).

Ewrimin en üst noktasında kadınlar war diyebilecek bir Bilim adamı, filozof , doktor düşünemiyorum. Bunu Vücud olarakmı yoksa beyin olarakmı sölemişler? çünkü yılan ewrim geçirmiş vücudundaki 2 bacak gitmiş beyni gelişmişmi peki? ondan dolayı nasıl bir ewrimin en üst noktasındalar? vücud olarak mı yoksa zeka olarakmı? bi insan dewamlı güneşte kalırsa ilerki nesillerde esmer cilde sahip olur bi insan dewamlı kar da kalırsa ona göre vücudu ewrimleşir ama aklında bi gelişme olurmu onu bilmek için çok araştırıp kanıtlar dneyler lazım ...

eğer kanıtlar var ise kadınların en üst sewiyede olduklarına dair . hala neden süper zekalar erkeklerden çıkıyor , icatlar vs...en manyak kafayı yemiş zeki tipler hep erkekler oluyor . bence bu ewrim düşüncesinde sadece kanıt eksikliği war.

yanlış anlama sakın kadınları kötülemiyorum tekrar yazıyorum ben "erkekler aptaldır" diyen tip kadınlara karşıyım.
Düşüncem erkek zekası = kadın zekası
ama şimdiki zamana göre erkekler daha çok bazı işlerde kafa patlatıp bişiler icad ediyolar neden kadınlar kafa patlatmıyolar.?

alıntı:
Gönderen: Szopen
Bilim evrimin en üst noktasında kadınların olduğunu söylüyor ,kadınlara bok atanlar genelde onları anlamayan yada onlarla birlikte olamayan kişilerdir "kedi ulaşamadığı ciğere mundar dermiş" hesabı.

Atrum.Sanctus
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:23 %0
Bak yanlış düşünüyorsun senin vücudundan testesteron'u ben alıyım dewamlı kadın hormonu veriyim , sertliğin yumuşamaya başlar , çünkü hormonlar vücud aktivitelerini yönlendirir . Zeka olayı beyin o ayrı.Ama kawga vs olayları hormonal.

alıntı:

"kadinlar cabuk karar vermek icin sezilerine guvenirler, pek de dogru sonuclar ortaya cikmaz> cocugu ani tehlikelerden koruma amaciyla. erkekse adim adim dusunur ve sonucta belki yavas ama emin bi sonuca ulasir"
o yüzdenmi şiddet olaylarının oldukça büyük kısmı bizden erkeklerden çıkıyor valla adım adım düşünüyorum
-1.önce kafa atayım

Atrum.Sanctus
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:30 %0
Bak bi anlamda da teknolojiyi anlatmışın erkeklerin şaheserlerini
1,2,3,4 gibi yazdığın maddeeler le indan oğlu sawaşlarda kullanılacak müthiş şeyler keşvetmiş bu sayede baya bişiler bulunmuş Hatta internet bile sawaşta uzaktan haberleşmek için çıkmış bunu biliyomuydun? sawaşlar sayesinde teknoloji müthiş gelişiyor bu da bizim dünyaya bir katkımız ( tabi iyiye kullanırsak.) dolayısıyla asla erkek milletini küçümsemeyin . Ben kendimle gurur duyarım hiçbir kızın zekasına da hayran kalmam kalacak bir kız yok ama hayran kaldığım bir sürü erkek ler tarihte war.

alıntı:

-1.önce kafa atayım

Atrum.Sanctus
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:38 (13/04/2003, 19:38) %0
Ayrıca ilk önce tekme atayım , kafa vs demişin
Japonlar bu düşüncelerin ustaları ve adamlar şuanda dünyada teknoloji üretiminde baya ilerdeler ? zamanın karetecileri. en aptal japonlar olmaları lazım ki çinlilerin atasözleri baya iyidir görmüşseniz dimi

Szopen
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:42 %0

alıntı:
Gönderen: +ArchAngel+
Ayrıca ilk önce tekme atayım , kafa vs demişin
Japonlar bu düşüncelerin ustaları ve adamlar şuanda dünyada teknoloji üretiminde baya ilerdeler ? zamanın karetecileri. en aptal japonlar olmaları lazım ki çinlilerin atasözleri baya iyidir görmüşseniz dimi

gırtlak altı vuruşun adı dakadaken gibi bişeydi onuda erkekler buldu ve çok etkili aman diyim dikkatli kullanın.

Szopen
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:43 %0

alıntı:
Abi şöle söliyim , burda hepimiz kadınları deneyimlerimizden dolayı iyi anlamışızdır yediğimiz kazıklardan tut vs ye kadar...
Kadınla Birlikte olup ben anlaşamıyorum açıkçası mesela örnek bi neden.
örnek : ben denizde saatlerce yüzmeyi severken , o kıyıda 2 saat güneşlenmeyi seçiyor.(ki ben yüzerken zaten otomatikman güneşleniyorum aynı zamanda 2 iş yağmış oluyorum ama onun kadar kararamıyorum o ayrı).
Konu ne hatırlatıyım : " erkekler aptaldır" diyen kadınlar.
dolayısıyla erkeklere bok atanlar genelde birlikte olmayan onları anlamayan anlamına geliyor seninkinin türevi.
Ayrıca bir kadına 30 milyon ücretle ulaşabiliyoruz bukadar kolaylığı war.(onlar bize bedava ulaşabiliyolar deme sakın ).
Ewrimin en üst noktasında kadınlar war diyebilecek bir Bilim adamı, filozof , doktor düşünemiyorum. Bunu Vücud olarakmı yoksa beyin olarakmı sölemişler? çünkü yılan ewrim geçirmiş vücudundaki 2 bacak gitmiş beyni gelişmişmi peki? ondan dolayı nasıl bir ewrimin en üst noktasındalar? vücud olarak mı yoksa zeka olarakmı? bi insan dewamlı güneşte kalırsa ilerki nesillerde esmer cilde sahip olur bi insan dewamlı kar da kalırsa ona göre vücudu ewrimleşir ama aklında bi gelişme olurmu onu bilmek için çok araştırıp kanıtlar dneyler lazım ...
eğer kanıtlar var ise kadınların en üst sewiyede olduklarına dair . hala neden süper zekalar erkeklerden çıkıyor , icatlar vs...en manyak kafayı yemiş zeki tipler hep erkekler oluyor . bence bu ewrim düşüncesinde sadece kanıt eksikliği war.
yanlış anlama sakın kadınları kötülemiyorum tekrar yazıyorum ben "erkekler aptaldır" diyen tip kadınlara karşıyım.
Düşüncem erkek zekası = kadın zekası
ama şimdiki zamana göre erkekler daha çok bazı işlerde kafa patlatıp bişiler icad ediyolar neden kadınlar kafa patlatmıyolar.?

ilki kadınların avukatı durumuna düşüyorum olsun "duygu asena'ya hastayım ondan böyle yazıyorum" gibi saçma bir açıklama yaparım gerekirse kimse bişe diyemez

evrim konusundaki yazı gazetede vardı ve bilim adamları şuan ki durumdan evrimin en üst noktasında kadınların olduğunu söylüyordu sadece cümle buydu fiziksel olarakmı , zeka olarakmı , psikolojik olarak mı, bundan bahsedilmiyordu. 20.yy' a kadar senin dediğin gibi xx'den adam çıkmaz lafı misali kadınlardan pek önemli şeyler yapan çıkmıyordu ne zaman kadınlarında insan olduğu anlaşıldı onlara olanak verildi çocuk bakıcısı ev hizmetçisi vs olmadığı anlaşıldı ondan sonra kadınlardan büyük başarılar gelmeye başladı haa 19 yy dan geriye bakarsan tabiki sanat,bilim vsde erkekler vardır hep normal olarak.

Szopen
Oyuncu
13 Nisan 2003 19:52 %0
Tarihte zekasına hayran olucağın sadece erkekler var zaten ,neden olduğunu açıkladım deminki mesajda , hiç bir kızın zekasına hayranlık duymam demişsin direk olarak önyargılısın yani bu konuda burdan bu anlaşılıyor o yüzden zekasıyla övünülecek kızları hiç boşuna yazmıyım.

Atrum.Sanctus
Oyuncu
13 Nisan 2003 21:33 %0
Yok kenk ondan değil , ben günümüzden bahsediyorum şuan kadınlar aşırı özgürler eskiyi kapatalım günümüzde herşey özgür yani günümüzde yaşayan insanlar bu zamanda kadınla eşitler.Önyargıdan deil ama Ben şuna kızıyorum , hem tembeller hem de erkekleri ezmeye çalışıyolar ...(her kız için geçerli diil tabi)kendini beyenmiş bişi zanneden tipleri düşünerek yazıyorum.

alıntı:
Tarihte zekasına hayran olucağın sadece erkekler var zaten ,neden olduğunu açıkladım deminki mesajda , hiç bir kızın zekasına hayranlık duymam demişsin direk olarak önyargılısın yani bu konuda burdan bu anlaşılıyor o yüzden zekasıyla övünülecek kızları hiç boşuna yazmıyım.

Atrum.Sanctus
Oyuncu
13 Nisan 2003 21:36 %0
Erkekler Eşşekler gibi çalışarak bişiler bulup icat ediyolar sa , kadınlar da buna terbiyesizlik yapıyolar kesinlikle kabul etmem böle bişiyi ,sawunurum.Erkekler 10 fırın ekmek yiyerek bi işler beceriyorsa onlar da 10 fırın ekmek yicek yok öel erkekler aptaldır demek kolay.

Szopen
Oyuncu
13 Nisan 2003 23:46 %0

alıntı:
Yok kenk ondan değil , ben günümüzden bahsediyorum şuan kadınlar aşırı özgürler eskiyi kapatalım günümüzde herşey özgür yani günümüzde yaşayan insanlar bu zamanda kadınla eşitler.Önyargıdan deil ama Ben şuna kızıyorum , hem tembeller hem de erkekleri ezmeye çalışıyolar ...(her kız için geçerli diil tabi)kendini beyenmiş bişi zanneden tipleri düşünerek yazıyorum.

O zaman olaya şöyle yaklaşayım arch hiç bir kadınla çıktınmı en az 30 yaşında ? ben daha büyüğü ile çıktım (37) ve hiç tembel değiller inan her yönden her konuda kesinlikle tembel değiller.

Szopen
Oyuncu
13 Nisan 2003 23:55 %0

alıntı:

Özgür olmadıkları halde bu kadar şeyler yapabiliyorlar (bir sürü bilim kadını var sende biliyorsun heralde) Dünya genelinde Özgür kadın çok çok az nufusa göre alındığında yani. Türkiyede hala Kadın-Erkek eşitliği sağlanmadı en fazla Avrupa'da var eşitlik anladığım kadar ile.

FatalERROR!
Oyuncu
14 Nisan 2003 00:15 %0
Bencede Kızlar hiç teknloloji takip etmiyor Pc açma kapamayı biliyorlar ama tek amaçları Chat ve Müzik dinlemek. Chat olayına sinir oluyorum.

FatalERROR!
YouR TiMe WiLL CoMe

[STS]CAVALIER
Oyuncu
14 Nisan 2003 00:43 %0
olaya noktayi koyuyorum ve diyorum ki
a m i olanin imani olmas

Arsenal - The Ultimate English Champion

Oblivion
Oyuncu
14 Nisan 2003 01:58 (14/04/2003, 02:00) %0

sen bilimi gazetedeki haberler diye nitelendirirsen olacagi bu tabi... tamamen sansasyon amacli carpitilmis, bazen tamamen asparagas haberler yayinlanir gazetelerde. bi de o acikladigim beyin nasil calisir da problem cozme uzerineydi sen nasil bi sekilde carpittin helal olsun. evrim bilen herhangibir bilim adamina "kadinlar en ustte vs." soyle sana kiciyla guler, icinden tabi

alıntı:

ilki kadınların avukatı durumuna düşüyorum olsun "duygu asena'ya hastayım ondan böyle yazıyorum" gibi saçma bir açıklama yaparım gerekirse kimse bişe diyemez
evrim konusundaki yazı gazetede vardı ve bilim adamları şuan ki durumdan evrimin en üst noktasında kadınların olduğunu söylüyordu sadece cümle buydu fiziksel olarakmı , zeka olarakmı , psikolojik olarak mı, bundan bahsedilmiyordu. 20.yy' a kadar senin dediğin gibi xx'den adam çıkmaz lafı misali kadınlardan pek önemli şeyler yapan çıkmıyordu ne zaman kadınlarında insan olduğu anlaşıldı onlara olanak verildi çocuk bakıcısı ev hizmetçisi vs olmadığı anlaşıldı ondan sonra kadınlardan büyük başarılar gelmeye başladı haa 19 yy dan geriye bakarsan tabiki sanat,bilim vsde erkekler vardır hep normal olarak.

Szopen
Oyuncu
14 Nisan 2003 04:14 %0

alıntı:
Gönderen: Oblivion

sen bilimi gazetedeki haberler diye nitelendirirsen olacagi bu tabi... tamamen sansasyon amacli carpitilmis, bazen tamamen asparagas haberler yayinlanir gazetelerde. bi de o acikladigim beyin nasil calisir da problem cozme uzerineydi sen nasil bi sekilde carpittin helal olsun. evrim bilen herhangibir bilim adamina "kadinlar en ustte vs." soyle sana kiciyla guler, icinden tabi

Uzatmanın alemi yok çünkü ben sana başka bir yerimle (erkek adam kıçıyla gülmez) gülücem şimdi gazete hürriyet ,olayda xx bilim konferansı idi ama dediğim gibi hatırlamıyorum neydi diye ,ayrıca senin o mesajını çarpıtmadım sadece adım adım çözme olayı ile taşak geçtim , haa ben okuduğumu söyledim bilimsel bir kimliğim yok ama en azından kaynağım var "şurdan okudum şöyle diyor" diyorum sende bir kaynak göstersende beraber gülsek bana kıçımızla (ben kıçımla gülmemdsggg)

Szopen
Oyuncu
14 Nisan 2003 04:20 %0

alıntı:
Gönderen: FatalERROR!
Bencede Kızlar hiç teknloloji takip etmiyor Pc açma kapamayı biliyorlar ama tek amaçları Chat ve Müzik dinlemek. Chat olayına sinir oluyorum.
FatalERROR!
YouR TiMe WiLL CoMe

ıcq listemde ki kızların hemen hepsi pcde yapılabilicek şeylerin çoğunu yapıyor aralarında profesyonel olarak site yapan , sözlük yazarı olan , oyun oynayanlar var hatta bilgisayarda hemen hemen sadece müzik dinlemek/film izlemek için kullanan benim(ki ilkokul 3 de ilk makinem gelmişti 286) bi yandanda mp3 arşivi yapıyorum , yani bilmiyorum senin dediğin kızlar kaç yaşında ama bu kızlar 22-26 yaşlarındalar.

Atrum.Sanctus
Oyuncu
14 Nisan 2003 12:55 %0
Türk kızlarının hemen hepsi aynı karakterlidir.Ondan dolayı senin bildiğin kızlar nasıl benimkiler nasıl diyip ayırmıyalım , ben inanmıyorum bir tane kızın bilgisayarı sewdiğinden.
hele hele Bilgisayar mühendisliğine kızların girmemesini de atalım biyana. Site yapma olayına da gelelim eğer bir kız o komutları yazacak kadar kasarsa "helal olsun" derim başka bişi diil...Kasıcaklarını pek sanmıyorum . Çoğu daha en basit şeyleri bilmiyorlar.. Site yapsa bile 1000 erkekte 10 kız wardır.
Oyun oynasa bile kafeye gelen 1000 erkekte 3 kız wardır. Az bi kesim yani . Ki oyun oynuyanlara çocukmusun diyen çok kız gördüm. Oyunu çocukluk olarak gören Türk kızlarının daha Büyük işleri olduğu daha olgun işleri olduğu için oyuna fln zamanları kalmıyor Spor desen bizim Türk kızları Spor da yapmıyor...Kalça büyütüp sonra da nası rejim yapıyım nası zayıflarım vs başlıyolar...Yani al birini vur ötekine . , sonra da çıkıp erkekler "aptaldır" euehueh demezlermi koruma onları ! haksızın yanında olma ....bu konuda erkeklere hakaret eden kızları koruyosun , erkekler hakaret yemiş erkekleri koruman lazım

alıntı:

ıcq listemde ki kızların hemen hepsi pcde yapılabilicek şeylerin çoğunu yapıyor aralarında profesyonel olarak site yapan , sözlük yazarı olan , oyun oynayanlar var hatta bilgisayarda hemen hemen sadece müzik dinlemek/film izlemek için kullanan benim(ki ilkokul 3 de ilk makinem gelmişti 286) bi yandanda mp3 arşivi yapıyorum , yani bilmiyorum senin dediğin kızlar kaç yaşında ama bu kızlar 22-26 yaşlarındalar.

Sayfa: « 1 2 3 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close