Kullanıcı adı:
(?) Şifre:
Call of Duty 2
9 sunucu
0 oyuncu

Call of Duty 4
4 sunucu
0 oyuncu

Quake 3: Arena
0 sunucu
0 oyuncu

22/12/14 04:39 Toplam 0 oyuncu 16 sunucu 36 kullanıcı siteyi görüntülemekte
Alan: Yardım / Diğer » Konu Dışı
Alana Geri Dön
Yazar

Konu: Ya beyler sokakta guzel bır kız gorunce nasıl tanısılır?

Esprymaker
Oyuncu
07 Eylül 2001 01:52 %0
bak abi kız güzelse we dondurma yiyosatabi dondurmayı yazın yediinden mini etekli çıkması yüksek olasılık)

-Merhaba donurmamı daha souk ben mi?
-sen!(tereddütsüz bu cwbı werecek kız)
-ozman beni yalasana!!

bu taktii deneyin bi bakalım....
euhee

Allience
Oyuncu
07 Eylül 2001 03:15 %0
quote:
Gönderen: $ak$ak
git sizinle tanışmak istiyorum de be kim tutar seni ne kaybedecen olm ne kaybedecen bi düşün desen ne olurki rezilmi olacan asıl koçum asıl

tabi isteyenin 1yüzü kara vermeyenin 2yüzü

bide şu suratına tkürme olayı çok komik yaws
-harghhh puu!!!!
-ayy buda ne böle ögghh iğrenç
-ayy pardon hanfendi görmedim yanlışlıkla oldu kusura bakmayın bu arada tam suratınızın ortasındaki o koskocaman sapsarı balgam bile güzelliğinizi gizlemeye yetmemiş
-ayy çok romantiksiniz
-..
dene bakalım tutar belki

Faa.NoVaRiX
Oyuncu
07 Eylül 2001 10:10 %0
Hafif gunesli bir sonbahar gunu kız sahilde yurumektedir.NoVaRiX ise her zamanki gibi sahilde arkadaslarıyla Platform'a gelmis paten kaymaktadır.Daha sonra gozler kesi$ir ve olay ba$lar.

NoVaRiX:Merhabalar! Tanışabilirmiyiz.
Hatun:Tabii! Ben Pelin.
NoVaRiX:Bende Burak.Tanıstıgımıza sevindim Pelin! Bir Planın var mı? Yani bizi izleyebilirsin.Biraz takılırız?
Hatun: Peki cok iyi olur.Zaten canım sıkılıyordu!

Burak ve Pelin tam 1 yıl çıkarlar...
-The END-

Quake3 Clan=Faa
http://www.NoVaRiX.cjb.net
Live Until You Die

=EmPtY=
Oyuncu
07 Eylül 2001 10:17 %0
Selam yavrum ver abine bi öpücük.
Olay bitti abi bu kadar ne kasıyorsunuz şubu olayını yemek yersiniz wc numarasıyla sen öde ben geliyorum şeklinde parada vermezsiniz al sana kız ayarlamak.Ha baktın öpücük vermedi oda senin şansına .

Binus
Oyuncu
07 Eylül 2001 12:21 %0
quote:
Gönderen: [Greats!]uNiQuE
suratına tükür pardon görmedim de sonra tanışırsınız işde aahaua

Eyy yükselen nesil in ulaan aşağaa
C.Y

burda kahkahadan koptum.

yaw onu bunu bırakında kız ya terslerse o zaman ne yaparsınız onu tartısın.dumur olma meselesi

HighLander.KGB
Oyuncu
07 Eylül 2001 12:33 %0
Kıza kafa atma olayını unutmuşunuz!!! Bakın kafanızı önünüze eğip koşacaksınız, sonra direk kızın göğsüne kafayı atcaksınız! Kız tabii yerde mayışmış bi şekilde yatarken mal mal bakacaksınız! Kızda "Ohaaa be önüne baksana ayıı!" diyecektir. Sizde "Ayy çok pardon önemli bi iş toplantım vardı. Gidemezsem 300 milyardan olacam; ama sizin güzelliğiniz karşısında vazgeçtim. En iyisi gelin bi cafede oturup profiterol yiyelim."
Siz bunu deneyin tutmazsa gelin benle çıkın

Nobody's perfect (except me)

*THERE CAN BE ONLY ONE*
www.bedava-tr.com/kgb

Binus
Oyuncu
07 Eylül 2001 12:52 %0
Ulan ben 300 milyarlık bir iş bulayım karsıma manken cıksa
sie derim işin peşinden kosarım.
nede olsa parasız bir kızla olamazsın hem ne afetler var bu guzelim turkiyede.

hakket yaw bu mehmeAli Erbil nasıl tavladı ulan o kızı.

Zaten mehmet ali bu konuda kıtap yazsa 1. ayında hasılat rekorlarını kırar.

aBuKpReNs
Oyuncu
07 Eylül 2001 14:01 %0
arkadaşlar ilk tanışma olayında (birbirini tanımayan çiftten bahsediyorum) erkeğin yakışıklı olması çok önemli bir etkendir bunu göz ardı etmemek gerek yani sen yakışıklı olduktan sonra kıza tokat atsan bile kız sana tebessüm eder... ama tipsizsen ağzınla kuş tut işe yaramaz!

aBuKpReNs17@hotmail.com

-SchaKaL-
Oyuncu
07 Eylül 2001 14:53 %0
şu ana kadar en beğenerek ve keyifle okuduğum forum bu oldu tebrikler herkeze hahaha

[SNC]CaesaR
Oyuncu
07 Eylül 2001 15:06 %0
quote:
Gönderen: The War G0D
olm kızın ayağına basarsan o da sana basar auhauha

auheuahh

BiRGüN hERkEs FENERBAHÇE'li oLaCaKks
Gaius Julius CaesaR
[S]erveR [N]eT [C]aFe

[SNC]CaesaR
Oyuncu
07 Eylül 2001 15:16 %0
quote:
Gönderen: Normandy
boku bize at
"şey pardon.. ben arkadaşlarıma sordum sokaktaki kızla nasıl tanışırım die, sizi önerdiler" de
hem dumur faktörü de var

Who wills, can...
Who tries, does...
Who loves, lives...

evet bence bu arkadaşın söylediği çöok mantıklı..Kız gülümser mutlaka böle bi durumda sende mahçup bi durumda utangaç gülümseme atarsan kıza oldukça sempatik gelirsin ve zararlı bir ayı olmadını anlar birkaç çift konuşurtsunuz iş orda sana düşer..Hayvanlık yapıp direkman bir yere yada telefon alıp verme yapmanı tavsiye etme..Evine kadar eşlik et aynı yılda oldunu söle senin evininde..Etrsi gün orda bekle bindi dolmuş otobüs vs ye bin muhabbetin gerisi zaen gelir..Ama utangaçlık yapma ölüm yok sonun.

hiç birisi olmadı..Tanışcan kızın üzreindeki herşeyi incelemeni tavsiye ediyorum.Elinde ki çanta gözlük elbise markası göz rengi..Bu saydıklarımdan biriyle muhabbet açarsınız zaten.Köpeği varsa seversin havlarsa gülüp kaçarsın ..Adres sorabilrsin.Elbiseden birisine hediye alacanı nerden aldını ve bunlarıdsa kendin üret artık...
Ok mi daha başka şeyler istermisin?
En nkolayı varsa bir kuzenin filan kzı onla dışarı çık o tanıuştırsın ben çok yaptım öle bie kere yeminle 4 kız bir günde..

Gaius Julius CaesaR
[S]erveR [N]eT [C]aFe

[SNC]CaesaR
Oyuncu
07 Eylül 2001 15:17 %0
quote:
Gönderen: Lord_of_Necro
Gönderen: Cont.PwR
kıza yanından geçerken bi omuz at
sonra pardon de tanışalımmı falan de falan filan .

Oynasana'nin forumu
Güneri'nin yorumu
.
zuhaha çok salak bi imza

ahaha kopuyorum yazılanlar ya mükemmel.. Saçını filan da çekelim mi?

İstersen yumruk çakalım puahahha

LEGEnds Never die

and I'am one of these legends...

Gaius Julius CaesaR
[S]erveR [N]eT [C]aFe

[SNC]CaesaR
Oyuncu
07 Eylül 2001 16:04 %0
quote:
Gönderen: Faa.NoVaRiX
Hafif gunesli bir sonbahar gunu kız sahilde yurumektedir.NoVaRiX ise her zamanki gibi sahilde arkadaslarıyla Platform'a gelmis paten kaymaktadır.Daha sonra gozler kesi$ir ve olay ba$lar.

NoVaRiX:Merhabalar! Tanışabilirmiyiz.
Hatun:Tabii! Ben Pelin.
NoVaRiX:Bende Burak.Tanıstıgımıza sevindim Pelin! Bir Planın var mı? Yani bizi izleyebilirsin.Biraz takılırız?
Hatun: Peki cok iyi olur.Zaten canım sıkılıyordu!

Burak ve Pelin tam 1 yıl çıkarlar...
-The END-

Quake3 Clan=Faa

Live Until You Die

Yazlık mekan yada sahil cafeterya arkadaş ortamı kolay..Ama çocuk yardımı sokakta geçen tanımadın bir kızla tanışmak için istiyor orası zor .Diğerlerinde hepsine tanışırısn o kadar kasmayın.Onlarsa am değil zük peşindeler bizden farkları yokki emin ol.Sadece daha çok ilk hamle erkekten gelmesi beklerinr boşuna kasıldız bea.

Gaius Julius CaesaR
[S]erveR [N]eT [C]aFe

Damage1
Oyuncu
07 Eylül 2001 17:46 %0
Up garı

Faa.NoVaRiX
Oyuncu
07 Eylül 2001 18:19 %0
Yaa burada kasılıp sana laf yapacak degilim.taktigimi ustlerde soyledim.bi arkadas quete felan yapmıs.cevabım ona! Bak burada soz konusu sey mekan degildir.kız yalnız ise soylersin biraz takılabilirmiyiz dersin.Hayır derse en azından seni bir daha gorebilirmiyim de! Emin ol evet der.
Tabii unutmadan eger yakısıklı bir tipsen hic kasma ve karizmatik takıl! Kız pasa pasa gelir...

Quake3 Clan=Faa
Live Until You Die

azcan
Oyuncu
07 Eylül 2001 18:21 %0
Olum ya gereksiz gereksiz muhabbetler yapıyorsunuz ya. Git erkekçe tanış yada git ayağına sıç anasını satım. Sorulur mu bu soru ya. Sanki tüm kızlar aynı. Kız sulu ise pat diye tanışırsın ama diilse nah tanışırsın. Kusura bakmayın kendimi tutamadım biraz ağır konuştum. Özürdilerim...

ff_maniac
Oyuncu
07 Eylül 2001 18:25 %0
quote:
Gönderen: [SNC]CaesaR
Gönderen: Lord_of_Necro
Gönderen: Cont.PwR
kıza yanından geçerken bi omuz at
sonra pardon de tanışalımmı falan de falan filan .

Oynasana'nin forumu
Güneri'nin yorumu
.
zuhaha çok salak bi imza

ahaha kopuyorum yazılanlar ya mükemmel.. Saçını filan da çekelim mi?

İstersen yumruk çakalım puahahha

LEGEnds Never die

Gaius Julius CaesaR
[S]erveR [N]eT [C]aFe

ehehe katılıyorum eger yoldan gecen olesıne bı kızla tanısmak ıstıosan bu yolu ızle yoksa hayatta bı pok tutturamazsın
yoldan gecen bı kızla konusak hıcbıseyın olmıcana gore ılk yapıcan sey tabıkı ufak capta sabanlık olmalı hos cocuk espırılı zart zurt olayı
karızma olayını ıpleme karızma nedırkı abaza abaza oturmak mı ehuhehe

ff_maniac
Oyuncu
07 Eylül 2001 18:27 %0
ha bu arada ucan tekme atmayı unutma bak kımsa solememıs benden sana abı tavsıyesı

Magnificent/FxD
Oyuncu
07 Eylül 2001 18:27 %0
YA SALAK MSINIZ ? GITCEN DICEN KI
OF NE GOĞUS OLE DICEN YANINA GITCEN ONLARI NERDE BUYTTUN BOLE DICEN O DA "AY" DICEK SENDE DICENKI "KORKMA GUSELIM " DICEN SORA DEVAM ETCEN " SOSISLI YEMEK ISTER MSIN ILERDE SAGDA CAFE VAR " DICEN PEKI DICEK DEMESSE ZORLAICAN KIZI ISTE
SORA DICEN KI YOLDA " BEN EVDE SOSISLI HAZIRLICAM EVE GIRSENE OKE DICEK ODAYA KOYCAN MUTFAKTAN PLASTIK TABAK ALCAN TABAGIN USTNE SIKINI KOYUP TASICAN KIZIN YANINA ARAKNI DONEREK YURICEM DICEN KI" BAK COK DEGISIK BIR SOSISLI KENDI TARIFIMDEN YAPTIM DICEN ARAKNI DONCEN KIZ "YAAAARDIMMM" DER DOGAL OLARA ONDAN SORA KIZI ZORLA CATIR PATIR SIKICEN HIAHHA

Parayla yatan AwM ıle kalkar
------
Orospu ıle Yatan AIDS ıle kalkar

ff_maniac
Oyuncu
07 Eylül 2001 18:30 %0
zuzuzuzuzzzzzzzzz

BaBa_FiNgO
Oyuncu
07 Eylül 2001 18:37 %0
Crusader84;
bab bak simsi sana bo soliceim taktiği sakın unutma arkadasımın basına geldi bı kızlar zalak hemen atlarlar.
Kızı gorduun zman yanına git we ^^pardon bayan elleriniz cok guzel de^^olmazsa yine aynı yontemle ^^pardon bayan bana cok guzel baktınız we brni bişey size cekti sizinle tanısabilirmiyim acaba?^^ de tamam mı bab bak ama once kendine guveninni sağla kızın yanına giderken pısırık olma aklında her zaman şu dusunce ossun^^baska kız mı yok dunyada!^^Ağır takıl yani ok mi?
Hadi Bas$arılar))

mcmanemen
Oyuncu
07 Eylül 2001 19:39 %0
quote:
Gönderen: Kuman
bi yerde okumuştum.;
öncelğikle sizin kolunuzda saat olması lazım.şimdi kız karşıdan geliyo;"şey pardon saatinizi soracaktım da" dersiniz. kız da tabi "e kolunuzda saat var niye soruyosunuz ki" diycek.siz de bunun üzerine:hmm güzel olduğunuz kadar zekisiniz de derseniz kız kesin ya gülecektir ya da salaak diyip yoluna devam edecektir

Oyle demiyeceksin.Kızın kolunda saat varsa :
Sizn saat her zaman doğruyu gosterir,diyip yumulacan muhabbete.Muhabbet işide size kalmış ahha
bide dalmayın hemen bırakamassınız sonunda.
ılk basta bi kim kimin nesi neylerden hoşlanır nerelere takılır nelerden nefret eder misali.. öğrenin bunu bıldıkten sonra karşınızdaki jennifer lopez bile olsa tavlarsınız.de parada olacak ha unutmayın
parasız eglence olmaz

Sevmek Suçsa Cezam Idam Olsun

psychoJr
Oyuncu
07 Eylül 2001 20:43 %0
eğer bi kızı seviosan ve vazgeçemiosan ASLA vazgeçme kabul etmesede mücadeleye devam et.
kız kabul etmesse "sensiz olmuyor.vazgeçmem için cesedimi çıkartman lazım burdan " de.abisi gelsin erkek arkadaşı gelsin BABASI gelsin isterse tüm mahalle gelsin seni öldürmeden ondan vazgeçmeyceğini göster!!!
isterse 5 metre abisi olsun gene dal dayak yesen de yemesende ne kadar hırslı ve cesaretli ve bu konuda ne kadar CİDDİ olduğunu göster !!!
Heyt be kim tutar seni !!!!

l\__
l l \_
LL
: ÖSS : Ben
l Boğaziçi CS bölümü mezunundan Basılı KeLE$H desleri verilir.

(Bu mesaj 07 Eylül 2001 20:45 tarihinde [n]PsyCH0 tarafından güncellenmiştir)
(Bu mesaj 07 Eylül 2001 20:50 tarihinde [n]PsyCH0 tarafından güncellenmiştir)

[AnT]PsychoTuRk
Oyuncu
07 Eylül 2001 20:43 %0
Of anam of öküz idman yurdu ilk 11 ini bu forumda çıkarmış okuduklarıma göre!
Bakın sivilceli süt ve öküz arkadaşlarım.Derdin mikmek ise ayda internete verdiğin parayı git keraneye ver ne bilim cok fahise var güzeli cirkini kadar cesit cesit fanteziler falan filan git onlarla tadını cıkar ha ben ilişki ciddi ilişki istiorum diosan adam akıllı bir amaç ve tanışma planı ile bu amacın çizgisinden gidersin koçum anadınmı.Benim tactic en sadesi ve en seviyelisi.Tabi birazda şans meselesi benim kızlardan yana hep şansım tutuo.(Bide pişti de tutsa!)Gerisi size kalmış kolay gelsin!!!...

luos krad

[CotG]Darkmurder
Oyuncu
07 Eylül 2001 20:54 %0
Öncelikle bir cafede olacaksın.Kızı gözüne kestireceksin.Sonra cola,su,portakal suyu, süt(yada herneyse ehhuhue) yanına gideceksin.Yanlışlıkla birazını kızın üstüne dök(sıcak bişey olmasın)Ve başında aşağı dökme uehuuhe."Pardon çok üzgünüm ben hep böyle sakarımdırda"de kız gülümsüyorsa adını fln söyle gerisi kolay...Surat asıp azarlamaya başlamışsa,sıvının geri kalanını da dök.puahah(bu arada buna benzer bir msg atıldı mı bilmiyorum çünkü çoğu msg ı okumadan yazdım bunu.Eğer öyle birşey varsa sory)

LEGEnds Never die

Sayfa: « 1 2 3 4 5 6 »
Alana Geri Dön

Beklediklerimiz:   Crysis | Battlefield 2142 | NFS:Carbon | Team Fortress 2 | Quake Wars | Spore          Bkz: Cem Özkaynak
Google+
close